İşle ilgili stres sıkıntı erkekte cinsel isteksizlik yaratır mı?

Çok rica ediyorum seviyeli yorumlar yapalım arkadaşlar..2 buçuk yıllık evliyim gayet güzel cinsel hayatımız vardı ama şu sıra çok isteksiz yani beni istemiyor sanki diye düşünüyorum.Sorduğumda çok stresliyim kafam çok dolu sadece ihtiyaç gidermek için banyoda boşalıyorum bazen diyor..Söylediğine göre benimle ilgisi yokmuş.İstemiyor musun beni artık çekici bulmuyor musun diyorum sarılıp öpüyor böyle düşünme şu dönemi atlatmama izin ver lütfen diye cevap veriyor.

Ne yapmalıyım üzerine gitmeyim mi ?

Dediği gibi stresli günler geçirdiği için mi böyledir ? Korkuyorum benden soğumasından..

Ayrıca işle ilgili hayati durumlar var gerçekten büyük bir iflasın eşiğindeler gibi.Bununla mı ilgilidir acaba?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• bana bir büyüğüm söylemişti sıkıntılı bir dönemde evlilik hazırlıklarını yaparken işle ilgili stresini bitir öyle evlen yoksa karın yanında cilve yapar senin iş düşünmekten şeyin kalkmaz diye.

doğru demiş iş stresi gerçekten cinsel hayatı etkiliyor kafanda devamlı sorunlar varken odaklanamıyorsunuz. iş konularını halledene kadar ğzerine gitmeyin destek olun.

onun açısından bakın şflasın eşiğinde bir işiiz var ve stres altındasınız. eve geliyorsunuz karınız beni beğenmiyormusun diye ek bir stres olarak algılar sizden daha çok uzaklaşır beni anlamıyor diye. bir dönem yaşadım bu tür şeyler bende .

0|0
    0|0
    • Ben kesinlikle onu daraltmıyorum ve trip yapmıyorum aksine rahatlasın istiyorum bazen iş ortamından uzaklaştırıp unutmasını sağlıyorum..Bu dönemde yanında olurum tabi ki ama benedene uzaklaşmasından çok korkuyorum sadece.

• Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

• önemli değil .

Erkekler Ne Diyor 24

• eğerki cinsellik duygularını perdeleyen bir durum olsa kendi başına nedne boşalsın. Bence sen ii şans abırakma biraz fantazi ve erotizm kat hayatınıza

0|0
    0|0
  • stresle alakalı olabilir fakat neden banyoda boşalsın?en azından rahatlamak için seninle birlikte olabilir.seni çözmüş,ezberlemiş olabilir.çekici gelmek sadece güzellik değildir.yeni heyecanlar yaratabilmek,şaşırtabilmektir.sana anlatamadığı fantazileri vardır belkide.

0|0
    0|0
    • Konuşuruz biz bunları hep ama fantezi de kurarız isteklerini rahatça söyleyebilir yani bana hep öyleydi şimdiye kadar.

• Teşekkür ederim kendi istediğim cevaba getirmişim gibi oldu değil mi ? :)

Yorumlarınızı beğenirim genelde fikrinizi almak için soruyorum ince ince kusura bakmayın ve teşekkür ederim.

• :) tabiki senin cevabın daha gerçekçi çünkü adamla yaşayan sensin.herşeyi çok güzel açıklamış adam zaten ama ben banyoda kendi kendine yapmasına takıldım.diğer yorumlarımın tek sebebi o.ve erkek olarak erkekleri biraz tanıyor olmam:)

• Ayni sorun bende de var. Akademide calisiyorum, cok stresli bir yasantim var. Esime deli gibi asigim, ama gercekten son zamanlarda seksi dusunemez oldum. Masturbasyon yapiyorum, ama is sekse gelince bu aralar esime sogugum. Ama esim de durumun farkinda. Icin rahat olsun bence.

0|0
    0|0
    • Eşini mi istemiyorsun peki sevişmek mi istemiyor musun?

