Sevgilim cok düşüncesiz ilişkiye girerken kondom kullanmıyor?

geride çekilmiyor içime boşalıyor büyüzden hep ertesi gün hapı kullanmak zorunda kalıyorum oda adet düzenimi hormonlarımı bozdu çok çaresizim ya adam nuh diyo peygamber demiyo kondomla asla yapmam bu böyle olcak hep içine boşalçam diyo onu nasıl ikna ederim bir akıl verin :( siz erkekelr neden kondom kullanmazsınız

Güncellemeler:
ciddi cevaplarınız için cok tsk ediyorum arkaadslar ertesi gün ya da dogum kontrol hapı kullanmak istemiyorum kondoma ikna etmem lazım ama ne yapıcam bilmiyorum cok kararlı bu konuda asla olmaz diyor
ya arkadaslar adamı ne dediysem ikna edemedim poşetmi s*kiyim diyo yaaa kondomla olmaz dio bir yol gösterin :((((((((((

0|1
5|35

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkilerde bencil olmamak lazım. Her iki kişinin çıkarları doğrultusunda orta yolu bulmak lazım. Erkekler kondom kullanmak istemez, çünkü kondomsuz daha çok hisseder, daha çok zevk alırlar. Kadınlar, kondom ister, çünkü ertesi gün hapı zamanla kadının hormon dengesini değiştirir. Mantıklı düşünen bir erkek bana göre, eşinin ya da yada sevgilisinin ertesi gün hapı kullanmasını asla istememelidir. ya kondom kullanmalı, ya da diğer seçenekler üzerinde durmalıdır. İlikilerde seven insan karşısındakini daha çok düşünmelidir. ben görüyorum ki hep kadınlar erkekleri daha çok düşünüyor, bu çok yanlış.

2|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 34

• Merhaba Arkadaşım...

Sorunuzun cevabı çok belli. Evlilik isteği aranızda varmıdır yokmudur bilmiyorum ama şöyle bir şey yapacaksınız. Ona hiç ummadığı anda hap kullandığınızı fakat gebe olduğunuzu söyleyin. Her şeyi telaşa verecektir. "Ben çocuğu aldırmak istemiyorum, artık içime boşalmandan bıktım, şimdi de ne yapacağını biraz sen düşün" demeniz yeterli olacaktır.

Sürekli olarak ertesi gün hapı kullanırsanız, açık ve sert söyliyicem "KISIR KALIRSINIZ!". Bu hapın başka bir özelliği yok. Bunlara rağmen yine bildiğinden şaşmıyorsa burada iki olay var, ya çocuk bildiğin SIĞIR ya da onun seks kölesi olmuşsunuz...

Teşekkürler...

1|0
    0|1
    • tskler tavsiyerin için

• Rica ederim. Benim bilgi konusunda uzak olduğum bir konu daha var. Bu konuda aylık kürler halinde iğnelerin yapıldığını duydum. Faydaları ya da zararları konusunda bir bilgim yok. Bu konuyu bence araştırın. 3 aylık iğne yapılan bir bünyede çocuk olma olasılığı çok düşükmüş. Sıfır risk konumu var mı yokmu bilmiyorum, bence bu konu üstünde durun.

• Merhaba Arkadaşım.

İkinci bir cevabı şu zamana kadar hiç kullanmadım, biraz ağır konuşucam ama gerçekler biraz acıtacak canını...

Arkadaşım, erkek arkadaşın seni kullanıyor işte neden kendine bunu kabullendiremiyorsun? Sana bağırıyor, sana tersleniyor, seni aşağılıyor ve sen 2 çift cümleni bile onun sözüne geçiremiyorsun ve ondan sonra ben seks kölesi değilim diyorsun. Eşin olsa anlıyıcam, sevgilin sana bu zamanda bunları yapıyorsa ilerleyen zamanlarda ne yapacak?

