Anal seks deneyiminiz oldu mu? nasıldı?

prezervatif, kayganlaştırıcı ve lavman kullanıp ve usulüne uyanlar ve memnun kalmayanlar var mı?

Güncellemeler:
kızlardan cevp bekliyorum ama..

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Müslümanım diyen biri bunu nasıl söyler ya da yapar aklım hafsalam almıyor :((((

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cevapları merak ettim..:-)

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanmadım temizlik kısmını bilmiyorum sanırım iyi yapmışlar

0|0
    0|0
  • Bunların hiç birisine gerek yok erkek tecrübeli ise yani benim gibi :D acıtmadan ve tertemiz bu işi bitirir vajina gibi davranırsa erkek oraya iki taraf içinde zor olur

0|0
    0|0
  • Bir de çıkıp demezler mi devir kötü kolla götü diye

Gtler ayyuka çıkmış.

0|0
    0|0
  • Iyi temizlik ve gevsetme sart yoksa prevezartfle zor oluyor

0|0
    0|0
  • erkekte de kadında da ne mıde nede ahlak yok demektır ya

0|0
    0|0
  • gerek yok ön varken arkada dar fare deliğinde ne işim var bok kuyusu

0|0
    0|0
  • kuzenimle yapmıştık geçen yaz, önce acı çekti biraz tabi yavas yavas girdim sadece kayganlaştırıcı kullandım başı girinceye kadar zorlandık yavas yavas başı girdikten sonra hızlandıkk 2 defa boşaldım, inanılmazdı.

0|0
    0|0
  • Ben anal seksi doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Sevgılım zevk aldıgını brıazda acıdıgını söledı ama o an acıdan cok zevkı hıssettıgını söylemıstı kayganlastırıcıyı kullandım ve saece 30dk sadece alısması ıcın ugrastım kafasının ucundan fazlasını sokmadım daha sonra delık acınla anca.ınanılmaz bır zevk hıc o zevkle bosaldıgımı hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç seks yapmadım :(

0|0
    0|0
  • Evet oldu sevgilimle yapıyoruz ikimizde lise 3 e gidiyoruz. Vazelin kullandık harikaydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kayganlaştırıcıya gerek yok,

Lavmana'da

İlk başta erkek açmasın deliği vajinal sulanmayla arka deliğe sürersen suları yeteri kadar ıslaklık oluşmuş olucak.Ben ilk açarken roll-on kullanıyorum roll-on'la iyice açtıktan sonra duşa gidip duş başlığını söküp içime sokuyorum ve bütün pislikleri temizliyorum ondan sonrası ise erkeğin penisini iyice ıslattıktan sonra yavaş yavaş hareketlerle doruğa çıkmak.

0|1
    0|0
    • Tecrubeli kızlar görmek güzel bende kızlara bu işi öretiyorumda senin kadar özenle yapanı görmedim gözlerim yaşardı kendinmi örendin acaba ?

• analle orgazma ulaşablyor musun?

• Evet ulaşabiliyorum.

• ben geçen hafta analdan tecaüz edildim. kremi bırak tükürüksüz girdi ve ilk kez oldugu için hala rahat oturamıyorum

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun ya subazlı kayganlaştırıcıya kıyıyorum senin gibi acılı kızları görünce :S 20 tl bir subazlı krem beni batırmaz acın büyük belli geçmiş olsun

• sağol

Yükleniyor...