Cevap vermek isteyen!

erkekler ilk evliliklerinde bakire kız ararlar ikinci evliliklerinde dul. sevgilisiyle sevişip ayrılırlar ama evlenmek için ailesinin önerdiği kızla evlenirler ama bilmez ki okızda bir başkasının elinden geçmiş. utanma ar namus derler ama s.k.şmek için düğün yapıp göbek atarlar babası kızını bir başkasının altına davul zurnayla gönderir siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bu konuda sohbet etmek isteyen baylar ve bayanlar?

Güncellemeler:
bir köyde parmakla gösterilen başörtülü hamarat temiz iyi diye bilinen bir kızın ters ilişki yaşadığı öğrenildi kime güvenceksiniz erkekler milletin lafıyla temiz kız aramayı kesin her başortülüyü ya da her hocayı hacıyı da iyi görmeyin! kafanız uyuşsun gönlünüz sevsin akıllı arıyer sahibi olsun zaten sadakat saygı gelir !
beklediğiniz 2 damla kan ise diktiriyorlar ya bir de? ya da olmadı ters ilişki peki buna ne demeli?

0|0
3|38

En İyi Erkek Görüşü

• Pekala Bakire kız arayan erkek kendiside bakirmidir mademki olaya geniş boyut getirmişsin teşekkürler sana arkadaşım.Erkeklerin kanında geninde vardır 10 tane hatunla beraber olsa 11 nciyi arar gözleri öyle bir aç ve doymayan egosu vardır çoğu erkeğin mademki bazı arkadaşlar diyorki aldığım kızın bakireliği benim olsun ulan daha o kuşun ötmeye başladığında köydeki beyler komşunuzun eşeği veya atı tayı veya sıpası ilk ordan başlarlar cinselliğe buyuyuncede istanbula giderler milli olmak için sana bu kadar geniş alan varda peki o kızın ya da kadının neden bu kadar geniş alanı yok sende aynı boku yiyorsun oda aynı boku yiyiyor onun için yıl 2014 de vardı bence namus bacak arasında değildir beyindedir arkadaşlar özellikle erkekler kendimizi sütten çıkmış ak kaşık gibi görmeyelim eğri oturup adam gibi doğru konuşalım sana yapılmasını istemedğin bişeyi karşındaki kişiye yapmaya hakkın yok karşındaki bir bayan veya kız ise kendini onun yerine koy sana nasıl davranılmasını bekliyorsan onada o şekilde davran onun için iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batırlaım lütfen cinselliği yaşayan arkadaşlarımızın yaş sınırı 13 ile 15 e kadar inmiş durumda onu alıcam evlenecem deyip eve atıp ilişkiye gir sonrada ilerleyen zamanlarda ona o.pudamgası vur onu zaten op yapan sensin kendine bak önce

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 37

• Valla güzelim ben nasıl bir mal isem artık, ilk ergenlik çağımdan üniversiteye gidene kadar hayatı yeşil çamlardaki gibi zannettim. O bahsettiğin erkeklerin üniversiteli halleri her gün etrafımda grup seks partileri yaparken ben özellikle uzak durdum.Hatta bir dönem mal gibi kendimle övündüm. Şu yaşıma kadar da tertemiz kaldım. Ama gelgelim bu gün anlıyorum ki arkadaşlarım bir grup seks partisi yapmışsa benim 10 yapmam lazımmış. Arkadaşlarım aynı anda iki kızla çıkıp yiyişirken benim okulda bakire kız bırakmamam lazımmış. Sadece cinsellikte değil, nerede bir efendi terbiyeli kız varsa yoldan çıkarıp hem kendim faydalanmalıymışım hem de parayla başkalarına satmalıymışım. Tam bir osrbu çocuğu olup tanıdığım bütün bayanların ahını almalıymışım. Çünkü görüyorum ki şu yüz yılda bayanların en sevdiği model bu model.

