Sevgilinizin erken boşalma problemi var, ne hissedersiniz?

Ilkini 1 dakikada boşalıyor. Ama çok istekli boşalır boşalmaz ilişkiye tam gaz devam ediyor ereksiyon sorunu yok penis çok sert.15 dakika sonra İkinci kez boşalıyor ve bitiyor, Nasıl hissedersiniz ?

Güncellemeler:
Siz kızlar, sizin için her şey seks mi ? Sevdiğiniz adamın cinsel problemleri varsa onu terk mi edersiniz ne biçim bir sevgidir bu o zaman

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• şimdi genç ikinciye hemen sertleşiyor ya ileride

0|0
    0|0
    • önceböyle güzel konuşuyorsunuz. ne kadar deneyimlisiniz çok merak ediyorum. sallıyor musunuz? yoksa harbiden mi?

• kocam kırkbeş yaşında ve erken boşalma sorunu var.yeterlimi acaba

Kızlar Ne Diyor 2

• 1dk cok kısa bir süre ve bununda sebebi fazla masturbasyon. açıkçası ben istemem. söyle söyliyim sen 1dkda bosalirken partnerini düşünüp bosalmasini erteleyebilen kontrol edebilen erkekler var

0|0
    0|0
    • önceböyle güzel konuşuyorsunuz. ne kadar deneyimlisiniz çok merak ediyorum. sallıyor musunuz? yoksa harbiden mi?

• yoo ben ciddiyim. eşimde erken boşalıyordu egzersizleri var bunun onları yaptı 1 ay şu an boşalmasını kontrol edebiliyor

• Ayrılma nedeni. Ama bu yüzden oldugunu söylemem. bahane eder ayrılırım.

0|1
    0|0
    • Beklentin ne peki?

• Bunun ön sevişmesi, oralı da var ama ben genital birleşmeden bahsediyorum.

• böyle güzel konuşuyorsunuz üstekilerde dahil ne kadar deneyimlisiniz çok merak ediyorum. sallıyor musunuz? yoksa harbiden mi?

Erkekler Ne Diyor 2

• ilkinde çoğunluk erken boşalabilir önemli olan 2.yi hemen kaldırabiliyormu ama dediğne göre 2. sürede kısa

0|0
    0|0
    • Eyw. Gözünü sevdiğim Türkiye işte tecrübesizlik..

• sana tavsiyem öncelikle pc de p*rno seyrederek boşalıyorsan bundan vazgeç .mastürbasyonu hızlı yapma zamanı uzatmaya çalış. erken boşalmayı önlemede faydası var bunların. ilişki sırasında da yavaş hareketlerde bulun .olmadı 3 tura çık yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...