Erkek arkadaşın sana sert davranıyor, kelime ve cümle açısından. Tersleyen ve ağır üslüpla konuştuğu için onun karşısında açıkçası ezik hissediyorsun kendini ve ne isterse yaparım ağayın geliyorsun. Kusura bakma da bu adam padişahın oğlu mu?

Azıcık kendin olduğunu göster, hemde nasıl bir cevap o "poşetmi s*keyim falan filan?" senin yerinde olsam bana bir erkek böyle davransa "sen en iyisi kendi elini s*k" der ona yolu gösteririm.

Azıcık kendin olmaya çalış, milletin kölesi olma! Kaç yaşına gelmiş insansın karşındaki insanın baskısıyla mı yöneteceksin kendini?

Yarın birgün bastı sana tekmeyi ayrıldınız, bu kadar hapla yumurtalıklarında zarar gördü ve kısır kaldın, o saatten sonra ne yapacaksın?

Akıllı ol biraz, kendini kullandırtma!

Teşekkürler... (Sözlerim ağırsa da kusura bakma, doğrular her zaman acıdır!)

0|0
    0|0
  • saçmalamayın. sen sağlığını düşünmez misin? ertesi gün hapı ayda 1 kez kullanılır. tehlikeli oynuyorsun. sen sevgili zannettiğin adam sevgilin değil. çünkü seni ve sağlığını düşünmüyor seni sevmiyor. bencilce kendi hayvani duygularını düşünüyor. bence uzak dur ondan

0|0
    0|0
  • Kendini kullandırmaya devam et. Erkek arkadaşının seks kölesi olmuş durumdasın.

Tamam, biz de seks yapıyoruz ama kişisel zevkler için değil. Kimse kimseyi zor durumda bırakma hakkına sahip değil.

2|3
    0|0
    • kullandırmak ne alaka sacma sapan yorumlara ihtiyacım yok

• Süper cevap... +1

• adam haklı. isteesen hamile kal beni ilgilendirmez dio. hamile kalırsan felan da popona bir tekme yallaaaa.. seni kullanıyor demesindeki sebeb senin saglıgını düşünmüyor. sana iyi ayar vermiş... KESİNLİKLE KULLANIYOR.

• 3 senedir geri çekmeyle korunuyorum hiç sorun yaşamadım böle düşüncesiz biriyle birlikteysan asıl sana yuk böle öküzleri adam ediyosunuz saolun yani

1|0
    0|0
  • Bak sevgiline deki..ozel hastaneye gittim doktor ertesi gun hapi cok kullandigim icin ilerde cocugun olmicak biraz daha kullanirsan dedi de..duzenli bir sekikde muayeneye gelmelisin ve tedaviye baslamaliyiz ilaclar yazicam kuklanmaisin dedi de..ilaclar pahali gucum yetmiyor de.madem cok istiyorsun kondomsuz iliskiyi doktor ve tedavi masraflarimi karsila de..bak nasil vazgeciyor..ilk basta tamam da dese is ciddiye binsin gel git para kopar bak nasil ikna oluyor..dene bence onu dusunmekten cik kendini dusun kimse senden daha degerli degil..iliskinin tum yuku bsyan uzerindedir eger senin dediginokmuyorsa o zmn o adaminda geregi yok..allah yardimcin olsun...

0|0
    0|0
    • aahaha zina yapacaksın bir de allah yardım edecek. tuhaf bir milletiz biz ya.

bu arada ertesi gün hapları ciddi derece zararlı olan haplardır.

doğum kontrol hapları bile kalp krizi riskini %53 arttırırken diğerlerini varın siz hesap edin.

• Ben yaptigini tasnif etmiyorum allah islah etsin zaten ben bayan arkadas bu ilaclar yuzunden cpcuk sahibi olamayacaksa bu caydirici durumu one atsin istedim yoksa senin dedigin gibi zina yapiyorlar..zaten dibinide gormusler zinanin..ve kendi hayatlari bize dusmez..ben kotu durum icin dusuncemi soyledim uygulayacak olan kendisi..belki gic ilgilenmezde

• öncelikle merhaba.amacım reklam yapmak değil. seni birazda olsa haplardan kurtarmak.

sonuçta buda ilaç benzeri ama haptan daha etkili ve daha zararsız.

