Sevgilim gay mi?

Dün gece bana evlensek bile sana o gözle bakmam dedi bu ne demek ya? Seviniyim mi üzüliyim mi bilemedim. Arkadaşım gay olabilir dedi sizce öyle midir?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sevgilinizin "eş cinsel" olduğu anlamına gelmez. "Evlensek bile sana sadece cinsel bir objeymişsin gibi bakmam.Değer veririm,seni ihtiyaçlarımı gidermek için değil sevdiğim için kabul gördüm."Anlamında demiştir ayrıca "eş cinsel" olsaydı bunu anlaman çok zaman almazdı hal hareket ve tavırları sana karşı olan tutumları belli ederdi.Sen onunu tamamen yanlış anlamışsın anladığım kadarıyla...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Gay ise seninle neden beraber olsun ?

0|0
    0|0
  • Sana demiski ben sana aşığım seni seks aracı seks makinası olarak görmüyorum demiş yani seks istiyo ama sana aşığım diyo o arkadaşın çok saçma cevap vermiş

0|0
    0|0
  • Ulan ben bu kızları hiç anlamıyorum. Kısaca anlatayım.

Sevişelim mi desek (Abaza Oluyoruz)

O gözle bakmıyorum sana desek (Gay oluruz) Beyler dağılın atarlandım.

0|0
    0|0
  • bi el at bakalım hareketlenme oluyor mu

0|0
    0|0
  • Sevgilin gay olsa seninle neden birlikte olsun? Mantık dışı. Sadece fazla masumiyet bu. Yani öyle görünmeye çalışıyor. Bir erkek olarak diyebilirim ki içinde ne fırtınalar, seller kopuyordur.

1|1
    0|0
  • Olsun dedikodu yaparsınız, birbirinize ağda yaparsınız, beraber kuaföre felan gidersiniz zevkli olur yani :D

1|0
    0|0
  • erkek sevdiğine kıyamaz

1|0
    0|1
  • O gözle bakmam hangi gözle bakmıyor?Bakacaksa eşi olarak bakacak sevdiceği olarak bakacak duygusal bakacak.

1|0
    0|0
  • O şu demek, sana bunu diyorum ki benim seksle pek ilgilenmediğimi bil diye. Yani siz kızlar erkeklerin seks tanrıçası olmasını istemezsiniz ya hani? Çekinir siniz ya icinize?

1|0
    0|0
  • benim anlamadığım evli olan erkek karısına hangi gözle bakıyor?

1|0
    0|0
  • Poposunu elle baştan çıkartmaya çalış çıkmazsa ya gaydir

yada sana çok değer verdiğinden kıyamıyordur

0|0
    0|0
  • Muhtemelen gaydir, nasıl ilişki bu usta, o gözle bakamam haha :D

0|0
    0|0
  • Seni yatağa atmaya çalışsa sapık olacak, böyle demiş gay olmuş...Her zaman savunduğum bir fikir var yatmadığın kadınla çıkmayacaksın.

0|0
    0|0
  • "o göz" neymiş ki?

0|0
    0|0
  • O sana o gözle bakmıyor ise sen onu becerirsin olur biter

0|1
    0|0
  • adı kaan mı ?

1|0
    0|0
  • gay olsa seninle evlenir mi sanıyorsun ?

0|0
    0|0
  • kendisine sormalısın.

0|0
    0|0
  • oha artık bunuda bilmiyorsan öl bit git lannn

0|0
    0|0
  • Hangi göz? Takma mı sevgilinin gözü?

0|0
    1|0
  • niye evlenecekmiş o zaman nasıl ilişki la bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sana kotu gozle bakmazmıs iste cocuk ..daha ne yanls anlama hemen gay falanda degildir arkadasında cekemedıgıne demıs ıste

1|0
    0|0
  • Her söyleyen erkeğe gay mı diyeceksin böyle. Sevmiyor işte.

0|0
    2|1
  • Cok elenceli bir evlilik olacak.

0|0
    0|0
  • utanır adam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...