Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Sürtünerek ilişki pozisyonları nelerdir?

aranızda varmı bakire oldugu için sürtünerek ilişki yaşayan varsada nasıl yapıyorsunuz hangi pozisyonda nasıl? :D

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 13

• ben bıraktım kıvılcım atıyoruz çünkü =)

1|2
    0|0
  • Bu işin kitabı olmaz ki, sürtülecek alet belli sürtüneceği malzeme belli, içinizden nasıl geçiyorsa o şekilde yapın. Doğaçlama kalbe en uygun olanıdır.

1|0
    0|0
  • organlar sürtünecekse seçenek çok yok zaten.
    ama taraflardan biri donunu çıkartmasın mümkünse. demedi deme.

0|0
    0|0
  • erkek altta kadin ustte elbisesiz ve ic camasirsiz iyi gidiyor :) penisi yatiriyorsun gobege dogru hatun ustune cikip git gel yapiyor dikkat et dikilmesin ;)

0|0
    0|0
  • kemer acıtır dikkat edin :)

1|0
    0|0
  • Sürte sürte alev alacaksınız sonunda

2|0
    0|0
  • ben kıyafetlerımız üzerimizdeyken duvara dayıyorum surtunuorum hemde emıorum boynunu.sonra kucagıma cıkartıorum zaten uzerımde surtunuken orgazm oluolar iice .:)

0|0
    0|0
  • yara olmasına sebep verme fazla sürtünme sonucu yağlama yok yatak sarmasına sebep olabilirsin vajina içinde sıvı olduğundan dolayı sıkıntı olmuyor ama diğer türlü biraz sakata gelebilirsiniz ama zevklidir tabi :)

0|0
    0|0
  • fazla sürtünmeyin aşınırsınız :))

0|0
    0|0
  • bikeresinde kız otobüste omzumda tatmın oldu sürtünerek

0|0
    0|1
  • çok sürtünme pişik olur gardaş

2|0
    0|0
  • genelde bacak omuz yaparım ama açıkcası penisimin büyüklüğünden utanıyorum :(

1|0
    0|0
  • kucağa oturup öpüşüyorlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...