İlişkilere 3. kişi dahil edildikten sonra neler hissedilir?

35 yaşlarında 11 yıllık evli ve birbirine ilk günkü gibi tutkuyla bağlı bir çiftiz. Cinsel anlamda her türlü yeniliğe girişme arzusu var ikimizde de. Özellikle eşim kadın vücuduna ilgi duyuyor ve mutlaka denemek istiyor. Bunun dışında erkeklede tek veya hepbirlikte ilişki denemek istiyor. Ha sırf cinsellik yaşayacağız diye önümüze geleni hayatımıza dahil etmiyoruz tabiki. Bir takım olgunlaşmalar olması lazım. Sorum bu şekilde deneyimlerin hayata ve kişiliğe artı eksisi yönünde. Deneyimi olanlar sonrasında neler hissetti? İyiki mi dediniz yoksa pişman mı oldunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• eşinizi kıskanmayacak mısınız erkek olarak?

0|2
    0|1
    • Bu konudaki net cevabım hayır. Hatta bende istiyorum denemesini fakat bir alttaki cevap ilginç geldi. Umarım cevaplar gelmeye devam ederde farkında olmadığımız bir boyutu olup olmadığı hakkında en azından biraz fikir verir. Yaşamı renklendirelim derken renkleri karartmanın bir alemi yok sanırım.

• hahhhahhaa:)) henüz değil, yaparız bir şeyler artık über üstad:)

Sizde hazır herhalde:) Hiç sevmem öyle klasik kırmızı falan. çok demode:)

• Yok üstadım bir hazırlık yok. Sizin fantezi giyime ilginiz var diye merak ettim. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• biz erkek arkadaşıöla bir kez denedık ınaılmaz bır sey

şimdi guvenebılecegımız bır cıft bulursak tekrar denemk ısterız

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşla denenenle evlilikte denenen çok farklıdır. Merak ettiğim evlilerin bu deneyim sonrası hissettikleri.

• İlgilenmiyorum teşekkürler.

• Ultra üstad; ordan takip ediliyore yorumlarımız:) burdan yazayım :) var evet ama o tarz kostümler yapay gelir bana. Bir şekle- kalıba girmeyi sevmem hiç:)

0|0
    0|0
    • Yok tavşan kız- kırmızı falan bana ters, racona ters:))

• Üstadım gece mesaj gelmiş. O siz misiniz?

• evet:)

• birbirinize verdiginiz degeri kaybedersiniz bence saygi cercevesi kalmaz

0|1
    0|0
    • Öyle olacağınımı tahmin ediyorsunuz yoksa yaşadıktan sonra bu hisler mi başladı sizde?

• hayir degisiklik olsun diye denedik öyle bir fantazimiz vardi ikimizinde ama sonrasinda ben soguduk ondan cünkü hic öyle düsündügün gibi olmuyor esini baskasinla birlikte baskasinin tenine dokunurken görmek farkli

• Anladım. Açıkcası böyle bir çıkarım beklemiyordum. Çok sağol.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunun sadece fantazi zevk oldugu bilincinde iseniz sorun yok

0|1
    0|0
    • Yani çıkış gayesi bu. Yani bir ihtiyaçtan çok dahada pozitif etkisi olur mu şeklinde denenmesi yönünde. Ha olmadı denemezsiz bundan sonra olur biter diyoruz da işin iç yüzü öylemi bilmiyorum.

• İlk deneyimde partner seçimi çok önemli, eğer bu konuyu özümsememiş bir kişi ile olursanız siz bundan zevk almazsınız. Bu ilişkilerde bayanın düşünce olarak kendini hazır hissetmesi çok önemli. Bazen hazırmış gibi hissedip sonra ortamda gerilenleri çok gördüm. Ama bu gerginliği almak ve istenilen ilişkiler için bunun tabanını oluşturmak da dediğim gibi seçtiğiniz partnere bağlı. İyi başlarsanız çok zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz..

0|0
    0|0
    • Peki özellikle bayan açısından düşünüldüğünde böyle bir konuyu hayata geçirmeye karar verirse partner seçimi size göre yine bir ilki yaşayacak kişi mi olmalıdır yoksa daha önce bir konuda tecrübesi olan mı?

• tecrübeli avantaj ama olmazsa olmaz değil. bu konularda bir taraf için ilk olacaksa karşı tarafın deneyim sahibi olması ilk olan için rahatlatıcı oluyor. çok detayı var çok ince noktası var buradan anlatılmayacak şeyler

• Tamam teşekkür ederim.

• Bu 3. olayı yani three some genelde ilişkilere renk katmak ve farklı bir fantezi arayışıdır dünya genelinde %60 oranında yaygındır ben daha önce 2 çifte 3. olarak katıldım kendim açısından müthiş bir deneyim farklı bir fantezi olduğunu söyleyebilirim çift açısından ise bu biraz da dahil ettiğiniz partnere bağlı orantılı ben düzgün ve o konuyla iligli tecrübeli biri olduğunda mükemmel olacağından eminim cinsellik hayatınızda başarılar.

0|0
    0|0
    • 3. kişiye bağlı olayına kesinlikle katılıyorum onda hem fikiriz. Asıl merak konum bunu yaşayan çiftlerde 3. kişi ne kadar iyi olursa olsun yinede buna kalkışmasaydık hissi oluşuyormu diye merak ediyorum. Cevap için sağol.

• Ben edindiğim tecrübeden yararlanarak cevap vereyim bu konuda ilişkiye giridğim çiftlerde daha önce ilk çift 3 kez partner bulmuş ben 4. partner olmuştum bana söyledikleri ilk 2 çok kötüydü bize verdiği hissiyat pişmanlıktan başka bişey değildi ama anladık bu tamamen dahil ettiğimiz kişiyle alakalı demişti şuanda bile aktif olarak görüştüğüm çift.

• Dehşet zevk veriyor dehşet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...