Erkek kızı reddedince neden garipseniyor?

Kızlar erkeği reddedince doğal karşılanıyor ancak bir de tam tersini düşünelim... Mesela kız erkekten hoşlanıyor olsun.. Ve erkek hiç tepki vermediğinde oralı olmadığında neden erkeğe çamur atılıyor ?

yok bu gay di vs. diye ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bugün böyle bir durumla karşılaşıyorsanız, sorunun kökenini kendinizde arayın.

Sözüm meclisten dışarı ama çok alıştırıp sonrasında "niye böyle?" demek pek yersiz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çünkü kızlar için yeterince zor karsına gelip senden hoslanıyorum demek sende hayır diyince zoruna gidiyor

0|0
    0|0
    • ne alaka ya reddetti diye gaymisin demek mi lazım ?

• zaten öyle birşey diyen olsa şapka çıkaracam... Kedi gibi peşimde dolanıyor sonra ne iş ? diye sorunca da sana öyle gelmiş deyip tavır alıyor ...

• işte bunun nedeni sen ona nasıl davrandın bir kıza gidip yakınlasmanında sartı surtu var karsısındaki nasılsa oda oyle tepki verir bence

• Allah kimsenin basina vermesin:-) hic basima gelmedi hic bir erkege teklif etmem zira:-) hadi oldu ettim ve reddedildim hic sasirmam dogrusu normal olsa gerek:-)

0|0
    0|0
  • Kendin bu olaya ''prim'' hazırlamışsın .

Bize soruyorsun?!

1|0
    0|0
  • çünkü biz seçilmeyiz, seçeriz.

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok takılma,red edilmeyi hazmedemiyorlar.

Sen ondan daha guzeliyle birlikte olunca deliriyorlar sonra :-)

0|1
    0|1
  • işte bu yüzden nimettir derim ve asla geri çevirmem :)))

0|2
    0|0
  • kızlar reddedilmezlerya.öyle bir egoları varya.onlar seçilmez seçerlerya ondan:)

0|0
    1|1
Yükleniyor...