Evlenilecek kız nasıl oluyor?

Benim 17 yaşında bi arkadaşım var süper abaza bişey güreşci 120 kilo 180 boyunda bu cal of duty oynuyor oyunda yaşını birisi soruyo 18-19 diyor ondan sonra dediği kız mış kızla neyse çıkıyolar 2-3 ay geçiyor benim arkadaş kıza camda kaslarını gösteriyor adonis kası pazularını neyse kalkıp kız geliyor bunu görmeye geziyolar.ondan sonra 4-6 oldu kız şimdi dağ evine kız 'duş olsun seninle her yere gelirim' dedi 5 bira istedi bide ben dedim arkadaşa ali sen dedim bak bu kızla ne düşünüyosun dedim aşıkmısın dedin evlenmeyimi düşünüyosun dedim denemek için yok knqa o kız iyi kız ama evlenilicek kız değil dedi evlenilicek kız nasıl olmalı bütün kızlar böyle yada bakire parklarda sinemalarda yiğişiyor bakire olunca evlenilicek kız mı olunuyor.genelle değil şimdi herkez atlamasın üstüme merak ettim soruyorum

bide kendini hangi erkeğe ağırdan satarsan o seni alıyor böyle bi cümlede var

Güncellemeler:
okumayın karma karışık

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• sonunu merak ederek ısrarla okumaya devam ettim.karma karışık olmuş.evlenilecek kız diye bir şey yoktur varsa da kişiden kişiye değişir.sadece başlığa cevap verebildim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evlenilecek kız, cesur olmalı bi kere. seviyosa sevdiğine sahip çıkabilen, çalışkan, gülmesini bilen, oturmasını kalkmasını, herşeyi yerli yerinde yapan kızdır. ama herkes farklı düşünür

0|0
    0|0
  • sanırım biraz kafan karışmış? evlenilecek kız diye bir şey olduğununa da inanmıyorum,herkesin kendine göre bi eş portresi vardır kafasında.

0|0
    0|0
  • Cok fazla odaklaniyoruz boyle seylere.. Evlilikten once dusunecek cok sey var. Egitim,kariyer,hayatta tek basina kalmak ve en onemlisi insan olabilmek.

0|0
    0|0
  • Toplumdaki sınıflar arası farklar bence belirliyo bu evlenilecek eglenilecek kız olayını..

0|0
    0|0
  • yaın bana su lafı cagrıstrdı bedenin bakire olması önemli değil ruhun o... olmasın dıe

0|0
    0|0
  • bu kargaşık yazına rağmen okudum ama anlamsız

0|0
    0|0
  • Sabırla okudum ama çok karışık anlatmışın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zeki sempatik anlayışlı sadık ..ama böyle bir kız bulabileceğimizi sanmıyorum eğer varsa haber ver evleneceğimden değil müzeye koyucam:)

1|1
    0|0
    • Soz verdim sana bulursam getircem;)

• bul evlenmezsem gökhan değilim:)

• zeki sempatik anlayışlı sadık

zeki komik iyi kalpli sadıkmı bilmiyorum ama hiç erkek arkadaşı olmadığını söylüyor bi kız var ama kız çok iyi yalan söylüyor bide çok güzel ama 17-18 yaşında sınava hazırlanıyor yaşında

• Bakire olması değilde eğitimi daha önemli benim icin ilkokul mezunu bakire olanla üniverste mezunu bakire olmayanın arasında fark var. belki birisini sevmiştir yapmıştır olabilir, hem herşeyi ben mi öğretcem :D

0|0
    0|0
  • evlenilcek kız paraya pula anlık zevklere tamah etmemeli bence

0|0
    0|0
  • 12 yaşındayken daha akıcı cümleler kurabiliyordum.

2|0
    0|0
  • 120 kilo 180 boyunda ve adonis kasını gösterebiliyor he yalanını sevsinler

1|0
    0|0
    • Konuştuğun lafı bil ukalalığa lüzüm yok 12 senelik vücut geliştirmeciyim. Engelliyorum seni. Çocuksun daha.

Yükleniyor...