Benim bu olaydan çıkarmam gereken ders nedir?

Arkadaş bundan 3 ay önce bir kızla tanıştım. Sohbet-muhabbet derken, birbirimizi tanıdık ve ben kıza aşık oldum. Fakat bu kız bakire değildi ve ben buna rağmen ona aşkımı itiraf ettim.Ayrıca kız benden 4 yaş büyüktü ve kendi durumu ile yaşını bahane ederek benle olan ilişkisini kesti. Ancak benim kalbimdeki aşk hala duruyor ve aklıma geldikçe içim kan ağlıyor. Şimdi size soruyorum arkadaşlar, her şeye rağmen aşkına sahip çıkan benim bu olaydan çıkarmam gereken ders nedir? Allah bu aşkı benim kalbime neden yerleştirdi ve neden bu aşkı yaşamamıza izin vermedi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hayat hak edene hak ettiğini vermiyor kardeşim senin bu olaydan çıkaracağın ders nedir biliyor musun Adam gibi kız sevmek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer senden etkilenmediyse bu şekilde bahaneler üretir. Hakkında hayırlısı arkadaşım

0|0
    0|0
    • gerçekten seviyor olmak demek ki yetmiyormuş, sonrada siz erkekler hep aynısınız derler. önce siz bir dengeli olun, ondan sonra biz farklı oluruz. seninde yorumun altına böyle yorum yaptım ama kusura bakma arkadaşım, çok doluyum.

• Ekliyorum arkadaşım

• kabul ettim arkadaşım.

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi ki vermemiş kardes.

0|0
    0|0
    • kardeş öyle diyorsunda, hissettiklerim ve kalbim ne olacak? tamam mantıken öyle demek gerekiyor ama...

• boşver hisini falan ya unut gitisn kurcalama.

• lan kardeş yok yok unutmak mümkün değil, sadece hatırlamazsın olur biter ama olmuyor işte.

• Aynısı benimde 2 hafta önce başıma geldi :D Tek fark kız benden 2 yaş büyüktü :D Hacı bak şimdi bunları kafaya takan kız var , takmayan kız var ve bahane üreten kız var...

Eğer kız senden bir elektrik alamadıysa , istersen ağzınla kuş tut nafile... Çünkü kız her zaman bişeyleri bahane edip işin içinden sıyrılır.

Test edildi , onaylandı.

0|0
    0|0
    • haklısın kardeş, kızda aynı şeyleri söyledi ama o zaman neden hayatında beni özel kıldıda benim ona aşık olmama sebep oldu?

• şu pazartesi günü gelsin kimsenin yüzüne bakmıcam , ders bittikten sonrada yurda amk...

• hayırlısı olsun kardeş, kimseyi takmaya değmezmiş.

• böyle konularda Allahı öne sürersen isyan edersin kaderi yanlış yorumluyorsun

0|0
    0|0
    • valla kardeş ben artık neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edemez duruma geldim, fikrine saygı duyarım ama gerçekten bilmiyorum.

• şundan emin olabilirsin tanrının işi insanların hayyatlarına müdahale etmek değil öyle olsaydı niye geldik bu dünyaya dimi?şimdi kız istemiyorsa fazla zorlamanın bir anlamı yok karşına başka biri çıkar ileride senin yaptığın şeyleri hak edicek bir kız değildi belkide

• evet artık bende böyle düşünerek kendimi teskin etmeye çalışıyorum, belki de hak etmeyecekti beni ve yapacaklarımı...

Yükleniyor...