0|0
    0|0
  • Şimdi. Her zaman için cinselliğe dair konularda inanç ve inancın gerektirdiği konuların durumların belirtilmesi ya da var olması beni rahatsız etmiştir. Güncellemen de ki başörtülü tabiri de aynı şekilde. Baş örtüsünün konu ile bir alakası yok bunu bir kere kesinleştirelim! Bazı insanlar kapalı bayanları özellikle ya da inançlı erkekleri kutsal mi görüyor ne yapıyor anlamadım bir türlü. İnançlı inançsız kapalı açık farketmez herkes insan. Herkeste nefs var herkeste .m var s.k var. Herkesin de bunları diledigi gibi kullanma hakkı var. İnanç burda insana dur bu böyle olmaz diyor fakat inanıp inanmamak uyup uymamak insanın kendi elinde. Açık diye tabir edilen kesim nasıl hür ise kapalı diye tabir edilen kesim de aynı şekilde hürdür. Bunu bazı insanlar anlasin artık! Türbanlı bilmem ne'li örnekler verilmesin artık! O da insan biz de. Türban baş örtüsü ayrım sebebi olmasın bu ahmakliktir.

Neyse konuya dönecek olursak. Hiçbir baba kızını davul zurna ile başkasının altına göndermez. Seni senin baban göndermişse ya da gönderecekse bunu bilemem. Öyle ağız dolusu konuşmak kadar kolay değildir bu iş. Dikkat et bence.

Evlilik kavramı olgusu ya da çatısı ne dersen de belli başlı şeyler içerir. Bir baba damadının kızını nasıl becerdigini aklından dahi geçirmez, geçiremez, geçirmemeli!

Her insan gibi kendi evladının da kendine ait bir sınırı vardır ve hakkı olduğuna inandığı ya da gördüğü herşeyin kızının da yaşama hakkı olduğunu bu düzenin bu şekilde en başından beri ilerlediğini bilir. Ayrıca evlada bakan gözler senin baktığın kadar basit bakmaz emin ol.

İlk başta değindiğin konuya gelince. Unutma bunu herkes hakettiğini bulur öyle ya da böyle. Fazlası ile örnek teşkil eden insanlar var çevrem de. Onlar kendilerince en iyisini bulduklarını sanıyor o gözle onlara bakıyor ama normal bir insanın normal bir bakış açısı ile gördüklerini göremiyorlar. İlahi adalet mi dersin hakkı mi dersin bilemem ama bu böyle.

İki üç satır ile anlattığın kadar basit işler değil bu işler. Dışardan öyle görünüyor sende bu şekilde yorumluyorsun sadece.

Ama önce insan kendine bakmalı. İtham ettiğin insanlardan üstün değilsin hatta geri bile olabilirsin bilmiyorum. Mesele düzeltilecek ya da yargılanacak durumu önce kendinden başlayarak ortadan kaldırmak. Sonra gereken sırayı takip etmek. Bizler bunları burda konuşarak hiçbirşeyi düzeltmiş olmuyoruz sadece zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • Oldukça yoğun duygular içinde olduğunuz anlaşılıyor.. ama o kadar doğru şeyler yazmışsınki, bir erkek olarak sana hak veriyorum..Ne olur, cesur erkekler, cesur kadınlar çıksa da biraz ezber bozsa.. bu sistem bir yerden delinirse, bence gelişmeler umut verici olur...

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum paşam ama şu bir gerçekki ulkemizde erkekler de bu vurdum duymazlık olduğu sürece bu ülkede daha çocuk yaşta kızlar kadınlığa adımlarını atarlar çünki bunu yapan tuzağa düşüren maymun iştahlı gözü aç gözü doymayan kanı ve sütü bozuk erkekler adam sende bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın yok böle anlayış bence

• Keş ke, sana haksızsın, bu erkeklere bu kadar yüklenme.. diyebilsem.. ancak, ben senin kadar kötümser değilim, bu kadınları, ekonomik özgürlüğünden yoksun bırakıp, eve kapatma arayışında olan, malum düşünce yi mahkum edip, sindirdikmi, gerisi kolay, ben bu ulusa, erkeğiyle - kadınıyla güvenmek istiyorum...Bu arada, "paşam" tabiri de hoşuma gitti, teşekkür. ederim..

• Benim cevabımı beğenmişsiniz, teşekkür ederim...