• Üst üste gelmiş hepsi :) Pekii çok teşekkür ederim umarım uzun sürmez bu durum.

• hale getiriyor. Esinizle acik acik konusun, neler hissettiginizi soylemekten cekinmeyin. Evlilik iyi gunde ve kotu gunde birbirimize destek oldugumuz kutsal bir kurum degil mi? Bence saglikli evlilik ve cinselligin tarifi her konuda en ufak sorunda bile cesurca ve durustce paylasmaktan geciyor

• herhangi bir sebeple yaşanan gerilimler erkeğin cinsel ihtiyacını olumsuz etkileyibilir... bu kadılar için de geçerli... mutsuzluk halinde insanın canı bir şey yapmak istemez biliyorsun... fakat senin erkeğinin banyoda ihtiyaç gidermek için otuzbir çekmesi tuhaf... bekar olsa anlaşılır bir şey.. ama seni ihmal etmesi anlamsız geldi bana... geçici bir durumdur umarım...

0|0
    0|0
    • Evet geçti çok şükür yok şuan bir problem teşekkürler.

• iyi bari... muhabbetiniz bol olsun...

• stres ve sıkıntı bazen cinsel isteği arttırabiliyor bir kaçış yolu olarak görüyorsun ama bazende azaltıyor gerçekten özellikle sıkıntılardan dolayı kendine güvenini kaybetmişsen.

0|0
    0|0
  • Valla bende yaratmıyo, istersem sabah nato yetkilileri ve kongo cumhuriyeti başbakanıyla olayım, akşama tıkalarım, hiç affetmem :D

0|1
    1|0
  • Stres bu tarz şeyler yaptırabilirim ama banyoda kendi kendine yaptığını söylüyorsa işin içinde farklı şeyler olabilir

0|0
    0|0
  • sürekli mastübasyona alışan insanlar ilişkiye giremezler çünki beyni mastürbasyona alışmıştır bence kocanı mastürbasyondan uzaklaştırmalısın önce yoksa bu böyle devam eder bende aynı durumdayım mastürbasyona alıştım için ilişkiye giremiyorum sadece sevişiyorum

0|0
    0|0
  • ola bilir başka bir sıkıntısı varsa ama banyoda boşalması tuhaf ben olsam en azından oral yaptırırdım gene rahatlamak eşimin boşaltmasını isterdim ne kadar stresli olsam stresli ama banyoda boşalmasın bilir bu şüphe uyandırdı bana

0|0
    0|0
  • eğer adam sinirliyse böle illa bişi yapmak istiyosa ama bişeyleride kırmak istemiyosa sinirini stresini atmak için verir odunu verir odunu olan kıza olur :D

0|0
    0|0
  • stress gercekden isteksizlikde önemli bir etken ama banyoda kendini tatmin etmesi kafada soru işareti bırakıyo

0|0
    0|0
  • arkadaşı tanımıyoruz tabi tam oalrak isabetli yorumlar yapmamız mümkün değil elbette ama stresten bu tür şeyler olabiliyor evlenirken hastalıkta sağlıkta dediniz sonuçta bu dönemi atlana kadar katlanacaksın mecburen.

0|0
    0|0
    • Katlanırım tabi ki bu dert değil sadece bu süreçte benden uzaklaşmasından korkuyorum.

• korkmakta da haklısın ama dediğim gibi tam isabetli tahminler yapmamız mümkün değil sadece stresin bu gibi sonuçlar doğuracağını sana söyleyebilir. geri kalanı sana kalmış umarım düzeltirsin evliliğini.

• Umarım.Teşekkürler.

• Ben sana direk olayı söyleyim, kocanın bir dostu var ve performansı senden iyi.

0|0
    0|0
    • böyle bir ihtimal olduğunu sanmıyorum.

• Tecrübeyle sabit, bence aklının bir kenarında bulunsun derim. Tamam hadi iş stresini anladık, peki banyo ne ayak ? Bende evliyim, çocuğum var 2 yaşında, tecrübeyle sabit bence aklında bulunsun derim.