NuvaRing denilen bir ilaç var kuzenim kullanıyor. bir ara bana önerdi kız arkadaşım kullandı gayet memnun kaldık. Ama kullanımına dikkat etmen gerekiyor. aylık olarak bir tane kullanıyorsun. yaklaşık 21-25 gün içinde kadının içinden çıkartıyorsun. Aylık doğum kontrol halkası diye geçiyor ismi ...

inki incele daha fazla bilgi alırsın.

link

özel soru sormak istersen mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0
  • onun yerine doğum kontrol hapı kullansana hep ertesi gün hapları cidden hormonal dengeni bozar doğum kontrol haplarıysa tam tersi hormonlarını dengeye koyar ve bir çok hastalıktan seni korur..

0|0
    0|0
  • sende kullandır

0|0
    0|0
  • yaaaa arkadaşım kondomla zevk alamazsın hem spiral taktır hem de doğum kontrol hapı kullan aşağıda yazdım doğum kontrol hapları kadın sağlığı için faydalı..

0|0
    1|1
  • Bu kadar da bencil olunmaz pisliğe bak ya , ha evlenicekseniz ne yapıyorsa yapsın ama şuan öyle bir niyetiniz yoksa bidaha boşalmamasını söyle yine aynı şeyi söylerse kondom kullanmayıp o zaman bir daha seninle s*ks yapmam de bakalım s*ks için mi seni seviyor

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı oyle leblebi gibi alinacak bir hap değildir. Senede 2 tane falan diye biliyorum. Ciddi sakıncası varmış. Bir bilene danis derim ya da disini sıkacak, adet olmadan 5 gune kadar. Adet bittikten sonra 5 gun iceri bosalabir. Sorun yok 5 gunden sonrasi tehlikeli ok gecme. Hapa gerek falan yok korkmana hic gerek yok olü sezon :)

0|0
    0|1
  • Terk et. Ciddiyim.

0|0
    0|0
  • Ben kullanırım hep sende hap almayacagini söyle 1 ay sonrada hamile olduğunu söyle bak birdaha içine bosaliyormu :)

0|0
    0|1
  • Nuh diyor peygamber demiyor bu örnekte ne alaka amk?

0|1
    2|2
    • Sana kufretme hakkini kim veriyor? Burada yorumlari okuyan herkes senin kufrunu gorerek gunaha girmek zorunda mi?

• Ayril arkadasim ya bu deveyi gudeceksin ya da bu diyardan gideceksin de..ilacinida kendi paranla aliyorsundur allah bilir?

Hamile kalsan yaninda duracakmi?

zaten yaptiginiz gunah birde adamin kahrini cekme..

0|0
    0|1
  • ikan etmen çok zor. ama şöyle yapabilirsin. tam boşalacağı sıra çekmesini söyle. dışarı boşalsın.

0|0
    0|1
    • denedim bunu ama faydası olmuyor oan duymuyor beni

• o za<man pozisyonu değiştir. sen üste ol.

• Bencilin tekiymiş seni düşünmeyene Yolver gitsin...

1|0
    0|1
  • tek kelşime ayrıllll sende hiç mi mantık yok adam belli bencil ve kendinden başkasını düşünmeyen bir tip nasıl sevgili olarak kalıyorsun anlamadım

0|0
    0|1
    • cünkü cok seviyorum baska cevap arama

• sende katlan o zman canım kusura bakma ama senin sağlığın daha önemli seni düşünmüyorsa sen düşünüyorsan senin bileceğin

• baştan hata yapıyorsun bıde yardım bekliyorsun evlılık dışı ılskı kurmayacaksın gunun bırınde hamıle kalırsan zokayı yutarsın. asla sevgılını ıcıne boşalması konusunda zorlayamazsın sonuçta yaptığın ılskı yasak.

