Prezervatif ne işe yarıyor?

arkadaşlar prezervatif ne işe yarıyor geçen gün halamlarda gördüm kızlar gülüyodu ben anlayamadm sanırım kadın erkek ilişlisiyle ilgili ama tam olarak ne ne yapılıyr ona

Güncellemeler:
bu tarz şeyleri pek duymadığım için sordum arkadaşlar kimse yanlış anlamasın lütfen

0|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• ergen dedected arkadaşlar yaşı 18 den küçük şikayet edin üyeliği silinsin...

0|0
    1|1
    • hayır tam olarak 18 yaşındayım

• sagool :D

• Senin gibi dobra hatunların olduğunu görünce seviniyorum 18 yaşına gelip de seksi profösör düzeyinde bilmeyen kız mı kaldı yaaa... hem ne var bunda kadınların da en doğal hakkı seks yapmak .. erkeklere serbest kadınlara yasak yok öyle yağma..

Erkekler Ne Diyor 23

• çiçek sularken lazım oluyor

1|1
    0|0
  • biber gazından korunuyor penis

2|2
    0|0
  • Prezervatif jelibon kutularında çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Bunu babana sorsana delikanlı.

0|0
    0|0
  • yok estagfurullah bilmediğin belki çok şey vardır

misal dildo strapon masturbasyon sonra vibratör bilmediğin her konuyu burda sorabilirsin edep sınırlarını aşmadan sadece

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hamileliği önlemek için erkeğin pipisine takılır ;))

1|0
    0|0
  • ilişki esmasında erkek kullanır...hamile kalmayı ve varsa hastalık bulaşmasını engeller. ama zevk alımını azaltır...erkekler için özellikle..

0|0
    0|0
  • benim favorim tırtıklı ve geciktiricili olan seninki hangisi acaba hangisini içinde hissetmek güzel olur?

0|0
    0|0
  • amuha döl kaçmasın diye züke takılıyo büssrü çeşidi var kayganlaştırıcılı geciktiricili yani korunma yöntemi hamile kalmamak için

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkide meniyi tutup kadının hamile kalmasını önler

0|0
    0|0
  • Pipiye gecirir erkek icine bosalmasin diye

0|0
    0|0
  • Balon şişirip oynuyorlar :):):):):):)

0|0
    0|0
  • zırt pırt hamile olmayasın diye icat edilen bir madde

0|0
    0|0
  • yasın kaç senin kız

0|0
    0|0
  • Şaka mı yapıyorsun? Adı üstünde işte. İngilizce preserve korumak demek. Anladın mı ?

0|0
    0|0
  • ciddi cevap verenler süzme salaktır

0|0
    0|1
  • Nezle olan penise elbise olarak kullanılıyor.

0|0
    0|0
  • bu zor soruyu bu kategoride sorabilmek için epey sabretmiş olmalısın... azmine hayranım...

0|0
    0|0
  • ERKEK KAFASINA GEÇİRİYOR PREZERVATİFİ YA*AK KAFALI GİBİ GEZİYORSUN MEYDANDA ONDAN SONRA.

0|1
    0|1
  • onu açıyosun agzına atıyosun snra da ciklet diye çigniyosun

0|1
    0|0
  • balon yapiyor kadinlar ve yaliyor penis yalar gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link böyle sindi bebeklerin üstüne geçirilir.

0|0
    1|1
  • ben 12 yasındayen prezarvatf kutuları guzel gözüküyo dıye onu parfum sanmıstım allahtan gıdıp almamısım. diyecegım su kı sen 12 yasında mısın?:D

0|4
    2|1
    • yukarıda yazdığından dolayı +1 verdim...

• bende para biriktirip almayı düşünüyodum 8 12 yaşlarında filan ne işe yaradığını çok merak ediyodum :D

• ciddi ciddi cevap veren tam kektir

0|2
    2|3
  • anti be baby ...

0|0
    0|0
  • Icıne su doldurup patlatıyorsunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...