• evet alakalı olabılır ama ınsan en azından karşısındakını mutlu etmek için ugraşmalı yanı ınsan hanımını da düşünmelı evlılık bu ıhtıyaçtır ve bu ihtıyaç karşılanmalı ne demek banyoda bu alışkanlıkdır

0|0
    0|0
  • Stres insani gercekten olumsuz etkiler.birde surekli cinsellik sizi birbirinizden sogutur.biraz ozlemek iyidir ama neden banyoda bosaliyo onuda anlamadim acikcasi.cok ilginc.benim canim sıkılsa direkt esimle yasardim yani.

0|0
    0|0
    • Bende en çok buna takıldım bilmiyorum ya çok aklımı meşgul ediyor bu.

• Peki.Teşekkür ederim.

• Yeni soruma gel kafa dagit ;))

• Askeri personel o sene cins bir komutanla çalışmışlar kabus gibiymiş. O sene kimse erkek çocuğu tutturamamış. Stres etkiler tabi.

0|0
    1|0
  • :) Kendin gizlisin gizli cevaplara müsade etmiyorsun

0|0
    0|0
    • Ben gizliliğime güvenip cesaretlenerek saçmayanlardan değilim çünkü.

• Peki soru senin olsun şüpheli şey seni... Soruna gelince eşin efendi ve dürüst biri ki sana kendini tatmin ettiğini dahi söylemiş, sen kalkmış adam ile cinsel hayatını düşünüyorsun, büyük bir çöküşten bahsediyorsun, eş olarak senin yapman gereken cinsel hayatınızı düşünmek değil! gidip eşinin yanında yer almandır, ne yapabilirsin bir bakmalısın ve mutlaka elinden gelen bir şeylerde vardır en kötü ihtimalle sohbet eder saatlerce sorunları dinler aklı selim çözüm önerileri getirirsin...

• İşle ilgili konuşuyoruz zaten onu sıkmadan bunaltmadan rahatlmasını sağlıyorum fikirler veriyorum uzaklaştırıyorum bazen iş ortamından..Ben sadece bu süreçte benden soğumaısndan korkuyorum o kadar.

• tabiki etkiler.

0|0
    0|0
  • Seni kırmak istemiyor bence ama sende onu soğutan bir şey olmuş

0|0
    0|0
  • Aynı durumu bende yaşadım kısa bir süre olabiliyor stres gerçekten etkiliyor insanı

0|0
    0|0
  • kesinlikle yaratır

0|0
    0|0
  • başkasına bak boşver ;)

0|0
    0|0
  • ewet yaratır sizde öyle bir sorunmu varki?

0|0
    0|0
    • Soru detaylarını okuyabilirseniz açıkladım.

• Umarım..Teşekkürler.

• rica ederim üzme sen tatlı canını düzelir herşey

• evet direk söndürür. senle alakası yoktur emin ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Son cümlede dediğiniz gibi , üzerine gitmeyin bence de kafası rahat değil bes belli , biraz anlayışlı olun ihtiyaçlarınız da var haklısınız da ...

0|0
    0|0
    • Ben onun kendini iyi hissetmesini bekleyebilirim o sorun değil ama bu süreçte benden uzaklaşmasından çok korkuyorum.

• seviyorsa merak etmeyin bir şey olmaz , tabi onunda size karşı sorumlulukları var bu sorun onu da haklı çıkarmaz ama evlilik de fedaklarlık ister zor günde ...

• burdaki çoğunluk ne bilecek. hangisinin işi gücü var, hangisi stres yaşıyoki. hemen hepsi liseli ergen. onlara bıraksan 7/24 hiç durmadan seks yapılıyo falan zannediyorlar. çok yanlış yere soruyorsun. tek tük olgun bir cevap alırsan şükret. ama bir sürü sapık moralini dahada bozacak şimdi.

0|0
    0|0
    • Evet sorarken düşündüm bunu da hatta ilk iki cevaptan sonra pişmanda oldum..Ama mantıklı cevaplar yazan 3-5 kişi var umarım görürler sorumu.

Yükleniyor...