• Her erkek ister sevgilisinin kızlığı bana ait olsun, yaratılış gereği hakkımız bu.. Sen şimdi baş örtüsünden bilmem köylü kızlarını falan eleştiriyosun..! Bazı kızlar kandırılıp tuzağa düşürülüp kötü yollara düşüyor, Herkezin yapamıyacağı bir şey ama onlara sahip çıkıp eş olarak alan erkekler var

onlara ne diyceksın? ki, Şimdinin kızları zevk uğruna veriyor ve sonra diktiriyor belkı bir şekılde kocası olacak adama yedirir.. peki adamın suçu nedir?

Bırak baş örtüsünü köylü kızını herkez kendinden mesuldür.

Milletin altına yatıp sonra kimseyi suçlamayın ya da kımsenin namusuna laf etmeyin, Namus bacak arası değildir nokta.

0|0
    0|0
  • Evlenip yuva kurmaktır o dikişmek için başkasının altına gönderilme değil, diger dediğine katılıyorum, temiz aranır ama temiz değildir arayan, sanki onun skştikleri birilerinin kardeşi değil birilerine eş olmayacak, onun karşısına çıkacak olan göktenmi inecek

0|1
    0|0
  • Bu bekaret olayı herkezin kendi inancı kendi kültürü beni ilgilendirmez ama asıl önemli olan cinselliğin hayatın bir gerçeği olduğuna varamadan insanların bunu yaşaması.Evlenmeden önce ya da sonra ama önemli olan sevgiyle gelen cinselliğin daha bir ruhun derinliklerinde yaşandığının bilinmemesi kötü

0|0
    0|0
  • bakire olana da saygım var olmayana da var ama bulduğuyla düşüp kalkıp sonra bakire kız arayan erkeğe saygım yok. eline erkek eli değmemiş kızlar da var gösterip vermeyenler de var bakire olup arka kapıdan misafir alanları da biliyoruz canının istediğiyle yatanı kızları da ama şu zihniyet değişsin artık namus o zannettiğiniz yerde değil arkadaşlar :)

0|0
    0|0
  • onu da geçtim suni kızlık zarı var Japonlar icat etti işin o tarafı var hani bir söz vardır bilmem bilir misin kavun değil ki dibini koklayıp ta bilesin

0|0
    0|0
  • baya feminist bir başlık ve soru olmuş arkadaşım bil ki insan oğlu senin gibi bu soruyu çok sordu ama hiç cevap alamadı ya ataerkil yetişmekten ya da ananevi yat tan kaynaklanan bir durum bu

0|0
    0|0
  • Realistiğin dibine vurmuşsun.

0|0
    0|0
    • yok erkeklerin sacma sapan tercihleri yüzünden özelliklede 10 kızla gezipde evlenmeye gelince ev kızı temiz diye düşünerenk(ki alakası yoık!) ev kızı alanlar var ya onlar! aynısını baska biri kendisine yapacak kendi s.ktği kızları bir başkası temiz diye alacak onun alacagı kızıda zamanında bir başkası götürmüş olacak doğru mu yanlış mı?

• Genelde eden bulur, bu yönüyle yazdığın mantıklı.

• arkadaşım kimse sana köylü kızı arkadan yemiştir yemez diye konuştu anlamadım kapalının namuslu olduğunuda idda etmedik namus kşinin içindedir ahlakındadır kişileri bu şekilde or*spu olarak görme sen kimden ne darbey yemişsin bilmem ne tür insanlar denk gelmiş bilmem ama illaki kapalı köylüye laf sokacaksan sok ama millet hakkında genelleme yama yarın kızın olunca davul zurnayla evlendirince lan ben kızımı s*kmleri için mi evlendiriyorum diye düşünme olurmu

0|0
    0|0
    • kardesim bunlar hayatın gercekleri bilmem için bişey yasamama gerek yok okey

• ben böyle düşünüyorum diye zina yaptığım anlamına gelmez ben de öğüdü aldım ailemden bende evliliği bekliyorum ama erkkerlerin su düşüncesi sinirime gidiyor bak.:erkeklerde-in genelinde 10 kızla gezipde evlenmeye gelince ev kızı temiz diye düşünerenk(ki alakası yoık!) ev kızı alanlar var ya onlar! aynısını baska biri kendisine yapacak kendi s.ktği kızları bir başkası temiz diye alacak onun alacagı kızıda zamanında bir başkası götürmüş olacak doğru mu yanlış mı?

