Yakışıklı gay ile beraber olmalı mıyım?

Gay değilim ama bir gay arkadaşım var çok yakışıklı biri bazen tahrik oluyorum ondan oda benle olmak istiyo sizce denemeli miyim yoksa yapmamalı mıyım

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç travestiyle birlikte oldum.Kadın gibi vücudu kadınsı hareketleri ve suratıda kadın kadar güzelliği vardı.domaltıp miktiğimiz için kadın gibi belinden kavrayıp boşalmışımdır.Sonuçta oda bir erkek ama kadınsı hatlar taşıdığı için mikiliyor.Gaylik durumu çok farklı.Kendi cinsinden olanlarla kadınsı hatlar taşımadığı sürece ne biliyim normal bir erkek travesti becerebilir ama kendi gibi birini becereceğini zannetmiyorum.Arkadaşım sen kadınsı hormonların var ve baskın böyle giderse bir tane erkeğin seninsahibin olmasına hazırlan derim.Erkeklik hormonların şavaşı kaybetmiş kadınsılaşma başlamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ouw çok kötü olum adam ol ayol ne bir silkelen kendine gel böyle saçma şeylere aklın varsa bulaşma gerisi gelir efendi gibi otur ve şeytana lanet getir yapma

0|1
    1|0
    • Tamam anne ne bagiriyon :)

• off ne yapıyosan yap sonrag*tveren desinler sana

• Oyle demesinler ya :) yumuşak cocuk desinler :)

• işte bunlar hep kayıp^^

0|3
    0|1
  • Biseksüel duyguların ortaya çıkmış. :) Kendin bilirsin ;)

0|1
    0|0
  • Bisex. egilimin vardir, yap icinden geliyorsa.

0|0
    0|0
    • Azcikda korkuyom cesaret lazim

• bence yapmamalisin aslaa !

0|0
    0|1
  • herşey nasip kısmet :D:D

0|0
    0|0
    • Vurdurmak yoktur heralde :)

• beyin kaybı o :D

• Ne alaka ayol

Erkekler Ne Diyor 11

• doğal yapıyı bozmayın. insanlar iki cins yaratılmış ve adı üzerinde cinsellik iki cins arasında yaşanır. bırakın bu saçma sapan işleri. adam gibi karşı cinsle ilişkiye gir.

0|0
    0|0
  • benimde bir sürü gay arkadşım var ve beni de bazen taciz ediyorlar sıkıştırıyorlar tahrik olabilecek seviyeye de gelebiliyor insan fakat akıl mantık işi değil biliyorum ki bir kere bile kendimi bıraksam bunu karakterime yediremem kızlardan daha çok zevk verdiklerini söylüyorlar duygusal anlamda kızlardan daha çok bağlı ve sadık olduklarını söylüyorlar fakat ben erkeğim ve doğam gereği bir kızla birlikte olurum yapma kardeşim bir kere bile yaparsan gerisi gelecektir emin ol bu kardesının sozunu unutma ıbnelık içten gelen bir şeydir sen onu arzuluyorsan sende ıbnesındır..

0|0
    0|0
  • Bence yapma ben dogustan gayim hayatin berbat olur bir gay sadece iliski dusunur cnsel icerikli biyere varamassin.

0|1
    0|0
  • Bir kereden bir şey olmaz senin adına madem canın çekmiş aklında kalacağına içinde kalsın denemelisin.

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım vardı gaylara vura vura vurdurmaya başladı kısmet bu işler :)

0|0
    0|0
  • gay'lık yolundasın

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin :) Yaşamadan öğrenemeyeceğin şeylerden birisi cinsellik...

0|0
    0|0
  • verdin mi?

0|0
    0|0
  • Kaktır gitsin dostum :)

0|0
    0|0
  • Bırak kardeşim böyle saçmalıkları ya.

0|0
    0|0
  • Aktif mi pasif mi bunu ogren once bence. :D