Bu gaylar nasıl çocuk sahibi oluyor ?

Dün ''Ricky martin'' şarkılarına sardım. Dinle dinle bıkmadım usanmadım. Google'da baktım ki gay sevgilisiyle beraber fotoğraflarını gördüm. Ayrıca İkizlerini gördüm (Çok tatlılar). Aynı örnekten HIYM dizisi yani How I Met Your Mother dizindeki Barney. Bunların yavrular iki adama ne diye sesleniyorlar ? Nasıl çocuk sahibi oluyorlar ? Şimdi çıkıp karşıma googledan neden araştırmadın etmedin demeyin ! Türlü türlü bin bir çeşit yazılar. Ne kadar meraklısın da demeyin Meraklıyım işte !

Gizli sen git aptal cevaplarınla ilgilenemem

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Evlat edinebiliyorlar ya da taşıyıcı anne yoluyla yapay döllenme yaparak çocuk sahibi olabiliyorlar. Hatta bu konuda Türkçe kaynak bulamadığım için doğrulayamıyorum ama ortak spermle çocuğun ikisininde genetik özelliklerini alabileceği ile ilgili birşeyler duymuştum.

Yetiştirmeleri konusunda da şeker bir dizi var the new normal diye, iki gayin çocuk sahibi olmaya karar vermeleri ve taşıyıcı anneleriyle başlarından geçenlerle ilgili. İlgini çekiyorsa izleyebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evlatlık alıyorlar. Bu kadar basit.

2|3
    0|1
  • nasıl lez olanlar cocuk sahıbı oluyorsa gaylar ıcınde oyle bildiğin gibi çiftlerden birisi aktif diğeri pasif olur aktif olandan gaydan tasıyıcı anne ıle tup bebek gıbı anneye enjekte ederler hamıle olur sonra doğurmus olur yanı onun gercek babası gaylardan biri olur partneride vaftiz babası olur farklı bır durum insanlar içinden geldiği gibi yasamaları onlara mutluluk verır

3|0
    0|2
  • Hadi oldu diyelim çocukları, bu çocucağız kime anne-baba diyecek? sdkskdksdk

4|2
    0|4
  • dna ile alakalı değildir bence. evlatlık alabilirler diye düşünüyorum. çünkü bir erkeğin çocuk doğurması imkansız... biyolojik olarak çocugu doğurucak kapasite sadece bayalara has bir özellik.

1|1
    0|2
    • Bir kadınla yapıp kadın doğurup veremez mi ?

• e herhalde eşcinsel dediğin de erkek yönelimi farklı sadece kadınlara karşı cinsel istek ve arzu duyamaz ama çocuk isterse zoraki ilişkiye girip yapabilir. bu soruyu sormanda saçma

• bilmem biyerlerinden cıkıyor işte .

1|0
    1|0
  • onlar doğuştan gay değil ki anasını satim , her gün onlarca hatunla düşüp kalkmaktan farklı zevkler arayan tipler sadece bıkmış adamlar artık anlıyormusun mesela benim kafamı kessen gay olmam niye la daha hatun tadı alamamışım erkeği napim :D:D:D:D

2|1
    2|2
    • örnek : robbie williams , her konserinde onlarca hatunla öpüşüyor ama adam gay düşün artık bıkmış yani biz bir hatunu öpmek için dünyanın masrafını şeytanlığını yapıyoz :D::D:D

• Bu sitede gayları görmekte varmış :D

• oha 2 oldular :)))

• 3. kişiyi alırlar aralarına buda evladımız der.

1|0
    2|3
  • Evlatlik olabilir. Hastaneden calmiyorlar heralde :).

1|0
    0|2
  • sperm bankasından olabilirmi...;D

1|0
    0|1
  • sperm varsa tamamdır.gayla ne alakası var.

1|1
    2|4
  • evlatlık edinebiliyorlar bazı ülkelerde ondandır ondan

cayırt

1|0
    0|1
  • allah bildiği gibi yapsın seni yine kırdın gecırdın :D

1|1
    0|4
  • Allah akıl versin ama bazıları harbi güzel oluyor :)

1|1
    0|4
  • ohaa soruya bak!

0|0
    2|1
  • Onlara leylek getiriyor

1|0
    1|4
  • O değil de, gay çocuğu olmanın verdiği ağır psikolojik ezikliği tahmin bile edemiyorum :(

1|0
    2|9
    • Dimii büyüyünce ne yaparlar bu yavrular bilmem ki.

• Aksine...Sanatsal açıdan muhteşem oluyorlar çocuklar.

• Cocuklarin normal cocuklardan farki yok. Büyüncede diger insanlardan farki olmuyorlar.

Bu kanitlandi.

• evlatlık almıştır riki

0|1
    0|5

Kızlar Ne Diyor 5

• Elton John da ikinci eşiyle taşıyıcı anne sayesinde çocuk sahibi oldu.

1|0
    0|5
    • Peki çocuk kime anne diyecek ?

• Kalsın öyle resim yeteneği :/

• Resim? Her türlü yetenekten bahsediyoruz.Aklıma Glee'de ki Rachel geldi :)

• Tup bebekle tasiyici anne buluyolar erkek ciftlerden birinin spermi ile kadin hamile kalıyo. Bebek her ikisine de baba diyo. Erkege anne dicek hali yok. Belli bir yastan sonra psikologlarla acklanio zaten cocuklara

2|1
    0|4
  • Kiralik ana tutuyollaa

1|0
    1|1
  • Taşıyıcı anne kullanıyolar. Bi taraf baba olmuş oluyo sonuçta :)

1|0
    0|0
  • Taşıyıcı anne vasıtası ile.

0|2
    0|3
Yükleniyor...