• Sor
  • Bence

Sürtünerek ilişki pozisyonları nelerdir?

aranızda varmı bakire oldugu için sürtünerek ilişki yaşayan varsada nasıl yapıyorsunuz hangi pozisyonda nasıl? :D

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 8

• erkek arkadaşını ve onunkini yatırıp üzerine çıkabilirsin... tabi ki kesinlikle dik olmaması lazım :))

• 11gün

sürtünücek birşey olmaz

• Kucaga oturup öpüsmek paha bicilemezzzzz :D

• oral takılın en iyisidir...69 u öneririm :))))

• sendede yok yok maşallah:)bi ara banada bi yardım et:):):

• ;))

• mükemmel fikir =))

• onundamı pozisyonu var. içinizden geldiği gibi sürtüşüp durun.

• war bolum xD

• bunu bir soru yap herkes cevaplasın.

• mmmmmmmmmmmm

• Sürtünmeye ilişki mi denir.

• şu bakirelıkten kurtuldum ya sorun yok mastır vede surtunmeyle işim olmaz zaten sevmezdım zamnından beri

• iyi halt yedin:)

• ıyıde ewlıyım:D

• İyi yapmışsın urtulmakla bakirelik nedirki yani hemde bu çağda

• ben warım:) ayakata yüzyüze durup hızlı hızlı kalça harektleriyle çok zevkli oluyo:)

• evet bu güzel olur

• oha harbiden bu kız işi bilio :D

• bakire olunca mecbur en iyi bşka yöntemleri arıyosn:)

Erkekler Ne Diyor 12

• erkek altta kadin ustte elbisesiz ve ic camasirsiz iyi gidiyor :) penisi yatiriyorsun gobege dogru hatun ustune cikip git gel yapiyor dikkat et dikilmesin ;)

• ben bıraktım kıvılcım atıyoruz çünkü =)

• genelde bacak omuz yaparım ama açıkcası penisimin büyüklüğünden utanıyorum :(

• Bu işin kitabı olmaz ki, sürtülecek alet belli sürtüneceği malzeme belli, içinizden nasıl geçiyorsa o şekilde yapın. Doğaçlama kalbe en uygun olanıdır.

• ben kıyafetlerımız üzerimizdeyken duvara dayıyorum surtunuorum hemde emıorum boynunu.sonra kucagıma cıkartıorum zaten uzerımde surtunuken orgazm oluolar iice .:)

• bikeresinde kız otobüste omzumda tatmın oldu sürtünerek

• kemer acıtır dikkat edin :)

• yara olmasına sebep verme fazla sürtünme sonucu yağlama yok yatak sarmasına sebep olabilirsin vajina içinde sıvı olduğundan dolayı sıkıntı olmuyor ama diğer türlü biraz sakata gelebilirsiniz ama zevklidir tabi :)

• çok sürtünme pişik olur gardaş

• fazla sürtünmeyin aşınırsınız :))

• Sürte sürte alev alacaksınız sonunda

• kucağa oturup öpüşüyorlar :D

Yükleniyor...