Bilgisayar yüzünden gözlerim kızarıyor ve geçmiyor ne yapmalıyım ?

mühendislik okuyorum çoğu çalışmam bilgisayardan oluyor ve bakmak zorunda kalıyorum ama gözlerim özelliklede sağ gözüm çok kızarıyor geçmiyor doktora gittim iltihap kaptığını söyledi damla verdi ve geçti ama simdi tekrar basladı damlayı bırakır bırakmaz yeniden oluyor bilgisayarın ısığından koruyacak bir gözlük falan söz konusu olabilir mi ne yapmalıyım ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlük kullanıyor musun?

1|0
    0|0
    • hayır kullanmıyorum ama sağ gözüm dereceli bir kaç yıl kullandım küçükken sonra çıkardım kendi kendime ama görme sorunum yok su an

• Bilgisayar için kaplamalı camlar var.Onlardan kullan diyicem.Doktora gidip danış istersen antirefle camlar var.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok uzun sure bakma. dikkatini bazen baska seylere ver.

1|0
    0|0
  • Visin yorgun göz damlası kullanabilirsin.Üretilme amacı bilgisayar ve televizyon basında cok duranlar içindir.Çok iyi bir damladır.Kendimde kullandım.Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Göz kırpmayı unuttuğun için oluyor ekran karşısında . Ciddi sorunları beraberinde getirebilir . Pc ile çalışırken kendine hatırlat ve sık sık gözlerini kırp .

1|0
    0|0
  • ara ver biraz gözlerini dinlendir..

1|0
    0|0
  • fazla yakından bakma bilgisayara... uzaktan bak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir patatesi ortadan ikiye kes ve gözünün üzerine koy, gerçekten dinlendiriyor gözü. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...