Evlenince mi? Evlenmeden önce mi?

Sevgilimi çok seviyorum. Çok iyi anlasiyoruz..

Biz avrupada yasadigimiz icin yabanci kulturler cok fazla..

Yabanci kizlarda dogal olarakta bakirelikte nadir hos turkiyedede nadir ama burda o kizlarin bakire olmasini zaten bekleyemezsin.

Herneyse sevgilimle cok guzel anlatamadigimiz bir çekim var ma ben hic iliski yasamadigim icin onu o gune saklamak istiorm...

Ama bazende mesela onun arkadaslari sevgilileriyle iliski yasarken bu kafasinda ne dusunuyor acaba onu tatmin etmeye calisiyorum ama bir yere kadar ve bende bunaldim artik..

Evliligi dusunuyoruz ama ne bekledigini anlamadim vardir bir bildigi.

Sizce o günü beklemem lazimmi yoksa onceden yapsamda sorun olmazmi

Gucumede gitmeye basladi onu bu halde birakmak etrafindaki herkesinde ask yasadiklarini gormek..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi bacım, açık açık ve ayrıntılı yazıcam ;

Gayet iyi güveniyosundur, evleneceğin kişiye saklamak istiyosundur kendini. Normaldir.

Ama namusun zarında değil içinde olmalı, sen şimdi onunla iliskiye girmeyip ama onu her türlü tatmin etmeye calısıyormusun. Bu şekilde için rahat ediyor mu ? İleride başka birisi olursa hayatında , zarım sağlam ben namusluyum diye gezebilecekmisin ?

Bunları düşünmek lazım, ha zaten takmıyorsan zarda önemli değil sal kendini gitsin.

Gerçekten beklemek istiyorsan , her anlamda beklemen gerek zar anlamında değil.

Ama evleneceğinizin garantisi yok.

1|0
    0|0
    • Yazdiklarinda haklisin karsisinda odun gibi oturacak degilim ama sonucta sevdigim adam

Evet kendim icin ailem icin ileri gitmiyorum ama genclik sevdigim icinde insan ister istemez istiyor

Ama sirf ailem ve emin olmadigim icin yapmam

Erkekler Ne Diyor 7

• birşey yaşayacaksan onun için değil kendin için yaşa

0|0
    0|0
  • birbirinizi çok seviyorsanız ve ona güveniyorsanyaşayın bence

0|0
    0|0
  • bekle.

0|0
    0|0
  • istiyorsanız ikiniz de ve bekaret konusunda bir sorun yoksa beklemek hata bence.

0|0
    0|0
  • bence bekle derim.

0|0
    0|0
  • başkasının sözüyle gerdeğe girilmez. kararını kendin ver.

0|0
    0|0
  • evlilik ikinizin karar vermesidir nüfus evlendirme dairesinin değil. relax olun bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bekle sonradan pişman olma

0|0
    0|1
  • Bu tamamiyle senin kaldırma potansiyeline bağlı bir durum. Kendi kararlarını kendin için vermen gerekiyorsa bunun cevabı sadece sende olabilir.

0|0
    0|0
    • Mantikli bir cevap tskkrler emin olmadigim icin kaldiramam biterse

• karar senin. Rica ederim :)

• sakın bole bı hata yapma ne olacgı bellı olmuor bı bakarsın yarın ayrılırsınz sakın yapma

0|0
    0|2
  • kesinlikle bekle

0|1
    0|1
Yükleniyor...