Adam mısın ki sen? Bekaret aldığınız kıza sahip çıkar mıydınız?

Bekaret aldığınız kıza sahip çıkar mısınız?

Onu kendinize eş olarak görür müsünüz?

Sadece bir insan olarak, bir abi, bir eş, bir sevgili, bir baba olarak düşünün de söyleyin...

Bir kıza önce güven veriyorsunuz. ONun baskaları gibi olmadığını bile bile hayaller kurdurtabiliyorsunuz. Sonra bir gün gözleri dönmüşcesine size sahip oluyor " canın biraz açıyacak korkma, ," ben seni alacam. Evlenirim ben seninle. Evlenicem" diyor. Umut başlıyor sonra içinizde. " babamın yüzüne nasıl bakarım" diyorsunuz. O umut verdikçe içinizde birseyler daha da söyletiyor sizi " o gelinliği giyebilir miyim ki bir zaman? Ama o beni alacak ortada bırakmayacak söz verdi" diyorsunuz. Ama bu insan terk ediyor sizi. Sessizce. Aldatıyor çoğu kez. Siz onu anlamaya dinlemeye çalıştıkca hakaret ediyor size. " seninle evleneceğime intihar ederim ederim" diyor. " iki dünya bir araya gelse gelse evlenmem istemiyorum sevmiyorum seni. Umut bağlama bana boşa da bekleme yapma"diyor. Ve daha neler neler...

Siz bekaretini aldığınız kıza sahip çıkar mısınız. Siz onun elinden en değerli şeyini aldıktan sonra. Yoksa bekaretini alıp ortada mı bırakırsınız? Bekaret aldınız mı siz? Sahip çıkar mısınız ortada mi bırakırsınız? ? Boyle yapanlara ne denir?

Güncellemeler:
Bir çoğunuz kendi isteğiyle diyor fakat ben bunu yazmadım bile. Çünkü tek taraflı olan birşeydi! Ona yalvarmama yapma ortada kalırım dememe rağmen alacam diye yaptı. Haydi yine saydirin...unutmayın ki sizde birer baba adayı olacaksınız!

0|1
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de öyle bir durum oldu,çok kavga ettik baristik,ama neden diyorsan o başka seyler istiyormus ilk basta ciddi dusunen,hayaller kurdurabilen,sonra da normal bir ilis ki diyip yatistiran dan ne bekleyebilirsin.ben onu birakmadim,o beni birakti.

Sağlam dur,sen sevdin,inandin ve güvendin,erkek mi yok başka seni umursamayani sende umursama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• eline sağlık yiğidim devam et denir sanki siz çok namus timsalisiniz.

bknz.

Kadınların sevişmesi için illa sevmesi gerekir mi? Aslında bu sorunun yanıtı daima evettir. Kadının sevişmesi için illa ki birini sevmesi gerekir. Herkesin yanlış anladığı yer, tam da burasıdır. Kadının seviştiği kişinin sevdiği kişi olduğu varsayılır! Oysa böyle olmak zorunda değildir.

Kadın sevdiği erkeğin canını yakmak için, kendi canını yakmak için, unutmak için, yola devam etmek için, bazı izleri silmek için, ihtiyaçlarını karşılamayı o an mantıklı bulduğu için, yurt dışında olduğu için, bir daha asla yapmayacağı için, o ara kimse olmadığı için, adam pek nazik olduğu için, birkaç kilo verdiği için, adamı sevişerek kendine bağlayacağını sandığı için, bir dönemi kapatmak için, yeni bir sayfa açmak için, bir kenti terk ettiği için, yeni bir kenti keşfetmek istediği için, yalnız yatmak istemediği için, seviştikten sonra belki saçlarını okşayacağını düşündüğü için, biri öldüğü için, arkadaşı evlendiği için, sevdiği erkek baba olduğu için, son dönemde izlediği filmden etkilendiği için, niyetini bu yaşta bozmazsa bir daha bozamayacağı için, sevgilisi askerde olduğu için, kimse duymayacağı için, çok içtiği için, adam oyunu güzel oynadığı için, vakti geldiği için, vakit çok geç olduğu için, ezberini bozmak için, yeminini yıkmak için, bir umut için, belki sahiden bu sefer farklı olacağı için, hepsinin aynı olduğunu bildiği için, adam şarkıcı olduğu için, barmen olduğu için, adamın kucağına oturmak güzel olacağı için, parfümünü beğendiği için, adam çok güzel istediği için, hala güzel olduğunu hissetmek için, kimsesiz olduğu için…

Kadınların sevişmesi için bir erkeği sevmeleri yeterlidir!

