Aşık olmadığım kimseye karşı cinsel çekim hissedemiyorum, hoşlanamıyorum ve karşılıksız aşk tutsağıyım...

21 yaşındayım ve oldukça rahat bir çevrede yaşıyorum. Arkadaşlarımın doyurucu cinsel hayatları var. Ben ise bakireyim. Bugüne kadar 4 kez aşık oldum, son ikisinde de yaşım gereği farklı duygularım oldu, arzuladım onları. Fakat benim bütün aşklarım bugüne kadar karşılıksız kaldı. Kolay kolay insanlardan hoşlanan biri değilim. Flörtöz biri hiç değilim o yüzden sevgili edinmek de takılmak da bana çok uzak şeyler. Aşk insanıyım yani fakat gerçekten çevremden de ötürü resmen cinsel açlık çekiyorum. Aşık olduğum adamla ufak yakınlaşmalarım oldu fakat kendisi çok popüler, elde edemeyeceği az kadın olan tiplerden. Ben onun için değişik biriydim kişiliğim ilgisini çekti, aramızdaki ilişki cinselliğe de geldi fakat bir süre sonra benden soğudu, uzaklaştı. Benim bu kadar istekli olmam onu soğuttu, aşık olduğumu gördü, korktu. Bir süredir bu adamla görüşmüyorum, 2 ay civarı. Onu unutmaya çalışıyorum.Yakında görüşeceğiz, muhtemelen de son kez. Ben çok acı çekiyorum, fiziksel olarak bugüne kadar yakınlık kurduğum tek adamı çok özlüyorum ve bakire ölmekten korkuyorum. İlk ilişkimin onunla olmasını çok isterdim. Sizce görüştüğümüzde onu baştan çıkartabilir miyim?

Not: Evleneceğin adamı bekle demeyin. Hayat görüşüm o yönde değil. Gençliğim böyle geçsin istemiyorum. Ben de herkes gibi insanlardan daha kolay hoşlanmak, kolay fiziksel çekim hissetmek istiyorum. Sadece aşık olduğum adamlara karşı değil, bunun tek yolu bekaretten kurtulmak. Ne malum bu saatten sonra karşılıklı aşk yaşayabileceğim, bu mucizevi bir şey bence. Ben kendi dengim insanlara aşık olmayı bırakın hoşlanamıyorum, hep üstünlük arıyorum, hayranlık arıyorum çünkü.

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ilk cinsel ilişkiye girdiğin kişinin hayatında çokta önemi olmayacaksa ve cinsel ilişkiden sonra ona daha fazla aşık olup terkedilme riskini göze alabiliyorsan onunla cinsel ilişkiye girebilirsin.. Ama herşeyden öte; ilk cinsel ilişkinin karşılıklı aşk içindeki bir erkekle olmasının ileri ki cinsel hayatında daha olumlu etkileri olacağına inanıyorum.. Erkeklerde ilk ilişkinin sonrakilere etkisi yoktur,ama kadınların tüm cinsel sağlığı ilk deneyimlerine bağlıdır.

Sözün özü şu ki,seks yapmadan önce dudaklarını öptüğünde sıcaklığını hissettiğin,saçlarında ellerini gezdirdiğindeki yumuşaklıkta aşkı hissettiğin ve vücutlarınız birbirine değdiğinde nefes alışverişinizin hızlandığı vee en önemlisi seksten sonra seni göğsüne yatırıp sana güven veren bir erkekle ilk deneyim çok daha sağlıklıdır.

Bir kadın ilk ilişkisinde aşkı ön koşul almalıdır..

2|0
    0|0
    • Cok guzel aciklamissin.bende ask vardi ama karsi taraf odundu.ilgisiz alakasiz biriydi ve hersey bitince bunlar cogaliyordu.yani benim asik olmam yetmedi.bunun uzerine 3yil bekledim degismesini ama degismedi bende biraktim.cok canim yandi sacma salak kisilerlede oldum psikolojim alt ust olmustu.sevdigim adam ve sevgisini hissettigim adam bana bunu yapiyorsa sevmeyen adam ne yapar demeye basladim.senelerimi caldi bu4.5yil oldu toparlanmis degilm.hbide durup durup aglamiyorum artik :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• onu baştan çıkartmak çok kolay kulağına fısıldaman bile yeter de sonra adam gittiğinde aynı konuyu yazıp ona kendimi verdim çok pişmanım deme..evliliği bekle demiyorum ama en azından ertesi gün yanında uyanacak biriyle ol bence

1|1
    0|0
  • tamam da bu toplumun kadınlara bir dayatması tamamen bu da zamanla bilinç altına işliyor aşk = seks gibi algılamanıza sebep oluyor halbuki ben nicelerini gördüm aşık olup da ten uyumu olmayan aşkla seks tamamen ayrı şeylerdir aslında sadece ikisi bir arada olursa mükemmeli yakalarsın o kadar .. sekste esas önemli olan cinsel çekim ve arzudur..

0|0
    0|0
    • çok haklısın işte, sorunum da tam bu. hoşlanamıyorum kimseden. hiç kimseyle çekim olmuyor.

