Erkeklerin zevk aldıkları yerler(yani g harfli olan yer )

erkeklerin g noktası testislerin bittigi yer anüsün tam yanında bir yer peki orayla oynanmasını isteyen erkeklere kızlar neden gay gözüyle bakıyor ve kadınların g noktaları tam olarak neresidir

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben oyle bakmiyorum ve okuduguma gore en erojen bolgelerden biriymis erkegimin zevk alcagi herseyi yaparim

0|0
    0|0
    • keşke herkes senin gibi düşünse ya çok gerzek var

• tanımak isterim her zaman rica ne demek

• :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ben öyle bakmam

0|0
    0|0
  • gay olmasa bile eğilimi kesinlikle vardır sevgilimde cok seviyor o olayı şüphelenmeye basladım dogrusu

0|0
    0|0
    • ya nalamadım işte neden gay diyorsun eglim var diyosun senin g noktan neresi

• ciddi prostatodini riski yaratır. bak prostat demiyorum. bu başka bişey.

0|0
    0|0
    • o ne ki şekerim

• bu kadar kaba bi

insan oldugunu bilseydim baştan yazmazdım ya sana egonu tatmin etmeye mi geldin buraya

• bu kadar kör cahil olduğunu bilseydim uyarmazdım. bilen insanı dinleyip akıl almak yerine hırboluk yaptın. hakkın olan karşılığıda aldın.

Erkekler Ne Diyor 1

• Nckine hiç yakışmayan bir soru ...

Galiba dikkat çekmek için bu nicki almışsın ama , kaç sorunda tıp ile ilişkin olmadığını da çok net göstermişsin.

Ne erkekte ne kadında G noktası diye bir yer anatomik olarak yoktur. Olan , sadece kişinin haz aldığını " düşündüğü , algıladığı , sandığı şekil usul pozisyon ya da duruştur.

0|0
    0|0
    • arkladaşım soruya cevap ver sen ya o benim sanalda kullandıgım nick alla alla ya

Yükleniyor...