Gerisi kendiliğinden gelir…

Hal böyle oluncada canı yanan erken can yakar...

1|0
    1|0
  • gerçek seven kişi zaten evlenmeden önce öyle şeyler düşünmez ve nikahı beklerdi. eğer bir kaç haftalık /aylık sevgili olma zamanında böyle şeyi yaşıyorsa bayan kaşar derim. ha erkek olan kişi adam sa zaten sevdiği kişiden böyle şeyi talep etmez. lakin her anlamda güvenebilmek için deneyebilir. acaba hemen kendini teslim edecek mi? diye deneyebilir. eğer kendini teslim etmeye hazırsa bayan, şahsen ben ilişkiye girmem ve yol verirdim. 2 dakikalık zevk için kimsenin günahını kaldıramam. belki bana bişey olmaz lakin o ilişki sonrası evlenmeyeceğim kişiye hayatı zindan etmeye hakkım yok.Malesef artık ak dedikleri şey bel altından ibaret olmuş ve henüz 3 günlük sevgili iken öpüşmeler,sevişmeler ve yatak olaylarına giriliyor. ve bazı geniş mideli kşiler. beni seven böylede kabul eder zaten deyip yol geçen hanı gibi oluyor. şu devirde bir insana güvenmek çok zor. ALLAH herkesin yardımcısı olsun. sana tavsiyem dinlersen tabii

eğer karşına gerçekten sevdiğin sevldiğin biri çıkarsa ona karşı dürüst ol ve olayı anlatırsın ve asla evlenmeden de nasılsa olan oldu diyerek tekrarını yapma.

0|0
    0|0
  • hıcbır zaman buyuk kousmamak gerek öncelıkle ancak bı erkek eğer sende senın e değerlı seyıı ıstıyorsa ve sen buu vermek ıstemıyorsan buna saygı gostermesı gerekır ıllede almak ıstıyorsa sen ondan uzaklaşacaksın vel hasıl bır hata yapmıssın onemlı olan bunda sonrakı hayatın evet kotu bı durum ama olana çare yoktur bundan sonrası ıcın dıkkatlı adımlar atmalısın ılerıde aynı hataları tekrar etmemelısın sana sen olduğun ıcın değer veren bırınden baska kımseyede acma konuyu nefıs olayı var akıllı bbır ınsansın hepımızın hataları yanlışları vardır onemlı olan ders almaktır...

ben oyle bırsey yapmadım su yasıma kadar eğer yapsaydımda o kısı ıcın olurdum ehrhalde benım askka bakıs acım budur..hayırlı gunler dılerım

0|0
    0|0
  • İnşallah bundan sonra karşına böyle insanlar çıkmaz , hani evlenmeden verdin belki bu bir aptallık ama böyle erkeklere nasıl inanıyosunuz sonra gerçek seven çıktımı onun yüzüne bile bakmıyorsunuz çünkü çoğunuz yakışıklı erkeklerin peşindesiniz. Benim de fırsatlarım oldu belki ama hiç bir kıza bunu yapmadım çünkü evlenmemin garantisi yok insanın sabaha sağlam çıkıcağının garantisi olmadığı gibi.

0|0
    0|0
  • kimse kimseyi zorlamıyorsa problem yok vermeseymiş

0|0
    0|0
  • bekaret gibi saçma bir kavramı bu kadar kutsuyorsanız ona göre davranın ,sonuçlarına da katlanın. başka ne diyeyim.

0|2
    0|0
  • Araba devrildikten sonra yol gösteren çok olurmuş.Üstelik bu tür durumlarda insanlara empati kurdurmayı deneyip sizin de ananız-bacınız var muhabbetine girmek ne derece mantıklı? Cinselliğin empatisi olsa kimse sevişemezdi emin olun. Düşüneceğiniz hiç birşey sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtamaz bence. Önünüze bakmaktan başka çıkar yolunuz yok gibi.

0|1
    0|0
  • valla güzelim ben sahip çıkarım sonuna kadar ama diğerlerini bilmem senin şansına çürük elma gelmiş sendede suç var yaptırmıcaktın bırakmıcaktın kendini artık kim kabul eder bu halde seni yakında kızlık zarı diktirmeyle ilgili ilk paylaşım seninki olcaktır bundan eminim

0|0
    0|0
  • Bekara boşamak kolaydır diye bir söz vardır. Kaldı ki evlense bile boşanman kolay. Kendinden başkasına güvenirsen senden kaynaklı olmayan sorunlar la baş edemezsin. İnandığın/düşündüğün gibi yaşamazsan her halükarda sorun yaşarsın. Erkeklerin ne yapıp yapmayacağını soracağına (ki alacağın cevaplar ne işine yarayacak) kendine doğru sorular sorup cevap bulmaya çalış. Bundan sonraki hayatında işine yarar.

