Bu saplantının nedeni ne olabilir?

Ciddi bir birlikteliği olan bir adamın başka bir bayanı aşırı gözlemlemesinin cinsellik dışında sebebi ne olabilir? Dokunmaya yakınlaşmaya çalışmıyor. alımlı ve açık giyinen biri de değilim.sadece şirin olduğumu söylüyor. her an varlığını hissediyorum.attığım adımı kontrol ediyor.görmediğini sandığım çok şeyi gördüğünü anlıyorum.kendi kendime söylenirken bile işitiyor tepki veriyor.kızdırmaya ve dikkat çekmeye çalışıyor.ilişkisini ve evliliğe gidişatını ballandıra ballandıra anlatıyor. bu kadar gözlem altında olmak huzursuz ediyor?bu saplantısı neden olabilir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlanıyor sanırım.saplantı gibi görünmesinin nedeni onu farketmeni isterken saçmalamasıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• saplantı işte..arada senide kaynatmak isteyecektir..yüz verme fazla..

0|0
    0|0
  • saplamak... bişeyler saplamak istiyor

1|0
    0|0
  • senı elde etmek ıstıyor ama kalbını mı ıstıyor yoksa bedenını mı bunu bu kadar yazıdan anlayamayız..ne kadar suredır tanıyorsun..arkadaslıgınız ne sevıyede..bunun gıbı bazı bılgıler vermelısın

0|0
    0|0
    • iş arkadaşıyım bir buçuk yıldır tanışıyoruz. iş arkadaşı ile evliliğin eşiğinde cinsellik yaşamayacak kadar zeki biri olduğunu düşünüyorum. bunu bile bile ona malzeme olmayacağımı bilecek kadar da beni tanıyor.ama insanın hayatının dönüm noktasında en heyecanlı en tatlı günlerinde nişanlısı dışında bir kadını odak noktası yapmasını garipsiyorum.

• en gergın donemlerı bence sana karsı bırseyler hıssedıyor

• seni yatağa atmaya zemin hazırlıyo işte bunun neyini soruyosun. ayar veriyo sana kısaca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha fazla beden ve ilgi.

elde edememek.

hayvani içgüdü.

0|0
    0|0
  • :D sana abayı yakmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...