Herkesi Reddediyorum

arkadaşlar kendime bakan birisiyim

Çok Arkadaşlık teklifi alıyorum

Fakat Hiç İlgi Ve Alaka içimden Gelmiyor. Belkide Kızlar Bu Yüzden Teklif Ediyor bilemiyorum Ama Arkadaşlarım Arasında Alay konusu oldum

Şöyle Söyleyim 1 günde 4 çıkma Teklifi aldığım zamanlar olmuştur.Ve Bunu Gören Arkadaşlar Olum Gay mısın Gibi Kelimeler konuşuyor canım fena sıkılıyor

Sizce Ne yapmalıyım Ben Sevmediğim Birisinin Onuru şerefi ile oynayacak kadar adi değilim .s

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili Yakuza35,

karıya kıza bakmayan erkek tribiyle hatun kaldırma dönemi bitmiş olabilir, bence çok zorlama. ama yine de sen bilirsin.

0|1
    0|0
    • karı kıza bakmayan erkek tribi ile alakam yok sevmiyorum itici geliyor Bir Tane Olsun Adam akıllı olsun istiyorum

• yorumun için teşekkür ederim kendimi ifade edemedim sanırım bende :)

• :)ne demek, sen yaz ben yaparım yorum

Kızlar Ne Diyor 4

• aman ya sen kendi doğru bildiğini yap kimseyi takma takınca canını yakmaya çalışan çok olur

0|2
    0|0
  • Supersın boyle gıt takı kalp atıslarını hızlandıracak bırını bulana kadar

0|1
    0|0
  • helal sana ama ruh halin asosyalliğe doğru meyilli ona da dikkat et

0|0
    0|0
  • sen hangi planet'te yaşıyorsun bilmiyorum.ama bir de benim planetime gel gün de 4 kıza teklif edersin.garanti,kesin çözüm!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• doğru olanı yapıyorsun. adi insanlar gibi davranma. uygun bir hanım çıkar karşına. başkaları onların duygularıyla kolay ve acımazsız oynuyor.kendi yakın çevresindeki hanımları(anne, abla,kız kardeş, kuzen vs...) dikkate almadan.bırak öyle desinler. alay geçsinler. kıskançlıklarını boşver.

0|0
    0|0
  • olur öyle arada

0|0
    0|0
  • olur olur..düzelir zamanla :)

0|0
    0|0
  • Günde 4 teklif vavvv :)) muhterem ben turizim de çalıştığım halde ne bana ne arkadaşlarıma o kadar teklif gelmiyordu :)) onu geçtim kız olsan bile o kadar teklif gelmez.Sen bence verdiğin sayıları tekrar say

0|0
    0|0
    • sen bu kafayla gidersen daha çook uzun işin

• en güzel kız bile günde 4 tane teklif almaz.senin tipi çok merak ettim gerçekten.birde teklif edenler kız ,gerçekten garip

0|0
    0|0
  • alemsiniz be olum madem bir günde dört çıkma teklifi aldın sevgili olmak kötü birşey değil ki çık madem 2 3 hafta ayrır başkasıyla çık anlamıyormusun olayı hayatında bir çıkma teklifi almayanların senle dalga geçiceklerini insanların hep ulaşamayacaklarına özlem hasret kıskançlık duydularını bilmiyormusun

0|0
    1|0
    • Ne kadar sacma cık ayrıl oyle seymı olur ınsan severse bı kere sevsın

• ya sevgi saygı nedir bilebilirmisin aşk bir yere kadar sonra boş dedim şimdi sana göre dünyanın sonu ama dünyanın gerçeği bu be güzelim aşk bir hastalıktır tutulanı yıpratır bence

• SEVERSE BİR KERE sevsin demişsin bide mecnunmu lan bu birde çöllerede düşsün tam olsun öyle bir aşk günümüz şartlarında var mıarkadaş filmlere bakıpta bu kadar etkilenmeyin öyle aşklar filmlerde olur

• Hangi ülkedesin ?

0|0
    0|0
  • Bana pek samimi gelmedi dostum.Kız olsan belki inanırdım ama!

0|0
    0|0
    • kişi karşısındakini de kendisi gibi sanarmış arkadaşım sorun yok senin düşüncen senin fikrin teşekkür ederim :)

• Rica ederim bol şans :)

Yükleniyor...