Sizce ne yapmalıyım ilk fırsat..

Dün bu saatlerde bir tane kız. Twtitterda takipleşiyoruz facede ekli değil saat 11 gibi akşam connect diye bir site var bilmeyenler için diyim o hesabı biri ac ıyor onun ismi gözüküyor ama karşısındaki kişi anonim. Neyse Oradan yazdım konuşuyoruz kimsin dedi. Twitter son retwet yaptığın kişi dedim buldu işte. Hiç muhabbetimiz yok Face linkini at dedim konuşuyoruz filan alkol mevzusuna geldi konu. Dedim içiyormusun sen içermisin evet dedi iyi bir ara içeriz dedim olur dedi. Ama sapıtmak yok dedim hihih peki dedi. Neyse 2 dk sonra tumblr diye bir site var oradan bana yazı attı. Sevişmeli filan ama dediki tumblrda buldum yani Bende dedim iyi yazıymışşş ama tumblr işte :D güzel yazmışlar. Aradan 5 dk geçti bu bana oradaki bazı resimleri videoları attı öyle böyle videolar değil yani kendi azmış benide azdırdı. Bende ona yollamaya başladım boşalma mevzusuna bile girdik. Hayatımda kimse yok diyordu dün sabaha kadar konuştuk. Bugün daha demin dediki. Can birşey dicem söyle dedim benim hayatımda aslında biri vardı dedi hıı iyiymiş dedim mutlu olun hep. Ve sen mesaj attın diye küstü bana. Dedim daha mesaj atmıyım istersen siliyim numaranıda. Cevap gelmedi. Arkadaş diyecegim şu benim elime ilk defa böyle bir fırsat geldi. İlişkiye girmem ama sevişmek oda onu istiyordu dün yani öyle dedi. şimdi ne yapmalıyım sizce? dediğim gibi ilk fırsat :)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• o connected'dan iki kız kaldırdım biri 17 yaşında biri 19..yeni nesilin alayı o*** eskort sitesi yerine kullanabilirsiniz deneyin gencler

1|1
    0|0
    • hangi siteee

• Abi banada bir cevap veririmisin. Sence ne yapıyım ben diyorum ilk fırsatım 18 yaşına geldim :))

• ak git kocum. bulusma ayarla yakınlas ilk bulusmada sohbet falan. ikincide bos bir ev lazım o kadar. cogu onu istiyor zaten..

• O iş yatar faruk demedi deme.

0|2
    0|0
    • Abi içime su serpme yaa :D ne yapıyım şuan ne önerirsni ?

• Sana önerim fazla itimat etmemen ve sanalda takılman. Başına ihale alma.

Yükleniyor...