Sanırım erkek kardeşim eşcinsel gay mı ne öyle bişey.. bu neden olmuş olabilir?

çok üzüldüm öğrenince ve bu huy mu desem alıskanlık mı desem nasıl vazgectirebilirim ne demek eş cinsel erkekleremi ilgi duyur-yor hiç te öyle biri değildir çok temiz düzgün biridir ama kahroldum ben bu durumun tedavisi varmıdır yardım edin

Güncellemeler:
ya kandırılmış erkeğin evine die çıkmış ve dayak atmışlar hepimiz öğrendik durumu itiraf etti napıcaz şimdi hiç beklemiyorduk neden yapmıstır boyle bişe bilgisi olan var mılutfen

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen kardeşini öldürmeyi bile düşünürsün iran ne farkınız varki türkiyeyi irana çevirdiniz heryer karafatma dolu bilim eşcinselliğin hastalık olmadığını kanıtladı tanrınız eğer siz hasta yarattıysa tüm canlılarımı hasta yaratı maymundan aslanına zebrasına kadar eşcinsel birçok canlı var tabi size göre yoktur hastalıklır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eşcinsel olunca düzgün biri olmaktan çıkıyor mu ki? Önce kardeşini böyle kabullen. Elinde olsaydı o da herkes gibi hetero olmak isterdi. Empati yapın biraz. En büyük sağlık kuruluşları bile eşcinselliği "anormal" olarak görmüyor artık.

0|1
    0|0
    • hayır bence anormal byle bısey olamaz kabuledeyiz

• hormanal bozukluklar tedavi edliemez bizde insanız onu dışlarsanız daha kötü olucak

0|0
    0|0
    • ama biz muhafazakar bir aileyiz bu durum boyle olamaz ki off

• bilimsel olarak kanıtlandı tedavisi yok tanrı böyle yaratmış intihar eden eşcinseller var kardeşininiz ölmesini istemiyorsanız destek çıkın yoksa depresyona girrebilir

• kardeş dinden islamdan uzaklaşırsa böyle olur .keşke sohpetlere gitse manevi sohpetler insanı kendine getirir. hastalık sayılsa bile bu işi yapmamalı cevazı yok .dindeki hükmünü ne kadar sapkın bir eylem olduğunu bilmeli biri ona anlatmalı kalbi yumuşamalı alim bir insan ona sohpet etmeli ki şefkat tokatını yesin

0|0
    0|0
  • BENCE BEYNİ NE OLMAK İSTİYORSA O OLSUN ÖZGÜR BIRAKIN GİDİP PARA İLE ERKEKLERLE YAPMAZ SEVDİĞİ BİRİ OLUR ODA ONA SAHİP ÇIKARSA NE ALA AMA AİLE OLARAK BENCE ASLA YALNIZ BIRAKMAYIN YANINDA OLDUÜĞUNUZU HİSSETTİRİN ONA :(

0|0
    0|0
  • Nereden cikti bu kani

0|0
    0|0
  • Durum nedir tam olarak. Nasıl öğrendiniz

0|0
    0|0
    • dayak yemiş adamlardan kandırılmış ve anlattı işte

• vazgececeğini sanmıyoorum bir doktorla konusun önemli olay.

0|0
    0|0
    • neden olmuştur boyle ya

• Ya kızlardan fazla ilgi görmemiştir erkeklere yönelmiştir. Çok normal. Psikolijik bu.

• anladım teşekkürkür

• bu hormonal birşey ve tedavisi çok zor herkeste işe yaramıyor hormonla oynamak çok zor.

0|0
    0|0
    • anladım peki kız arkadas edinirse kızlarada ilgi duyarmı ozaman? ve kendinide mi becerttirmiştir ozman afedersin ama anlamaya calısıom direk soramıom ona

• yapacak birşey yok öyle olmayı o seçmedi biyolojik yapısı o.

• offfffffffff:((((((((((

• sen nereden anladın

0|0
    0|0
    • ben hala olayı anlamdım ya

• evet 18 cozum le ilgili bilgin varmı

• yok ama doktora götürün kadınlık hormonları ağır basıyor olabılır

• bişiler mi yaşamış? erkek erkege?

0|0
    0|0
  • Sana ne dedi ki yanlıs anlamıs olabilrsin _

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sakın bir gelecek düşünme onunla sen yanarsın erkeklerin koynundan toplarsın maazallah

0|0
    0|0
    • kardeşim o benim daha 18 yasında belki daha yeni dir bu durum bence bırakabilir

• pardon sevgilin sandım pardon bir psikolaga götürün bence önüne alamzsınız :(

Yükleniyor...