• Yaa tamamda bu tamamen psikolojik bir sorun ve bilinç altındakilerden kaynaklanıyor... ama bir yerden başlamalısın takıntılarını bir yere koyup sadece fiziksel ve karakter olarak da tabiki beğendiğin bir partnerle ilk seksini yaşasan zaten psikolojik anlamda da değişmeye başladığını artık sadece fizksel çekimle bile bir erkeği arzuladığını göreceksin .ama sen çok risklisin neden dersen ilk seksini hem senin gerçekten arzuladığın hemde seksi iyi bilen kadınını mutlu edecek bir erkekle yaşamalısın

• bence kendini cinsel obje olarak kimseye kullandırma biriyle bişiler yaşamak için duygusallık hissetmek istiyorsan karşı tarafında sana birşeyler hissetmesini bekle ki hem yaşadıkların daha anlamlı olsun hemde amaç sadece cinsellik yaşamak değil tenlerinizi hissedebilmek olsun...Sonuçta kadınlar bir eşya olarak görülmemeli ve kendisinide o yönde kullandırtmamalı...

0|0
    0|0
  • Aynı sorundan aynı dertten muzdaribiz. Eğer buna bir çare bulursan banada anlat olur mu ?Aşk dediğin şey tartışılır belki ama kimseyi beğenip etkilenemiyorum kolay kolay .

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum, çok özeniyorum etraftaki insanları fark eden, kolayca hoşlanıp flört edip sevgili olan ya da sadece kısa flörtler eden insanlara.

• KEsinlikle , senin yaşın genç yine ben çok daha büyük zaman katbettim. Gençliğimin en değerli yılları boşu boşuna gidiyor.

• bu konu hakkında çok güzel konuşabileceğimiz bişeyler var; ama burdan anlatmak istemiorum. mesaj açık ; özelden ulaşabilirmisin? burdan anlat deme anlatmamm..

0|0
    0|0
  • 4 kez aşık olmak' ilk defa rastladm ilginç.

0|0
    0|0
  • Onu baştan çıkartma eğer onunla yaparsan daha çok bağlanacak ve üzüleceksin

0|0
    0|0
    • O da benim aşkımı fark edip benden uzaklaştı zaten bu yüzden. Baştan çıkartmam da zor biraz yani, kendini de arzularını da kontrol edebiliyor.

• O zaman yeni aşklara yelken açman gerekli o kişi ile yaşarsın

• işte bütün aradıkların bende ;)

0|0
    0|0
  • hım güzel cevren varmış valla kız

0|0
    0|0
  • bende aşık oldugum kızla yapacam dıye bekledım hazır degıldı felan derken 1-2 ay önce ayrıldık hala bakirim

0|0
    0|0
  • senin durum çok karışıkmış ya bekaretini vermek istiyorsun ama adamın seni kullanıp gideceğini de biliyorsun bir ömür onun acısı ile yaşayabilecek misin ve de aşk insanı olduğunu söylüyorsun bu acıyı kaldırabilir misin?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum, belki bu beni duygusuzlaştıracaktır. Sonsuza kadar bana aşık olacak ve benim de aşık olacağım insanı mı bekleyeceğim?

• sonsuza kadar beklemezsin birazcık sabret o gelir seni bulur sonra onunla yaşayacağın duygusal zevkle bu durumda yaşayacağın duygusal zevki karşılaştıramazsın bile. fiziksel zevki demiyorum afedersin gider bir vibratör alırsın o bile aynı işi görür

• bence git bir bara serhoş ol eminim ozmn hoslanacagın kısıler olacak bekaretinde orda gider :)

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum işte, sarhoş da olamıyorum. Aşırı kontrollüyüm. Kusacak kadar içsem de gitmiyor kontrolüm bu anlamda. Kusup ayılıyorum yani en kötü:)

• çekim hissetmediğim biriyle nasıl yapabilirim, midem kaldırmaz ki.

• profosyonel yardım al jigola kirala ozmn cekım hıssetmen gereklı kalmaz dusunce olarak zevkıne yapacagınını dusunursun gıbıme gelıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kadar açık fikirli biriysen niye gizlisin ben anlamadım

0|2
    0|0
  • psikolojin gitmiş senin

0|1
    0|0
  • iyide zaten ilk öyle asık olup bekaretn gittikten sonra dahada işin zorlaşacak aşık olup senı o sekılde kabullenıcek kısı bulma oranın azalacak dolayısıyla senıne cınsel bırlktelk yasayıp sevgılı gıbı takılmak ısteyecek kısılerle karsılasacaksın

0|2
    0|0
  • sen bır erkekten hoslanırsın aynı sekılde ben de. ama bu cınsel cekım ortalama bı yakısıklılıgı olan her erkege karsı hıssederım ben. sende nasıl olmuyor anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum, psikolojik bir sorun var sanırım. Bence de tek bir kişiye cinsel çekim hissetmek normal değil. Sağlıksız bir durum, bu yüzden bu yaşa kadar sevgilim bile olmadı...

• bence bı psıkologa görun

Yükleniyor...