0|0
    0|1
  • Sexte sadece kendini dusunen insamla yapmamn ona deger veen cok sacma

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasınız?

0|0
    0|0
    • 22-26

• bir daha yapmam eğer takmazsan dedin mi ama esprili bir dille konuş çok ciddi olma

• sağlıgını bozdur. o zevkini alsın. sen onun her istediğini k*p/k gibi yap. o zevkine baksın. harbi gerizekalısın. ıso 9001 onaylı hemde

• Et ete deyecek...

0|0
    0|0
  • başkasına bakıcaksn ;))

0|0
    0|1
    • sana söylemişim çaresini işte daha ne aranıyorsun...öyle bişeye zoralyan birinden ne anlarsın bilmemki aptallık bu

• Vazektomi yaptırsın o halde (gerçi bunu da kabul etmez ya). Sizde baya bağlısınız anladığım o halde ya bu deveyi güdeceksiniz ya da bu diyardan gideceksiniz.

0|0
    0|0
  • poşet s*kmesinde, içine de boşalmasın mk

0|0
    0|0
  • kondom zevki azaltıyor ve konsantrasyonu bozuyor.

0|0
    0|0
  • Kondomla hic hoş olmuyor gaz maskesiyle gül koklamak gibi

0|0
    0|0
  • yahu bir*git yaaaa

0|0
    1|0
  • madem öyle, sende olmaz diyeceksin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• Demekki sadece kendi zevkini düsünüyor, yani sana ne olacagi senin ne düsündügünün pek bir önemi yok bu durumda..Onunla iliskiye girmeyi en azindan bir süreligine kessen senin icin iyi olur. Eger kesin kararliysa senin dogum kontrol hapina baslaman en uygunu olur cunku sagligina zarar veriyorsun bu sekilde..

0|1
    0|1
    • doktor tavsiyesi dısında baslamam yanlıs olmazmı ?

• doktor tavsiyesiyle baslaman en dogrusu olur, evli/bekar olman farketmez..Adetim düzensiz oluyor dersen zaten doktor sana yardimci olur.

• Erkeklerden cok yorum geliyor dogum kontrol hapi konusunda bakiyorum..Saclari dökebilir, cocuk sahibi olamayabilirsin vs. bunlar sadece laf. Gerceklik payi yok ama sen kendin bilirsin senin kararin. Böyle devam edersen zaten sagligini mafedersin. iyi aksamlar

• Ertesi gunu hapini cok slk kullanmamalisin.en kotu dogum kontrol hapini kullan.ama bu yaptigi hak degil.

0|0
    0|2
    • İnternet argosu o. Küfür bile sayılmıyor kamuoyunda.

• Doğum kontrol hapı sac dokebilir, bilgin olsun ;)

• Günah ahahah :D

• spiral taktırman lazım, ertesi gün hapının sene de en fazla 2 kez kullanılması gerek.

0|0
    0|0
  • sakın derim o hapalr norvelo dimi sadece yılda 2 kere kullanılıyor kısır kalırsın Allah korkusun ve şunuda söyliyim 1 damla dışarı havalya temas etmiş spremle bile hamile kalınıyor şu anda hamileyim mesela :))))) yani inş :) öyle umuyorum

0|0
    0|0
  • Dogum kontrol hali kullansan acaba nasil olur

0|0
    0|0
    • aylık olanları var hergün kullanıyosun onlar iyi ama ertesi gün hapı günü birlik çok fazla horman bir anda vicuda yükleniyo onun sadece acil durumlarda kullanımı tavsiye ediliyo ama kullanna kullanana

• Bence en mantiklisi dogum kontr hapi kullansin hergun yutsa nolcaki

Yükleniyor...