0|0
    0|0
  • böyle yapanlara şerefsiz denir kardeşş hiç üzülme gülümse inadına seni kandırmışlar ama inş herşey gönlünce olucaktır masumsun sen o cocuguda*et senin gibi kızları nasıl bırakırlar anlamıyorm ben sevdiğim kızla yattım bekaretini de almadım ama kıyamadım o kadar güveniyodu zaten oda bana gelinliği giydircektim ona 3 gun sonra bir baktım benden ayrıldı sebep neymiş bunları yaptıgım için sogumus benden ve 2 gun sonra eski sevgilisine gitti

0|0
    0|0
  • elimi tutsun hiç bırakmayacağına söz versin bende tuttuğum gibi o nikah dairesine götüreyim..

0|0
    0|0
  • Bekaret.demek namus demek bir kizi af edersiniz bozduysaniz onu nikahinizaa almak zorundasiniz banane derseniz.bu dunyada obur dunyada yeriniz yoktur ...

1|0
    0|0
  • Vallahi sorunuzu okuduğumda gerçekten içim acıdı. İnanın çok ama çok üzüldüm yaşadıklarınıza. Ben ilk eşimle evlenmeden önce ilişkiye girdim ve sonunda evlendim. Onu yarıyolda bırakmak hiç ama hiç aklıma gelmedi.

Bu durumda olan sadece sen değilsin kızım. İnşallah seni seven, seninde seveceğin 1 genç karşına çıkar. Diğer taraftan her ihtimale karşı kızlık zarını diktir derim.

0|0
    0|0
  • Çıkmam. Benim bakirliğimi alan kız bana sahip çıktımıki :'( o günden beri kötü yollardayım

0|0
    0|0
  • samsunlu bir sevgilim vardı üni'deyken,ilk benle birlikte oldu...haliyle bekareti gitti...

ve yazın bu memleketine gittiginde geldiginde her defasında telefonuna başka bir sapık dadanıyordu..ve ayrıldık...

olay kısaca şöle ; biz sahip çıkarız çıkmasına da, sizde kapınızın kilidi açıldı diye girişi ücretsiz yapmayacaksınız ,her geleni almayacaksınız arkadaş...alalalla bide bize adam mısın diyon..kızım seni bilmemde ama benim eski gibi olanların sayısıda çok fazla

0|0
    0|0
  • onu yapan adam adam değildirki şerefsizdir bir insanın duygularıyla oynamak şerefsizlikdir elbette söz veriyosanız her ne olursa olsun tutcaksın o kızı ortada bırakamaz mecbur evlencek ben yapsam söz versem evlenirdim.

0|0
    0|0
  • ben bekaret almam en fazla borc para alirim hem zorlami aldi anasini satiyim git ver sonra gel burda agla

0|0
    0|0
    • Sacmalama. Herkesi kendin gibide sanma,bellki kiz dogru soyluyordur,zorla yapmistir.

• Ben sana bişey demiyorum ama bu durumun altından tek kalkacaksın evet karşındaki bir çeşit adiymiş ama bu senin derdinin hafiflediği amlamına gelmiyor ve dahada kötüsüne kwndini hazırla bigün yine çok seveceksin ve o kişi bunu dert edecek

0|0
    0|0
  • 1. en değerli şeyin bekaretinse ve onu nikah olmadan vermişsen kusura bakma hata sende

2. eğer evlenmeden bekaretini alsaydım bir kızın o beni bırakmadan ben onu bırakmazdım

0|0
    0|0
  • bunları boşu boşuna tartışma,karalar bağlaman yersiz.olan olmuş. alman gereken dersleri doğru al ve önüne bak. sen sanıyormusun ki bakire değilsin diye aşalık bir kadın oldun?

0|0
    0|0
  • allah belanı versin denir . Yazık ya !

0|0
    0|0
  • Bekaretini zorla mı aldı mk?

İster evlenir ister evlenmez.

0|1
    0|0
  • ben sahip çıktım o gitti...

