İki farklı kadın, iki farklı yanıt.. Bu durumda bir acaiplik yok mu?

Ks de dönen penis boyu soru ve cevaplarına göre kendimden emin rahat rahat takılıyordum ki bir hatunla tanıştım iş oraya geldi hatun benimkini büyük buldu ilişkiye girmedi aradan bir süre geçti kız arkadaşım oldu bakire oldugunu söylüyordu yüzeysel ilişki yaşıyorduk dayanamadım büyüklüğünün nasıl oldugunu sordum: daha büyük olabilirdi idare eder dedi. Sizcede bu durumda bir acayiplik yokmu ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bi penisi içine almamış... ne kadarı onu doyurur bilmiyor ve p*rnolardan etkileniyor.. ilişki yaşayanlara daha fazla güvenebilirsin bu konuda :)) bence boyutu iyidir

1|1
    0|0
    • Böyledir sanırım bizim psikolojimizi bunlar bozdu zaten :))

• valla cm bilmiyorum ben ama tahmini 15 den az olmamalı. kalınlıkda önemli tabi

• Kalınlık mevzuda bir enteresan kalın ne ya :)) kişiye göre değişiyo :) mesela bacak kalındır koldan ama kolda kalındır :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• sende değil dostum sorun kızların yaşamışlığıyla alakalı :)

0|1
    0|0
  • Ergenlik çağında 18cm penis bile görse küçük diyen toylar olucak illa ki. Bizim cahil milletimiz anlayamadı penis boyuyla alınan zevkin alakası olmadığını.

0|0
    0|0
  • bakire olanlar olayı bilmediğinedenn p*rno filimlerinden etkileniyorlar , ilişkiye girmiş olanlar o acıyı tattığından üyük olmasını istemiyorlar. bunu anladım ben

0|1
    0|0
Yükleniyor...