Inanilmaz fenomen Türban.

Bu soruyu bir doktorun sözünlen baslamak istiyorum.

Bir kadın Doktor anlatıyor...

Muayeneye gelen tesettürlü kızlarımız ve kadınlarımız soyununca, dayanılmaz bir ter kokusu yayılır. Memelerinin altı kırmızı ve kokulu bir sıvı ile kaplıdır. Din uğruna eliniz ıslanır, mideniz bulanır. Türbanları yumurta gibi sert olsun ve dik dursun diye, eski röntgen filmlerini kesip, iki kat eşarbın altına koyuyor bazıları. Başlarını açtıklarında, baş derileri, havasızlıktan suları akan, cılk yaradır. Ve bizden, yani hekimlerden, tam da bu yaralar için tedavi isterler. Dünyada bu kadar iğrenç bir manzara ile karşılaşmamışsınızdır. D vitamini eksikliğinden geçtim, fındık kadar beyni olan erkek zihniyetinin marifeti bu işte ! Yeryüzünde kadınlarına bunu reva görürken, öbür dünyada açık saçık hurilerin hayali ile yaşamak yetiyor o zihniyete ! - Bir Kadın Doktor -

Bu soru herkese. Kadinlar kendine bunu neden yapar ? Bir Kadin Türban giyip neden kendini hijen alaninda, saglik alaninda ve bunlarin hepsiden daha önem haklari alaninda kendilerine neden bukadar zarar verir ?

Hic bir faydasi olmayan bu Türbanin, ne bakislardan nede Taciz ve Tecavüzden koruyan bu türbani. sagliginiza bilem zarar veren bu Türbani neden giyiyorsunuz ?

Cennete Huri fantazileri Kuran Müslüman Erkekler yüzünden mi ? Islam her erkeki potansiye tecavüzcü, her kadinida potansiye faihse olarak gördügü icin mi ?

Sizin sadece bir cinsell obje, sizin sadece cinsellik oldugunu simgeleyen bu Türbani.

Hem erkeklere hemde Kadinlara hakaret olan bu Türbani.

Cenneteki Huriler icin kendilerini günde 5 kere yere atan kisilerinin bakislarindan korunmak icin mi ? Size söyleyim. Nekadar kapanirsaniz kapanin, onlarin zihniyeti degismiyecek. Ve Huri icin yasayan Erkeklerin zihniyeti degismedigi sürece sizin kapanmanizda iseyaramaz.

Soru basit. Bir kadin bunu neden yapar ?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• 5 yildizli bir soru helal !

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle bir saçmalık daha duymadım. Benim ablamda kapalı; benden çok daha temiz biridir ve başında yara falan da yok aksine röfleli saçları. Ve kendi isteğiyle kapandı; baskı zorlama yok. Annem açık mesela öyle bir aileyiz. Böyle gerizekalıca konuşan bir doktor olduğunu da sanmıyorum. Tamamen provakatif bir yazı yazılmış.

Bu arada evet erkekler kızların gtüne memesine çok bakar. Cinsel obje mobje anlamam ben; bakıyorlar kardeşim. Bazı kadınlar da bakılmamak adına bol giyinebilir; kapanabilir kendi tercihi. Hala öküz gibi bakıyorlarsa da yapacak birşey yok o elinden geleni yapmış. Zırvalamayın artık; gerçekten.

6|2
    0|2
    • Bakanlar türbanlilarada , carsaflilarada bakiyor kardesim. Hem konu sadece insanlarin bakisi degil. Soruyu Provokatif amacla yazmadim.

Ve Cinsel obje konusu anlamdigin belli. Türban baska, bol giyinmek baska , Türban giymek baska, arasinda gezegenler var.

• Emin ol ben Islami senden cok cok daha iyi biliyorum. Sana peygamberin üzeri burda Sahih Hadisler gösteririm bütün geceyi aglamaklan ve töbe etmeklen gecirirsin ama bosver.

Herkesde göründügü gibi yeterince akil yok. Bak sende hicbirsey anlamadin. Eger anlasan ve ablani sevsen. Onun kendisini bukadar asaglamasina izin vermezsin.

Neyse...

• bütün ateistlerde dini iyi bildiğini falan zanneder neden böyle bir mantık güdüyorsunuz bilmiyorum ve çok komik açıkcası. Sen haddini bilmeyen biri olduğun için milletin ablasına bacısına veya kadınına ait fikirler yürütüp, birde bunu anonim bir yazıyla desteklemeye çalışıyorsun. Bu kadar boş bir insana zaman ayırdığım için üzgünüm. Ama sen anlamazsın çünkü at gözlüğü takmış, sadece anlatacaklarına odaklanmışsın. Umarım cehennemde seni görürüm; si yu.

• İnsan başkalarının inandıklarına laf etmeden önce bir bakar, ben facebookta, forumlarda, sağda solda yazdıkları anonim bilgilere körü körüne inanıyorum ama altında bir kadın doktor yazan her bilgi bilimsel midir diye, huri inancının en azından neşeli bir tarafı var inananları için, senin meme altı muhabbetinde sağlıklı düşünen bir insanın kuracağı fantazi değil ve inan öteki dünya ihtimalinden daha gerçekdışı.

İkinci olarak İslami kesimdeki kadın-erkek ilişkilerini salt cinsellik üzerinden yorumlamanın, kadının basit, kişisel bir tercihinin bile tek sebebinin erkek olacağını düşünmenin sebebi ataerkillikten, kadının birey olamayacağını düşünmekten başka birşey değil.

