Kızlık zarı hakkında

Arkadaşlar sevgilim bana bakireyim diyor ve şüphem var? Bakire olup olmadığını nasıl ögrenebilirim?

Ek olarak zarı bozulmamış bir kızın organının içine parmak sokarak zar bozulur mu? Çok kritik sorular lütfen gereksiz yazanlar yazmasın eglencek başka yer bulsun.

Güncellemeler:
arkadaşlar bu olayı sevgilimden ayrılmak için yazmıyorum ya da güvenmedigimden... saçma sapan cevaplarda yazmayın lütfen.

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• bakarak göremezsin görsen de anlamazsın zaten. bakireyim diyorsa bakiredir ve değilse bile seni ilgilendirmez zaten. namus dediğin şey sadece kızlık zarı değildir.

4|1
    1|5
    • ya hayir şimdi ilişkiye girmek istiyor gibi bir ruh hali var ama yansıtmıyor...

Ama çok aşırı istekli inanılmaz, eger öyle birşey varsa hayatıyla oynamak istemem ama öyle degilse ikimizde böyle bir zevkten mahrum kalmak istemeyiz diye düşünüyorum sizce?

• o kıza acıdım bakire olmasa kullanıp atacaksın demek vay be

• kesınlıkle haklısın

Kızlar Ne Diyor 5

• senin cükünün zari duruyormu

8|1
    1|7
    • :)))))))))))9

• sana +1 ama sadece cük yazdığın için çok hoş tu :DDD

• Hakaret edicem ama dünyadaki en büyük hakaretleri şuraya yazdığımı varsay! Sen kimsin! kimle konuşuyorsun!

• bir bekaretmei güveniceksin bekaret diktirebilir biliyosun dimi ya da ters ilişki vb. şeyler de yaşıyabilir artık kızlık zarı o kadarda korunmalı diğil altta bakıcağına yukarı beyine bak kişiliğe bak bunlar yalan söylemez

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum şu kafalardan.

3|1
    1|4
    • off beyniniz yok sevgilm cok istekli ama ben korkuorm ya bakire degilse bende onla ilişkiye girersem...

ilerde pişman olmasını istemem :(

• 1. Neden süphen var?

2. Bakire olup olmadigini ögrenemezsin. Doktorlar bile zor ayirt ediyor. Degisik zar sekilleri var.

3. Evet, bozulmamis bir zarda bile parmak sokulabilir bu bozulabilirde bozulmayabilirde esneklige bagli. Ayrica orda delik var adet dönemlerinde nasil kan gelsin demi !?

1|0
    0|0
  • bazı kızların zarı biraz daha içeridedir .görmen zor olabilir.ama yine de sevişirken bacaklarını omzuna alıp yalayacakken bakabilirsin .ya da yalarken dilini çok zorlamadan içini kontrol edebilirsin

3|2
    1|0
    • Nasil fantazi bu yaa :)) super aciklama

• elini sokman tehlikeli.yalarken de dediğim gibi dilini zorlamazsan bir şey olmaz.yani ben bakireyim sevgilim yalıyor hiç sormadım zarımı hissediyor mu diye.sorabilirsem tekrardan cevaplarım

• dil ile zar bozulmaz

Erkekler Ne Diyor 18

• parmak sokarsan elbette bozulur. görmek istiyorsan bacaklarını aç dudakları da yana aç görürsün. hemen girişte. derinde değil. tabi bu arada acemi olduğundan uyarayım. soğan zarı gibi zar arama. zar denilen bir deri. ince iç doku derisi. google de fotolarına bak oradan sonra arkadaşınınkine bak

0|0
    0|0
  • Sevgilinden şüphe duyuyorsan bunu onunla konuşacaksın. Söylediklerine de güvenmiyorsan ister bakire ister değil ayrıl ondan. Onun için de senin için de en iyisi bu.

1|0
    0|0
  • -kız veya kadın çıplacık soyulur.

-sol el ile vajinası kapatılır.

-diğer el ile makatı olabildiğince açılır ve içeri üflenir.

-eğer nefes vajinayı kapatan sol avuçta hissediliyorsa kadın bakire değildir. aksi takdirde bakiredir.

1|0
    0|0
    • Dediklerini birilerine uygula hayatında özel olan...

• kardeş bakireyim sözüne güvenin yoksa senin ilişki kusura bakma ama zaten bitmiştir.çünkü senin kafanda şüphe var.bide ben şu mantığı anlamıyrum namusu zarda aramayacaklarmış belki haklı olabilirler ama bakire olmayan yani zina yapmış biriyle evlenmem şayet

1|0
    0|0
  • koçum eğerki şüphen varsa ayrıl hemen çünkü sen o kızla evlensen bile paronaya bağlayıp kapıcımı,üst komsumu,alt komsumu diye çıldırırsın ;)

1|0
    1|0
  • doktordan başka kimse cevap veremez şüpen varsa hiç uğraşma süphe insanı bitirir bir kere aklına düştü uğraşma bırak bıraz sert oldu ama ...

0|0
    0|0
  • bu şüpe seni neden ilgilendirıyo sevgilinle eveleneceksen şayet ozaman başka şüpeni söel doktor kontrolüne götür ha evlenmeyecek sadece sevgili ayağı takılacaksan bakireliğinden sanane ki

0|0
    2|0
    • ya ilişkiye girsek? kız için önemli birşey bu onun hayatıyla oynamak istemem

• Sen bakirmisin peki sayet ole ise vajina dudaklarini ikiye ayir bak zar vadir

1|0
    0|0
  • hayatta anlayamazsın, uzman hekim değilsen

0|0
    0|0
  • yazık sana yaaa:(

0|0
    0|0
  • sonradan diktirme muhabetide var yani

1|0
    0|0
  • knka parmak soktunmu bozulur çünkü hemen vajinanın 3 cm içinde. güvenmiyoırsan ayrıl

0|0
    0|0
  • la kardeş espiri yapmam lazım kusura bakma doktorluk oku kadın doğum.

0|0
    1|0
  • bozuk olan kızlar herkesle yapmak ister ha bir kişiyle yapmış ha 10 kişiyle fark etmez,evleneceği adamada 1 kişiyle yaptım derler,şimdi bu kız bakireyse sen bozsan gider herkesle yapar,bozuksada senle yapması fark etmez zaten başkalarıylada yapmıştır,bakire olmayan kızlarla evlenenler boynuzları iyice yağlamalı

0|1
    4|0
  • bakire değilse napıcakmısın seksmi yapacaksın

0|0
    2|0
    • yorumlarini kendine sakla

• senin gibi tecrübelilerden uzak durmak lazım

• tehlikelisiniz

• Vajina girişinde beyaz et parcasi arkadasin bir bakista görürsün nadiren içte olur

0|0
    0|0
  • simdi süpenmi var diyecem, sanane diyeceksin.

bence bir iliskide güvence sart, eger güvenemiyorsan ya da aklinda soru isaretleri varsa o iliski cok zorlasir

0|0
    0|0
  • Çok sokarsa bozabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...