Bu durum karşısında, sizin fikirleriniz nedir?

24 yaşındayım. Beraber olduğum kişinin yaşı 28. Ciddi bir ilişki yaşıyoruz geleceğe dönük kararlar doğrultusunda ilerliyoruz. 3 aydır birbirimizi tanıyoruz. Sevgilimin doğum gününü kutlamak için baş başa canlı müzik ve alkol ünde bulunduğu mekana gittik. Alkol ölçüsünü her ikimiz de dahil olmak üzere fazlasıyla kaçırdık. Saat haddinden fazla geç olduğu için eve gitmek istemedim sevgilim kendi evine götürdü. Bilincim yerinde değildi ve en zayıf boş olduğum andan fırsat bilip benden faydalandığını düşünüyorum. Sabaha karşı evden çıkmak zorundaydım ve maalesef aşırı kanamam vardı kendisi telaş içinde Hasta haneye götürdü. Korku, utanç ve panik bir halde hiç bir kelime diyemedim. Kadın doktora çıktığımızda diyecek bir kelime bulamadım. Muayene sonucunda kızlık zarımın yırtıldığını ve içte tahriş olduğu için kanamam olduğunu söyledi. Kendisinin benden daha çok panikte olduğunu görmek, ilgisinin daha fazla arttığını görmek ve aşırı sahiplenme duygusuna kapılması beni çok düşündürüyor. Hata olarak görmediğini beni çünkü çok sevdiğini daha çok bağlandığını söyledi. Ben ise bilincimin yerinde olmadığı zayıf ve boş anımdan faydalanıp bana zarar veren bir adamdan hayır gelmeyeceğini düşünüyorum. Beni çevreme resmen boynumu eğdirdi ezdirdi. Ona güvenemiyorum. Bir tarafım ayrılmak bir tarafımda daha fazla tanımak için zaman vermem gerektiğini söylüyor. Doktoralık, yüksek lisans hazırlığında bulunduğum için evlenmeyi Şu an istemiyorum. Zaten kendisinin de Şu an evlilik yapacak yeteri düzeyde maddi imkanı yok. Birikim yapması lazım kendisi bunun bilincinde. Benim elinden kaçmamam için kendisine bu şekilde bağladığını da düşünüyorum. Masraflardan kaçmak için hazıra da konmak istemiş olabilir. Kendisi fabrikada çalışan lise terk bir adam. Birbirimizi taşırken en çok ben ağırlık basıyorum. Kendisi bunun farkında ve bu yüzden çok kendisini kastığını ama benim onun yanındayken vardığı huzuru da kimsede şimdiye kadar alamadığını söyledi. Hata üzerine hata yapmak istemiyorum.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hep bu tür örnekleri veririm genç kızlara da bana inanmazlar... Hal budur vesselm...Sen artık önümüzdeki maçlara bak arkadaşım...Olan oldu yapacak hiçbir şey yok ! Ondan da sana hayır yok..Nedeni açık...Senin zayıf yanından faydalandı... Bu kadar açık ! :(( İnan üzgünüm...Belki senin kadar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendinde diyorsun zaten ona güvenemediğini.Sen kendi kafanda meseleyi kapatmışsın, sevgilinde kafandakileri değiştirememişe benziyor.Yani devam ettirmek isteseniz bile çok uzun süreceğini zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • bırakma onu olan olmuş bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • yasasın emekcıler ama terbıyesızlık yapmıs adam sarhosken yararlanmak herkesın aılesı var nasıl emekcı bu

0|0
    0|0
  • kafanın karışması çok normal ama karşındaki fırsatçı biri.Karşısına çıkan bir fırsatta bunu bir başkasına da yapmayacağı ne malum?

0|0
    0|0

• Fikrim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eve gitmek istemeyen başta sensin, sadece senin mi bilincin yerinde değildi? ikimiz fazlasıyla ölçüyü kaçırdık diyorsun. Sadece onu suçlaman çok büyük bencillik bence.

Dediğin gibi elinden kaçmamak için sana bu şekilde bağladığını düşünüyorsa zaten ortada "seninde emin olmadığın, aranızda olumsuz olarak nitelendireceğin" tereddütlerin olmalı, yoksa birbirinizi seviyorsanız elbette evlenirsiniz. akısına bırakın, ders olsun diyelim de bir daha ki sefere bu kadarda dozunuzu kaçırmayın..

0|0
    0|0
  • bu kadar kafadğı görmemelisin kendini paran var üni okudun diye

en başından biliyodun sevgilinin o durumda olduğunu..

eve gitmek istemiyecek kadar bilinçlisin

kazığı yerken haberin olmaması ilginç

ayrılırsan ne olcak ?

bence işe fazla mantıkla yaklaşıyosun

sevip sevmediğini kontrol et kalbinde

sonra iyi bir karara var iliniz için

seni mutlu edemiene inanıyosan ayrıl

geçmiş olsun saygılar

^.^

0|0
    0|0
  • bırak ayrıl bence ya zaten kültür farkı var :(

0|1
    0|1
  • Olanlar olmus simdi yapman gereken olanları değil bundan sonra gelecekteki hayatına yön vermek. Kendini tehlikeye atma bir an once evlenmeyi dusun derim

0|0
    0|1
Yükleniyor...