Evlendiğiniz kişi bunu yaparsa ne hissedersiniz?

Evlendiğiniz kişi sizin bakire olmadığınızı gerdekte öğrendi sizi dövdü küfretti ve sizinle ilişkiye girdikten sonra bastı tekmeyi ne hissedersiniz bayanlar? Geçmişte yaptıklarınızdan pişman olurmusunuz? Samimi yazın.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bir kadının bakire olmaması, illa orasındaki zarın yırtık olması değildir. Başka bir erkek ile yaşadığı her türlü cinsel yakınlaşma ( evlilik dışı ) hoş değildir ve zinadır.

Ve zina yapan bir kadın anca zina yapan bir erkek ile, zina yapan bir erkek ise anca zina yapan bir kadın ile evlenebilir.

Yani erkek de ben erkeğim ohh yaparım ederim havasında olamaz!

Zina yapmış bir erkek, bakire kız bekleyemez! Çünkü İslami olarak anca zina yapan bir kadınla evlenmeli!

Eşi bakire çıkmayınca, böyle dövmek küfretmek gibi iğrenç tepkiler vermemeli.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Her şey evvelinde konuşulur...

Yaşamış olsa idim eşi olacağım insan bunu biliyor olurdu ve ona seçim sahası bırakırdım...

Eşimden gizlim olmaz, yalanlar üzerine uzun birliktelikler inşâ edilemez,

0|2
    0|0
  • o kadar büyük bir dağ ayılığını yapacak kişi nikaha kadar ne mal olduğunu illaki belli eder. o masaya o dallamayla oturmaz zaten o kız.

1|0
    0|1
    • o kız da; evleneceği adama bir zahmet sölesin ama gerçeği; herşey dürüstçe konuşulsun. gizililik üzerine yuva kurulmasın

• Öyle bir magandayla evlenmem.

0|0
    0|0
  • Dövmek hakaret etmekte neymis be direk suç duyurusunda bulunurum

0|0
    0|0
  • o öküzle evlendiğime pişman olurum geçmişte yaşadıklarımdan değil

1|1
    0|3
  • Oyle herifin hayatina sokarim.

1|0
    0|2
  • o raporu alıcan gözüne sokucan sonra da evi terketcen güven yoksa zaten evlenmesin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• adamın ki hayvanlık da; gizlilik üzerine yuva kurulmaz ki; herşey önceden söylenmeli. gerçekler bilinmeli. ama en nefret ettiğim şudur ki; her bok yiyip sonra bakireyim diye yutturanlar .. onların ruhunda sıkıntı var.

1|1
    0|0
  • he oldu.. :D anasını sik demedigini bırakma sonra birlikte ol tekmeyi bas.. :D kimse yanasmaz..ya iliskiye girersin bakarsın gercekten kız degıl tecruben varsa anlarsın..bunu bir kere de de anlasılmaz...o zaman tekmeyi vurusun ki o zaman a kadar da hamile kalmazsa :D öyle ilk gün ve saatten anlasılmıyor bu isler...olasda ayrılması mesele :D imzayı attıkrtan sonra..

0|0
    0|0
  • O kadar kolay olmuyor bu tekme basma olayları ayrıca pişman olacağı şey varsa oda bu kadar karaktersiz bir adama nasıl inanıp güvendim de evlendim kısmı olacaktır

0|0
    0|0
  • Merak etme öyle bir hayvanla hiç bir aklı başında kız evlenmez...

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşımın başına geldi çocuk kendisi bakirdi hayatı boyunca namuslu bakire bir kızla evlilik yapmak aile kurmak istedi gerdekte öğrendi kızın bakire olmadığını ama o zorla ilişki tekme tokat falan o işe girmedi ertesi gün boşanma davası açtı 1 haftaya kalmadanda boşandılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...