Evlenmek istediğiniz erkek nasıl olmalı?

Bakire olan kizlara sormak istiyorum. Evlenmek istediginiz erkek nasil olmali? Hayalinizdaki erkek nasildir? Gerdek gecesi nasil olmali? Ne gibi özellikler istersiniz? Birde evlenmek istediginiz erkek karakteri nasil olsun, Meslek, vs...

Boyu, kilosu, vücut yapisi, göz rengi, disleri, vs... akliniza ne geliyorsa. Kızlar neye önem verir?

Ciddi cevaplar lütfen! Tesekkürler!

Güncellemeler:
Bu arada boyum 180 cm , 77 kg, gözüm ela, ve makine mühendisim. Ve bakirim!

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla bugune kadar hoslandigim kimsede ya bu yakisikliymis diye hoslanmadim kizlar sadece hayal eder ama hayalindekini aramaz mesela benim hayalimdeki koyu yesil gozler bugday ten kumral saclar 1.85 boy (ne eksik ne fazla bu boy iyidir bence) erkeklerde kilodan pek anlamam ama 70., oyle cok kasli olmasin vucudu sıkı olsun yeter, disler duzgun olmali kesinlikle. Meslek muhendislik falan olsun oyle doktor falan istemem ben. Cok dusunup az konusan kafada hep olgun ve mantikli dusunen ama eglenmesini bilen maceraci olsun, extrem sporlari sevsin yani adrenalin arasin hep oyle cok duygusal olmasin romantik olsun ama biraz odun olmasin yani cinsellikte ise cok sert olmasin ama degisikligi sevsinonoton olmasin her acidan yani hayat olarak. Mesela aklimiza bir sey mi geldi bir yere gitmek mesela gece bile olsa o an gidelim hani biraz ani yasamaktan yanayim. Bunlar sadece hayal simdi birlikte oldugun ve vazgecemeyecegim kisiyi anlatayim ne demek istedigimi anla :) mavi gozlu oysa ben hep mavi gozlu olmadin sevgilim derdim cunku sevmem mavi goz rengini ama inan ask oldugu icin o gozler bambaska geliyor boy evet 1.85 kilo 67 ydi sanirim beyaz ten sarisin diyebilirim saclar kumral ve sarisin arasi gibi bir sey vucut dusunsugumden daha dogrusu hayalimdekinden daha fit meslek pdr . Mesela su hayalimdeki insani koysalar birde simdiki sevgilimi dusunmeden sevgilimi secerim

0|0
    0|0
    • Bunu ben mi yazdim ya fazla uzatmisim

• Cevaba bak başka ne alırdınız derler :)

• baştan sona okuduysan ne demek istediğimi anlamış olmalısın ve emin ol bu bu kadarına sadece bir kaç kızda rastlarsın başka kızların hayali satırlara sığmaz :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne zaman yazsam eksi alıyorum ama bakire olmama rağmen bakir ile evlenmek istemem

0|1
    0|0
  • uzun boylu erkek severim göbek olmamalı meslek farketmez ama tabı ayakları üzerınde durabılmelı mühendısler ilgimi çok çeker

0|0
    0|0
    • iyiymiş fiziğin mesleğin talibin cok olur

• Keramet mühendislikte :))

• bılemem aralarında hoş olanlarda var olmayanlarda

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...