Abimden nefret ediyorum ben artık dayanamıyorum !

Benim bir tane abim var 26 yaşında 8 sene istanbulda üniversite okudu babamın hep parasını yedi arabasını çarptı zar zor okulu bitirdi ben devlet üniversitesini kazandım o 2 sene paşalar gibi okulu okudu ben hem çalıştım şirkette hem de okudum babam bana araba sözünü tutmadı gitti ona volkswagen touareg aldı şimdi okulu bitirdi geldi babamın audi q7 sine bmw 525 e biniyor cls 350 ye biniyor ben istediğimde sen alşışırsın olmaz diyor gitti bana 40 milyara araba aldı abim sefasını sürüyor ben çile çekiyorum sizce bu hak mı ya o istediği kadar para harcıyor ben sadece belli bir maaş alıyorum telefon faturam fazla gelse kesiyor ceza yesem kesiyor ama ondan kesmiyor o nasıl hakediyor bunları gerçekten artık kalbim çok sızlıyor babam namaz kılıyor oruç tutuyor ama haksızlık yapıyor bu günah değilmi peygamber efendimiz çocuklarınıza eşit haklar tanıyın ayrımcılık yapmayın diyor her yaptığım göze batıyor ama o arabayı çarpsa bir şey olmuyor ben yapsam bağırma aptal gerizekalı abin kadar başına taş düşsün diyor artık harbiden dayanamıyorum konuşuncada kendi haklı ben hep haksızım ne olur bunun bir çözüm yolu yokmu abimden resmen nefret ediyorum ne olur bir akıl verinnn :((

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• olm dayaklıkmısın sen ne hayat var hala dert keder sıkıntı içerisindeymiş çok şımartılmıssın sen gerçekten senin bu yaşadıklarının 100 de 1 ini göremeyen insanlar var belkide bunların değerini kıymetini bilemediğin için baban sana böyle davranıyordur... bunu bir gözden geçir... sende başla namaz kılmaya bu dünyada herşey sadece para araba telefon falan değil. bunu öğren gelip burda sızlanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Al bendende okadar bende nefret ediyorum abimden gerci babamida sevmiyorumya

0|1
    0|0
  • Tek soru abin bamaz kılıp sen kılmıyor musun?

0|0
    0|0
  • dostm herseyn war allahtan belani mi istyn

0|0
    0|0
  • Lan olum senin arabanın neresi kötü lan? bizde Toros var aq. çıkarın bunu dışarı

0|0
    0|0
  • ya işte bak namaz kılıyor ya sen ona bak kılmasa neler yappıcak bir düşün :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...