Hamilelik belirtisi olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba 3 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. İlk sevişmemiz korunaraktı. Prezervatif varken içime boşaldı. Sonraki sevişmemize ilk prezervatifsiz başladık sonra prezervatif kullandık. Bugün pembemsi bir akıntı geldi. Adetime yaklaşık 17-18 gün var. İnternetten araştırıyorum hamilelik diyor. Korkuyorum yardımcı olur musunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu alemde herkes motor olmuş gidiyor ne bu rezillik he zorla olmuş olsa bir şey demiyecem ama sen kendini erkek arkadaşına teslim etmişsin sopalıksın kızım sen hiç kızma zavallı annen seni daha iyi günlerini hayel ederken sen yapacağını yapmışsın erkek arkadaşın iyi yapmış öyle erkeklere kızıyordum ama artık kızmıyorum doğru yapıyor böyle mal kızlar olduğu sürece erkeklerde s*knin keyfine bakarlar git bir kere daha boşalttır içine bari rezilsiniz

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• iki günde belli olmaz, ancak boşalma gerçekleştikten sonra idrar atımı yapılmadan tekrar eden ilişki her zaman risk içerir bilgin olsun. çünkü kanalda kalan sperm nadir de olsa döllenmeye müsait olan yumurtalara ulaşabilecek kadar güçlü olabilir.

0|0
    0|0
  • 3 günde belirtilerin olması çok zor ama senn sıkıntın yumurta oluşum gününe yakın ilişkiye girmeniz şuan kafanı rahat tut kendini germe bişey olmamıştır kendini gererekte adet gününün gecikmesine sebep olma ;)

0|0
    0|0
  • eczanaya gönder o seni beceren denyoyu prediktör alsın kullan sonuca bak..

0|1
    0|1
  • adetten kaç gün sonra ilişkiye girdin..

0|0
    0|0
  • o kadar kafana takıyorsan yarın bir özel doktora git muayane ol, boşu boşuna kafanı bulnadırma

0|0
    0|0
  • olabılır onun için skpden seviş sende

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • hamilesin sen bir arkadasımada olmustu simdi bebeğiyle mutlu mesutlar

0|0
    0|0
  • Icine bosaldiysa hamilesin demektir.Allah saglikli dogmasini nasip etsin..

0|0
    0|0
  • yazık senin gibi kızlara üzülüyorum namus kalmamış çok yazık hamile olsan nolur olmasan nolur be kızım...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• akıntı gebelik belritsi olmaz ki

0|0
    0|0
  • akıntı nasıldıki sıyaha yakın camurumsu bırseymı ?

0|0
    0|1
    • Hayır beyaz akıntı ama pembemsi geldi ufak bir şey. Adetimin geçmesinden 10gün sonra

Yükleniyor...