• bu şekilde düşün canımı ye evet haklısın erkeğin genelinde var bu düşünce yapayım sonra kız ortada kalsın ne bok yerse yesin ben aile kızı alayım diyor ama o da bir insan bir babanın bir annenin kızı onun üzüntüsnü düşünmüyor madem yapacan ortada bırakacaksın para ile yapan bir ton kız var git yap o düşüncen doğru ama düğün olaı falan ağır oldu tepkim ona

• bu konuda seninle uzuuuun uzun konuşurum ama hç bir baba birinin altına sokmak için davul zurnayla gönderiyorum diye düşümez çok yalnış düşüncedesin ve her kızda senin düşündüün gibi milletin altından çıkıp evlenmiyor çok ağır olmuş yazın kimden darbe yediysen artık

0|0
    0|0
    • yooo kimseden yemedim ama o kadar çok çeşit insan tanıdım ki...

• onlar 1970-80 lerin çocukları şu anda yok tükendi!

• nerden biliyorsun yok olduğunu tükendiğini nasıl bir yerde yaşıyorsun sen acaba merak ettim burası rusya değil herkez her yerde iş tutmuyor canım benim kendin gibi düşünme milleti her şey iki damla kana bağlı değil içinde varsa o*luk gider diktirir

• bence siz bunları soyleyerek herseyi onceden yasamanın pesindesiniz daha ozgur olmak icinnn her başortulu namuslu die bişi yok cıkıo arasından 3 5 tane oros... gelıp gelıp onları soluosunuz

1|0
    0|0
  • Bence herkez dengi olmali yani bakir bakire gibi ama gunumuzde evlilik oncesi yasaniyor bunlar dugunde eglenceye donustu sadece

0|0
    0|0
  • Kadının ruhu o* olmasın yeter bekaretini sıkım iki damla kan ile namus olmaz o namusu arayanların burada işine ne amk bırakın bu isleri amk sporcunun gazetesi bayilerde :)

0|0
    0|0
  • Bu anlayış ve düşünce tarzımızı daha gelişmiş bir düzeye biz taşıcaz ailenizin bu yöndeki geri kalmışlıklarını biz yapmazsak bu sorunlar ortadan kalkıcak !

0|0
    0|0
  • güzel konuya değinmişsin, tebrik etmek istedim. ama bizim insanımızın değişmesi çok zor, bende senin gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • tamam hersey guzel hosda s.k.şmek icinnn davul zurna ne demek sen nerelesinnde

o işin aslı s.k.şmek icin degil sizin aklınız onda oldugu icin ole goruosundur

0|0
    0|0
    • ama öyle bir gece var herkes o gün onu yapcagının biliyor baban dahil gizli yapınca hebersiz yapınca namussuzluk oluyor düğünle yapıp herkes bilince iyi oluyor senin kafanın almadığıda bu bence

• tartışmak insan zihniyetlerini görmek

• bende senın akılından gecenlerı ogrenmek icin hadi dielim onune gec bu işin cozumun ne onerin ne işte onu diorum bende sana

• bozuk düzen evetde ben asla bır başkası ile olmadım da olmamda ne evlenmeden önce nede evlendikten sonra tek eş

0|0
    0|0
  • Yorum yapmadan önce profil bilgilerine baktım hakikaten açık sözlüymüşsün.

Kişiliği: Açık Sözlü

0|0
    0|0
  • Sadakat uyum saygi gerisi bence bos

0|0
    0|0
  • çalma elin kapısını kırarlar kapını rabbim kimseyi nefis namusla terbiye etmesin

0|0
    0|0
    • Bunu daha çok sütü bzouk olan aç gözlü erkeklere ALLAH fırsatvermesin bir filmde zledim kız resmen yalvarıyor kızı soymuş çıplak yapma dio bakireyim dio kız gizli kameraya çekmiş birde o.ç sözüm ona ve sitede yayınlamış o kızın ailesi yokmu çevresi sülalesi yokmu kızı resmen pataklıyor saçlarını tutuyor resmen kıza işkence ediyor

• farklı düşünüyoruz ...

