Çok iyi insan sarafıyım dememe rağmen karasızlıklar içerisindeyim?

4 yıldır uzakta olan internetten görüştüğüm bir arkadaşım var ilk tanıştığımız zamanlar benden hoşlandığını söyledi bende "aman benm neyimden hoşlanıcaksın" diyip geçtim.. sonra bende ondan hoşlanmaya başladım yanına çağırdı 3 günlüğüne onu ziyarete girdim ama bütün yakınlaşmalarımıza hatta aynı yatakta uyumamıza bile rağmen aramızda öpüşme dahi olmadı... konuşma aralarında ne kadar güzel olduğumdan bahsedior ama en ufak bir ileri gitme durumu olmadı.. yakın zamanda tekrar yanına gittim bu sefer aramızda cinsel birşeyler yaşandı ama bakire olduğum için ön sevişmede kaldı.. ama okadar komik ki sabah gayet kanka modunda akşam karı koca modundaydık 4 gün boyunca ve şimdi nasıl davranıcağımı bilmiorum.. ne yapmak istediğinide çözemedim kafamda milyonlarca tilki dolaşıo :/ sizce niyeti nedir? pich bir çocuk değil ona kalıbımı basarım

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende uzaktan uzağa görüştüğüm bir bayanla ikimizde şehrin dışına çıkarak görüştük.o gece pansiyonda kaldık ve gece korktuğunu yanıma gelmek istediğini söyledi.aynı yatakta bir süre kaldık .gece görevliler anlamadan geri döndü.ona karşı kötü bir şey düşünmedim ve hayatımda karşıma çıkan en iyi yürekli bayandı bana göre.ileride sizin yaşadığınız kadarıyla bir şeyler yaşadık ileri gitmedik.9 ay çıktık ama benim yüzümden ayrıldık.erkeklere dikkat et bazıları gerçekten sahiplenir bazıları kullanmak için fırsat kollar.ben onla bir şeyler yaşamama rağmen onu sahiplendim bırakmamaya çalıştım.bize geldi annemle babamla tanıştırdım.

0|0
    0|0
    • ama sizinkininde bir isim konulmuş bizde oda yok.. bu çocuğa çok güveniorum o anlamda sıkıntı yok yani cinsellik niyetinde olsaydı ortamın müsait olduğu çok zaman oldu

• niyetini öğrenmelisin.senle bir şeyler düşünmüyorsa senle neden beraber oluyormuş sorman lazım.bir erkek sevgili olmadan cinsellik yaşıyorsa ben bu durumda bir artniyet ararım.

• teşekkür ederim yorumların için...

Erkekler Ne Diyor 6

• Pardon her çağıranın yanına gider misin? Bence sen fantezi kuruyorsun, şimdiye kadar koruduğun kızlığını bir gecelik biri için kaybetmeyi göze alıyorsan, ya bu fantezidir ya da sen azgının birisin... ;)

Bunun başka açıklaması yok..

0|0
    1|0
  • Sonuç ne oldu bugün en iyi cevabı seçmişsin .Dediklerim çıktı sanırım

0|0
    0|0
    • hoşlanıormuş ama sevgili sorumluluğu istemiomuş (: o ne demek tam anlamadım sanırım hafif hoşlantılı sosyal arkadaş modu (:

• sadece bahane.

• işte herkes bişeylerin arkasına sığınıo napçan (:

• sen bu sorunun cevabini kendi niyetine gore ver. amacin evlenmek mi? sadece seks mi yapmak? bekaretinden korkuyorsan niyetini ona söylersin. evlen ya da cek git dersin. olur biter. herseyde birsey aramayin !

0|0
    0|0
  • İlginçç bir durum..

0|0
    0|0
  • özelden ulaşırsan anca fikir verebilirim ? :)

0|0
    0|1
    • neden burdan yazamıomusun? fikrin madem bu kadar özel burdan söyle herkes nasiplensin

• arkadaşım ben burda geyiğine yazıyorum; güzel sorulara cevap yazıyorum ama böle özel sorulara burdan yazmam. sen bilirsin

• o nesli tükenmekte olanlardan biri de benim... ama gel gör ki öyle de yaranamıyorsun böyle de...

1|0
    0|0
    • karşımdaki insan için mi söyledin nesli tükenen die benm için mi söyledin anlamadım :S

• çok teşekkür ederim yorumların için...

• eyvallah !

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu aranızdakileri ona sorarsan daha net anlarsın. Yani durumun farkındasın neler oluyor diye sormanda bir sakınca yok bence. Nereli bir de bu çocuk?

0|0
    0|0
    • ilk beraber kaldığımızda bişey olmaması beni şaşırtıp şakayla karışık sordum "benm yanımda nasıl uyuyabildin" gibilerinden..( işinden dolayı 5 ay bir şehirde 3 yıl bir şehirde kalabilio) oda açık açık söylememesine rağmen ana fikir olarak yatıp kalkabiliceği çok kız olduğunu aramızdaki durumun bozulmamasını istediğini söyledi.. ama bu gidişimde durum çok farklıydı... sadece cinsellik die düşünsem seviştikten sonra duygusal hareket belirtileri göstermezdi... sinyalleri anlayamıorum.. sormayı bende

• arkadaş kalmamızda sıkıntı yok ben sadece arkadaşlığımızın değişmesi beni üzer yani eğer arkadaşlığı seçerse... 4 yıllık bir muhabetimiz var ve gerçekten arkadaşlık anlamındada çok keyif alıorum... bunu kaybetmekte istemiorum. Ha sevgili olsak tabe çok daha güsel olur (: ben şöle düşündüm arada mesafe olduğundan dolayı sevgili olsakta çok uzun sürmicek gibi düşünüo olabilir ama yanında olduğumdada sevgili gibi davranmak hoşuna gidio olabilir ama burdada şöle bir durum var sabahında tekrar arkadaş

• moduna geçme durumu kafa karıştırıo :S çözemedim (:

Yükleniyor...