0|0
    0|0
  • ben zaten evlenmeden bekaret almam

0|0
    0|0

• çıktım oldu

0|0
    0|0
  • Evlenmiyecegim kizla cinsellige girmem ,evlenmeden saten de iliskiye girnem :)sonuc belli

0|0
    0|0
  • çok fırsat geçse de elime bekaret almadım almam da

0|0
    0|0
  • problem nedir bacım sakin ol

0|0
    0|0
  • Çocuğa suç atma kendin ettin kendin buldun

0|0
    0|2
    • Sen benim başıma ne geldiğini bilemezsin! Desene sende ondan çıktın.

• Bekaret aldıktan sonra evlenicem dedi yeterli mi ve ondan öncede ben istemediğim halde korkma ortada kalmayaxaksin dedi

• İnanmasaydın sen de

• sevgili olmasaydın güvenmeseydin bizene

çoğu eve sahip çıkarım der çoğuda çıkmaz tekmeyi basar

evlenirken 1.el almak varken 2.el almaz çoğu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• Üzücü bir durum.

Hislerinizi anlayabiliyorum. Acınızı bastırmayın lütfen, o yara içinize doldu ve çıkması zaman alacak. Duygularınızı ifade edin, hislerinizi boşaltın.

Bahsi geçen kişiyi aşağılamamız, yuhalamamız bundan sonra bir şeyi değiştirmeyecek.

Hayat hepimize yaşadıklarımız ile bir deneyim sunuyor. Kimi zaman kıyısından-köşesinden sıyrılarak, kimi zaman da ciddi ciddi acı çektirerek.

Hiç umursanmayacak kadar sıradan bir kavram değil elbette, fakat dünyanın sonu da değil.

Tekrarlıyorum acınızı anlıyorum, ancak elimizden gelmeyenlere odaklanıp tükeneceğimize önümüze bakmamız gerekiyor. Kalbimizin hala attığını hayatın kendisine ispatlamamız gerekiyor. Ayakta durmak istiyorsanız geleceğinize yönelmelisiniz. Bu durumu yaşamanızda var ise hatanızı da, hatasızlıklarınızı da masaya yatırın kendi vicdani muhasebenizde. Çekinceniz, gelecekte hayatınıza almanızın muhtemel olduğu bir erkeğe anlatacaklarınız ise dürüst olmaktan asla korkmamalısınız. Olur ise olur, olmaz ise de olmaz. Mutlaka sizin durumunuzu anlayacak ve buna anlayış gösterecek bir insan çıkaracak hayat karşınıza.

Şu an, bu olayın sizin bedeninizde olduğu kadar psikolojinizde yarattığı hasara daha çok odaklanmanız gerekiyor. Diğer sorunlar çözülür. Lütfen kendinizi düşünün, kendinizi boşluğa bırakmayın; mânen içinde olduğunuz durum, psikolojiniz hepsinden önemli.

0|2
    0|0
  • İşin yasal boyutuna bakarsan adamn yaptığı suç değil ve seninle evlenme zorunluluğu da yok. Ha vicdani olarak bakarsak insanları kandrmak şerefsizliktir. Ama yinede olay sende son buluyo.Hayır deyip beraber olmasaydın! Son pişmanlk fayda etmiyor malesef.

0|0
    0|0
  • Canim uzlme,kimsenin ahi kimsede kalmaz

0|0
    0|0
  • İğrenç bir durum .

Yorum yapamam .

0|0
    2|1
  • üzüldüm canım ya. şimdi nasılsın?

0|0
    0|0
  • canım anlıyorum ben seni öyle bir kandırıyolar ki öyle bir izlenm verıolarkı sen benmsn zaten ıstemesende bldgn zorluyolarr tecavuz ble edesilerı varr psikolojk baskı tadını almak ıstıyolr benm eskı sevglmde bana yalvardı ama ben ne olursa olsn yapmadmm bana dedi evlencez falan deliler gbi seviyodum çok aşıktım ölürdm onn için ama yapmadm sanada yaptgn için bişi dyemıorm çnku anlıormm km blr nası baskı kurdu serfsz ama sen dşnme dünyann sonu degl sen seven deger veren birileri mutlaka çıkar canm bu dunyann öbür tarafıda var sen dua et yeterkı ama bdaha yapma sakn böle bişi canmm

0|1
    0|0
  • Kendi düşen ağlamazmış.

0|0
    0|0
  • Sende istemeseydin o durum olmazdı.

Ha olsaydıda tecavüz ettı der şikayetçi olurdun, şimdi git ötede ağla.

0|0
    0|0
  • bir kere olan olmuş .ister zorla ister gönül rızasıyla olmuş olsun .tek diyeceğim yazık etmişsin kendine . evlenmeden önce böyle düşünceler gelmesin aklınıza çok sevsede çok sevsende senin adına çok üzgünüm :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...