Mastürbasyon yaparken kızlık zarım

Arkadaşlar sabaha karşı mastürbasyon yaparken sabah uyandığımda kan vardı çok az. Erken adette olabilir miyim acaba bir yandan korkuyorum bir yandan da evleniceğim zaman kızlık zarı onarması yaptırırım diye rahatlatıyorum kendimi. Bozulmuş olmasın. Mastürbasyonda birşey sokmadım sadece kıyafetin üzerinden parfüm şişesini yan koyup sürtünme olmuştu. Bozulmuş mudur ya

0|1
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• bu nasıl bir derttir ya. rahat ol. hatta rahatla iyice. seninle kızlık zarın için evlenecek erkek, odun olacaktır. seni dövecektir, senipaspas yerine koyacaktır. hayatının bir değeri var ve sen bunu kızlığınla mı ölçüyorsun? "bozulmak" ne kadar iğrenç bir tanım. zar koşarken, hoplayıp zıplarken çocuklukta bile yırtılabilir. sevişirken de bozulabilir, nedir yani? sevişince ne oluyor? sevişmenin nesi kötü? ne biçim bir toplumuz, erkeği azdırılmış abaza kadını bastırılmış korkak?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Parfüm şişesini yan koyup sürtünmek nedir ya ? Hayal gücünüz cidden çok geniş. Umarım bozulmuştur.

1|0
    1|0
  • doktora git el feneriyle bir bakıversin burda bilmez kimse

0|0
    0|0
  • yaratıcı gençlik.yok bozulmamış.

0|0
    0|0
  • Yaaaa hangiş devirde yaşıyorsun neyin kafasını yaşıyorsun kızım bu devirde bakire evlenen kız mı kaldı herkes çatı çatır seks yapıyor ... gereksiz stressler bunlar.

0|0
    0|0
  • Madem diktirmeyi düşünüyorsun bozulması için bir endişenin olmaması lazım. Bari adam akıllı soksaydın da zevkini tam yaşasaydın.

0|0
    0|0
  • yoktur bişey

0|0
    0|0
  • diktirmeyi düşünyorsan biriyle adam akıllı seviş. tam rahatla oyle ne parfüm şişesi falan.

0|1
    0|0
  • Bozulmamistir korkma. Ama dikkat et lütfen. Böyle yapacaksan direk seviş birileriyle bakirelik gitmeden?

0|0
    0|0
  • ne fantezileriniz var ya :D yokh yokh bişe olmaz ayrıca zzar diktirtme yasaklansın dünya barışı istiyoruzzz

1|0
    0|0
  • onarcaksan eğer ver gitsin boşuna masraf etmemiş olursun :)

Beyin bedava :)

0|0
    0|0
  • Zedelenme olmuş olabilir. Fakat bozulma mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Zedelenmiştir hafiften bişey olmaz hala sağlamddır meraklanma :)

0|0
    0|0
  • :) şamdiel patlamış

0|0
    0|0
  • aslında sorunun cevabı neyse ya

0|0
    0|0
  • parfüm şişesi :) güzel fantezi :)

0|0
    0|0
  • kızlık zarı öyle kolay bozulan birşey degildir rahat ol

0|0
    0|0
  • uzan şöyle. bir bakalım

0|0
    0|0
  • kafanı takma hiç bişey olmamıştır

0|0
    0|0
  • çok mu kanadı ? tahriş olmuş olabilir

0|0
    0|1
    • Hayir cok degil. Umarim oyle olmustur

• ozaman tahriş olmuştur ya klatoris harici okşadın mı ki kanasın parmakladın falan sanırım

• Şişe vajinanın içine girmediyse nasıl bozulacakki.

0|0
    0|0
  • olabilir de

0|0
    0|0
  • bozulmamıstır rahatla kıyafet. adet kanı ile o kanı ayırt edememen cok ılgınc ama :)

0|0
    0|0
  • ne şanlı parfüm şişeleri varmış... o da topraktan biz de topraktan ama gel gör ki kader bazılarına başka gülüyor...

0|0
    0|0
  • bı kac cm gırdıyse bozulur ama sokmadım dıyosun bozulmamıstır adettır ya da tahrs olmustur

0|0
    0|0
    • Girmedi ama canim acidi biraz

• Hayir. Zannetmiyorum

• ozmn bırsey ıfade etmez bence bozulup bozulmaması cok takma bakirelik senın ıcınde :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Sabah sabah neyin mastürbasyonu yahu ? Bu kadar mı azdınız sabah mastürbasyon yapacak kadar millet sabah uykuyu düşünür bunlarg*tsevdası.

0|1
    1|0
  • Bir şey olmamıştır, korkma

0|1
    0|0
  • çocukmusun nesin ya kızlık zarı o kadar basıt bozulcak bırseymı zannedıyorsunuz normalde gerdek gecesınde bıle olsa nekadar zor patlıor

0|0
    0|0
  • Regl olmuşsundur veya ara kanamadır. İçine sert bir cisim veya parmağın girmediği sürece bozulmaz.

0|0
    0|0
  • yuh diyorum artik yuh ne hallere düstü bu kizlar :DD

0|1
    0|0
  • Regl olmuşsundur veya ara kanamadır. İçine sert bir cisim veya parmağın girmediği sürece bozulmaz.

0|1
    0|0
  • Çok saçmalaşmışsın.Kızlık zarı penis odaklıdır.Öyle dışardan elbise üstünden yırtılcak olsa düşün bakalım neler yaparken yırtılırdı hemen.

0|2
    0|0
  • Ah be güzelim işin mantığını bilmeden neden geçersiniz ki başına.Öyle her şeyde yırtılcak olsaydı

KÜÇÜÇÜK BİSİKLET OTURAĞINA OTURUP SAATLERCE BİNEN KIZLAR NE OLURDU.

1|3
    0|0
Yükleniyor...