0|0
    0|0
    • ruz? nasıl yani?

• tabiki başörtülü demek, hacı hoca geçinen demek devamlı kaliteli insan olduğunun bir delili değildir, tabiki bu insanlar arasında da arsız, it kopuk vardır. Ancak bazı değerlere önem vermek kimisi için inanç gereği kimisi için örf adet gereğidir ki saygı duyarım ve bazıları da bu kavramlara hiç değer vermez ki ona da saygı duyarım daha aslında uzun uzun yazacağım ama üşendim :)

• anladım ben

• doğrudur ınanırım evet çok sakat bır durum ya evlenecegım ama evlenilecek kız çok az yok gıbı sankı

0|0
    0|0
    • tabi yok bekaret yönünden ama seni sevecek kafanın uyuştuğu iyi bir insan bul sana saygı duyacak sadık kalacak gerisi yalan kardes!

• sagol da doğru ınsanlar var benım aile çevremde vardı 2 kız 2 sıde pırlanta gıbı ne sevgılılerı oldu nede başka bır şey evlendiler şımdı cep telelrı bıle annelerı ıle ortak kulalnırlardı var yanı dındar edeplı kızlarda çok az

• genelleme yapmak her zaman doğru değildir.

0|0
    0|0
  • bu ne ya iki kez okudum birşey anlamadım of offff

0|0
    0|0
  • bekaretin amk

0|0
    0|0
  • sanırım bakire olmadığın için evlendiğinde sıkıntı yaşayacağından korkup isyanlardasın ve bunu erkeklere kafayı değiştirin diyerek kapatmaya çalışıyosun yemezler:)

takma kafana herkes hakettiğini bulur

sende

bende

0|0
    0|0
    • pardon da seyimin kahyası mıssın? ha ayrıca cok meraklıysan bakireyim ben toplumun nabzına bakıyorum bazı konularda bu sitede bulunma amacımda bu sizinki gibi geyik yapmak degil hem kişi kendinden bilir işi sen kendine bak !

• 1 şeyimin kahyasımısın?

“Değilim:)”

2Çok meraklıysan?

“Merakta etmedim sana sormadımda “

3. BU yazdıklarım benım dusuncem, tahminim sadece bakiremisin değilmisin beni ilgilendirmez

Bakire olsanda olmasanda ayen yazdığım geçerli

4” kednine bak sen” demişsin saçmalamışsın ben kendime bakıyorum

ama sen kendine iyi bakta aynaya bakıcak br yüzün olsun =)

• Eğlenmek için değil evlenmek için sevin; yoksa sizde başkasının eğlendiği ile evlenmek zorunda kalırsınız

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem de vücudun çok güzel.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 3

• püfff sen bakire değilsin diye nie bok atıyorsun bakirelere . sen kimsin milletin namusuna laf atıyorsun . sen kendi namusuna sahip çıkmalıydın . evet öyle sözde bakireler var ama onlar azınlıkta . zaten arkadan ilişki demişsin normal seks hayatı olan biri bile ters ilikiye sıcak bakmazken bakireler neden ters ilişkiye girsin komik olma ..

0|0
    0|0
  • hem haklısın hem haksız davul zurnayla evlendiriyolar çünkü onlar birbirinin helali oluyo yuva kuruyolar sevdiğine kavuşuyolar ve herkesin bilmesini istiyolar

0|0
    0|0
  • kapalılık ayrı mevzu zina ayrı mevzu... kuranın bir ayetini yerine getirmeye çalışıyor diye bir insan, evliya olamaz... herkesin nefsi var, haa başı örtülü birine yakışır mı ters ilişki? yakışmaz... ama başı açık bir kıza da yakışmaz hata aynı hata, günah aynı günah! öbür tarafta sen kapalıydın niye yaptın demeyecekler?zaten günah olduğu için hesap verilecek... tek emin olduğum bir şey var alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.

1|0
    0|0
    • ah almıyoruz tartışıyoruz bende biliyorum bunları ve daha fazlasını

Yükleniyor...