Çok zayıfım ama çok istekliyim..

arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi çok zayıfım 180 boy 53 kiloyum. Üniversiteden mezun olmamın 2. yılına giriyorum Unvde bir kız arkadaşım vardı sağolsun göğüslerinin arasında çok boşalttı beni bakire olduğu için içeri giriş yasaktı arka kapıyıda kullandırtmadı tabi okul bitince ben aramadım bir daha öyle bitti gitti ben seks için birlikteydim ama seviyorum ayağına götürüyordum malum bu ülkede seksbuddy olayı olmuyor biriyle yatınca sizi sevgilisi gibi sahipleniyor sık boğaz ediyor. Kendi memleketime dönuncede ciddi bir ilişki istemediğimden uzun bir süredir cop gibiyim. Başka bir kızla romantik bir ilişki kurup yataga atmakta hoş olmuyor anlattığım sevgilimi çok uzmustum zamanında. masturbasyon zevk vermez oldu ama yapıyorum zayıf olduğumdan 2 gun arka arkaya yapınca felaket başım ağrıyor ve halsizlik hissediyorum gerçek ilişki yaşarken bu kadar yıpranmıyordum sizce neden ve bana ne önerirsiniz?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Sadece sadece kilo almani oneriyorum . Ben bile 59 kiloyum . Boyumla kiyaslaninca balik etli yani . Neyse cok zayifsin itici yani acil kilo al ve fitnessa basla gerisi gelir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• evlen :P

0|0
    0|0
    • ben ciddi ilişki yürütemiyorum diyorum sen evlen demişsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Yokluktan ne hale gelmişsin birader..

Belli ki, sen 'iş' yapamıyorsun..

Soruyu tersine sor, 'ben nasıl kız tavlayabılırım'.. dıye.

Sonra yıne uğra..

0|0
    0|2
  • fitness a basla kilo al babacan

0|0
    0|0
Yükleniyor...