Buarada türbanlı değilim, 4 kuşak Chpli bir aileden, kahvelerde kadınlarla erkeklerin oturup bira içtiği bir memleketten geliyorum, ama okuduğum en rahatsız edici yazılardan biriydi bu. Dini hassasiyetleri olan biri ne hisseder bilmiyorum ama ben okurken Mustafa Durdu yazılarından aldığım tadı aldım. ştarafı hiç tanımadan hakkında yargıya varabilme aynı, iftiralar aynı, karşı tarafı cinsel sapkınlıkla suçlamak aynı, sadece saflar farklı

0|0
    0|0
  • soruna cevap: sen anlamazsın!

1|0
    0|1
  • Saçmalamışsın.

0|0
    0|0
  • Allah hepimizi islah etsin

0|0
    0|1
  • Cok güzel soru Ve aciklamasinida on numara yapmissin zaten kardesim !

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Bazısının algısı kıttır ve okumaz. Tabi bazısının okuması vardır algısı olmaz. Senin gibi başkalarının inançlaarına şuursuzca dil uzantan varlıklar olduğu müddetçe bu ülke refaha kavuşmaz. Cennetteki huri için kendini 5 kere yere atan lafını bir hayvana anlatabilsen sana güler. Harbi beyinsizsin sen. Namaz bir borçtur. Günde 5 kere yere atmak derken dahi ne tür bir zekaya sahip olduğunu anluyorum. Amacın provake o belli.

Ayrıca türbanı kendileri kullanamıyorlarsa bunu neden gerilik olarak algılarsın ki? Kadını cinsel obje olarak görmek düşüncesini bile akla getirmek en ucuz adiliktir. Seni bilmeyiz ama bizde kadın kutsaldır. Belliki senin o dar beyninene ulaşmamış ama "Cennet annelerin ayağının altındadır.".

3|0
    0|2
    • Cennet Annelerin ayaginin altindadir diyen kisi Kuranda babana Annen onlan yataga yatmaza ona Anneni dövmeye izin verdi.

Cennete böyle, Erkek fanatzisi üzeri kurulu yer.

Baskalarina dil uzatan demisin. Bu ülkede hickimse müslüman oldugu icin vurulmadi , ya da dövülmedi. Ama ben dövülen , yakilan, silahlan vurulan Ateistler biliyorum.

Isterse kendileri istesinler. Kafalarini kapatmalari onlarin sadece bir Cinsell obje oldugunu gösteriyor.

Bunu anlayamazsan yazik.

• İşte senin gibi adiler bulaşmasın diye yapılıyor. Senin duymamış olman bunun olmadığı anlamına geliyor. O bahsettiğin ayetin yerini bulmayan bir mealidir. İslam temizlik üzerine kuruludur. O kimselerin pis olması bunu değiştirmez.

• "Bir kadın doktor" muhabbetinde saçmalamanın dibine vurmuşsun.

Hiçbir faydası olmayan demiş ama sana göre faydası yok; başkasına göre var. İşte bu da bakış açısı dediğimiz şey ve sen bu açıdan bakamadığın için sorun var.

Müslümanlar huri fantezisi kurduğu için değil cehennemden korktukları için inanıyorlar.

Son olarak "erkeklerin zihniyeti değişmediği sürece sizin kapanmanız işe yaramaz." demişsin. En azından bir önlem olarak kapanıyorlar. Burada suç abazanların, kapanan kadınların değil.

2|0
    1|0
  • Senin gozlerin ve kalbin kirli kocum.. bir provakator oldugunu dusunuyorum yanliz onu bile beceremiyorsun.. dogru soyluyorsun biz musluman erkeklerine huriler, sanada zebaniler...

1|0
    0|1
  • dine olan nefretinizi böyle abuk subuk yazılarla mı pekiştiriyorsunuz. Bi de hiç kapanmamış kızları tesettür sağlığa zararlı diyerek mi korkutuyorsunuz. Bi kadın doktor demişmiş.

1|0
    0|1
  • bu hakaretlerinin uydurmalarının nedeni nedir ?

2|0
    0|1
  • yazının son kısmında denk geldiğim huri konusuna değinmek istiyorum abi

çoğu kişi o ayeti bilmiyor bile duyunca oha ya gerçek değildir o diyeni bile duydum yani insanların allaha ibadet etme sebebi genel olarak huri değil

bu açıdan bakıldığında yersiz bir yorum olmuş

saygılar

cayırt

1|0
    0|1
    • Ben daha bilmeyen görmedim. Sanirim gayet yerli.

• gerçi bu tartışılır bişey ama zinayı tecavüzü önlemek için tanrının hem de sonsuz kudreti olan tanrının başörtüsü gibi bir çözüm önermesine neremle gülsem bilemiyorum

• Basörtüsünü tecavüze bir cözüm oldugunu düsünen bir kisiye daha ne anlatiyim ?

Realiteyi inkar eden bir kisiye. Misirda sokak ortasinda kadinlari tecavüz ediyorlar.

Müslüman ülkelerinde tecavüz ve taciz yaygin. Neden korumuyor ?

• Turban konusunda sonuna kadar destekliyorum seni.islami insanlarin gozunda hortlak gibi gosteren bunlarin yuzunden millet dinden soguyor.oysaki dinle imanla alakasi yok bunun

0|2
    1|0
  • Neden taktın ki bu kadar hurilere ben dondurma düşünüyorum cennette akan çikolata şelalesi felan ne hurisi be kadınla napcam ben orda daha güzel şeyler var huri neymiş

0|0
    0|0
  • soru kaldırıldı mı bilmiyorum ben bunları yazarken ama bunları yaparken zararları görüp devam eden insana bunu sen mi anlatacaksın, imkansız

0|0
    0|0
Yükleniyor...