Mastürbasyonu bırakmak işe yarar mı?

Mastürbasyonu bırakmak erken boşalma sorununu gerçekten azaltır mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• en fazla 15 gün sonra rüyada gördüğün bir çıplkalık senin rüyalanma diye tabir edilen bir şkilde boşalmanı sağlayacaktır.bıraksan ne olacakki onu vücut sürekli üretiyor. ve bir dakika çok. az bir süre. 15 yıldır bal kutusunun tadına bakmıyorum ama 1 dakikadada boşalmıyorum. halay gücümü kullanıyor 1 saat sonra boşalıyorum. ama hayali lişki ile reel ilişki çok farklı. dışarıda baldırı çıplakları görünce malafatı hemen kalkan erkeğin gerdek gecesi gibi önemli bir gecede malafatı heyecandan kalmayanlarda oalbiliyor.1 dakika çok az. kendini gelliştir biraz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• işe yarar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bırakman bir işe yaramaz hem mast haftada 2 kez yeterli fazlası bu duruma getirmis seni hem iliskide daha uzun dayanırsın merak etme

0|0
    0|0
  • Tam tersi masturbasyonu bırakmak senin daha da erkekn boşalmana sebep olur. Tam tersine arttırman lazım. Bİr de sürtünmeyi az hissedebilmen için geciktirici krem kullan. Zaten yaşın ilerleyince erken boşalamayacaksın.

0|0
    0|0
  • Arkadasim insanin penisi köpegi gibidir egerki egitimini iyi verdiysen sahibinin sözünden cikmaz kalk dedigin zaman kalkar yat demedende yatmaz , inanma böyle uyduruk seylere kendine öz güvenin olsun

0|0
    0|0
  • erken boşalmayı engellemek için bırak devam tekniğinden başka teknik işe yaramaz masturbasyon gibi harike bir zevk bırakılırmı cek tam boşalıcakken bırak cek bırak sabırlı davranırsan kendını tutabılırsen bır sure sonra erken boşalmayı yenersın.

0|0
    0|0
  • evet. çözer.

olmadı sana bir tiyo veriim. eczanelerde 2-3 tl ye satılır. ANESTOL POMAD. sür ilişkiden 30dk önce. ilişki önce iyi bir sabunla yıka. minimum 45-50 dk ver ayarı. bu kıyağımı unutma

0|0
    0|0
  • tam tersidir durum. Benim erken boşalma gibi bir derdim olmamasına rağmen eskiden bu yana hep canım ne zaman isterse o zaman boşalmayı ayarlamaya çalıştım mastürbasyonda. İlkinde belki 20 dk dayanamayan ben şimdi aralıksız 2 saat kırk beş dakika boşalmadan cinsel ilişkiye girebiliyorum. Bunların hepsi mastürbasyonda kontrol kurma hevesim sayesinde oldu.

0|0
    0|0
    • Peki cinsel ilişkide boşalmanı kontrol altına almakta zamana ihtiyacın oluyor mu?

• diyelimki sen 2 saat 45 dakka ilişkiye giriyorsun!

sen neymişsin be abii :-)

• İnanıp inanmamak sizin tasarrufunuzda bu noktaya öyle üç günde gelmedim. Yıllar süren bir olay bu

• Mast. süren ne kadar eğer 2-3 dk boşalıyosan zaten erken yaptığın aman uzun sürdürecen kegel kasını çalıştıracaksın en az 1 saat sürmeli

0|0
    0|0
    • Henüz cinsel ilişki yaşamadım. Normalde mast. yaparken kendimi zorlamasam 1 dakikada boşalıyorum.

• bende yaşamadım ama ben 3-4 saat mast. yapabiliyorum gelmesine yakın elini çek sonra hemen devam et

Yükleniyor...