Sevgilimin kız arkadaşıyla ve benim en yakın arkadaşımın kız arkadaşıyla yakınlaşmam hakkında ne yapmalıyım?

Sevgilimin kız arkadaşıyla ve benim en yakın arkadaşımın kız arkadaşıyla yakınlaşmam hakkında ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben lise 4 öğrencisiyim.Kız arkadaşımvar aynı sınıftayız adı melis ve melisin en yakın arkadaşı alev var.Alev benim çocukluk arkadaşım olan başka bir sınıftan çetinle çıkıyor.Yaklaşık 2 aydır.Bizde melisle 1.5 aydır çıkıyoruz.

Geçenlerde tartıştık ve ayrıldık.Fakat ilk defa melis benimle birlikte olmştu ve kızlığını bozmuştum.Ama ona defalarca sordum pişman olmucağına emin misin diye evet dedi.2 defa birlikte olduk.Fakat geçenlerde biz melisle ayrılınca alev yanıma geldi ve bu konuda konuştuk ve bir anda ne olduğunu anlayamadan dudak dudağa geldik sınıftaydık beden dersinde o okul nöbetcisi bende sınıf nöbetcisiydim.

Ellerim bir anda beline gitti ve okşamaya başladık 1-2 dakika öpüştük.Sonra yine eskisi gibi hiç bişey olmamış gibi konuşmaya başladık ama ikimizde çok utanmıştık. Eve geldim ve o gün düşündüm gözlerim doldu.En yakın çocukluk arkadaşımın sevgilisiyle ve benim sevgilimin en yakın 3 yıllık dostuyla öpüştüm.

Düşündüm ve herşeyi unutucaktık alevle konuşup.Bu arada o gün bir mektup yazdım melis e olan aşkımı ve özür diledim ondan mektupta.Sabah evinin önünde bekledim 30 dk felan yolda yakaladık ve mektubu uzattım okudu gülümsedi ahmet ne diceğimi bilemiyorum dedi.Bende dudağına bir öpücük kondurup kulağına seni seviyorum dedim.Bana sarıldı bende ona.1 dk felan öyle durduk bir birimizi çok özlemiştik.

Okula gittik.Alev geldi barıştınız mı dedi.Evet dedi melis.Ama kızmıştı belliydi bozuldu biraz.O günde 3.derste melis okul kız futbol takımında maçı vardı gitti o yüzden.Bilgisayar dersinde alev yanıma geldi en arka masada oturuyorum boş genelde masalar.Konuştuk biraz unutalım dedim.Dedi ahmet saçmalama o kdr şey yaşadık ben senn için çetin i yok saydım dedi.

Ben dedim bir anlık hataydı felan.Oda yavaşça elimi tuttu emin misin dedi.Çok heycanlandım off değilim seni seviyorumdedim ve elini sıktım.Sonra elimi aldı bacaklarının arasına soktuve el ele 2-3 ders muhabbet ettik.İlişkimizidevam ettirecektik bisüre sonra ayrılcaktım ben melisten.Oda çetinden o gün ayrılcaktı.

Ondan sonraki gün face den konuştuk okulu kırdık ve sinemaya gittik sinemada öpüştük hatta seviştik diyebilirim.Ellerim göğüslerindeydi ve penisimi yavaşça okşamıştı.Bizim ev gündüzleri boş oluyor.Bende eve gelmeyi teklif ettim evin arka bahçe kapısından eve geldik.Oturduk film koyuyordum ki yanıma geldi oturdu cdleri karıştırmaya başladı.

Öyle bir eğilmişti ki çok tahrik olmuştum ve bir anda kucağıma doğru yatırıp öpmeye başladım.Yerdeydik yavaşça gömleğinin düğmelerini açtım.O okul kıyafetiyle gelmişti ailesi sıkıntı çıkarıyorm die ben sivildim.Üstümdeki body i yavaşça sıyırdıve vücudumu okşuyordu.Heycandan titriyordu.Daha fazla detaya girmek istemiyorum ve sonuçta birlikte olduk.Onunda kızlık zarını patlatmıştım.

Böyle anlatıyorum öğleden beri düşünüyorum nasıl yaptım ben bunu utanıyorum kendimden.Ve hiç duymadığım kadar melis e olan aşkımı hissediyorum ve onu bırakmak istemiyorum ama alevde beni bırakmıycak ne yapmalıyım çok pişmanım kızlığının bozulmş olması çk problem mi

Güncellemeler:
Konuyu dalgaya alanlar şikayet edildi.

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdığının hepsini okudum eğer doğruysa isin çok zor kardesim senin secim yapma lüksün yok alevsenin başını yakar adı üstünde kızın meliste kabullenmiş olayı eğer melisle devam etmek istersen alev bence melise gidip söyleyebilir o zaman elde var 0 ve herkes dışlar seni alevle devam edersen melis i bir sekilde uzaklastir derim daha sonra devam ederiz de ve sınavdan sonra devam et bir sekilde inandır yalvarmadan alevle devam et alevin yolu belli seninle ilk adımı attı ileride senden iyisini bulacak o zaman melise donersin ama melis bunları duyduğunda basın derde girebilir unutma eğer takıldığın yer olursa mesaj at secim senin ben sana ornekler verdim kararı kendin vermelisin ama kararında pişman olma!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Mantıklı düşünürsek liseye giden bir kız hele ki bakire asla 1,5 ay çıktığı erkekle birlikte olmak,ve kız arkadaşının arkadaşı da bakire ama elini alıp bacağına koyuyor dediğin fantezileri yapıyor hikayenin gerçekçiliği tartışılır ama ben şöyle söyleyeyim link Sen seçimini yapmışsın abi

1|3
    1|1
  • kısaca özet geçtim hikaye bana biraz hikaye gibi geldi ama gerçek olduğunu varsayalım,kızlık zarının bozulmuş olması sorun değil,zaten günün birinde olacaktı..ayrıca şu patlatma lafını kullanma ya,balon patlatıyor sanki:-)

2|1
    1|0
  • Liseli yaş kaç Özet geç liselii

0|0
    1|0
  • Evet okudum üşenmedim. Belki senin için önemli değil ama o kız için önemlidir elbette. Böyle rahat davranıp seninle seviştiğine bakma, peşini bırakmaz. Hadı bıraktı diyelim, önünde sonunda yaptıkların ortaya çıkar. O kız artık sana engel, yoluna taş derim. Psikolojikmen çökersin bir kaç güne de. Bunla işim bitti hoop Melis yapamazsın çünkü. Adalet yerini bulur mutlaka >3

1|0
    1|0
  • hepsini okudum

0|1
    1|0
  • 0|1
    2|0
  • ya sen ne yapmissin abicim yaaaaaaaa. iki qizinin ikisininde namusu senin uzerinde. Simdi cik cika bilirsen isin isinden

0|0
    1|0
  • Sana şimdi bişey derdimde sıkıyorum kendimi

0|0
    1|0
  • okumak zor..!

0|0
    1|0
  • Özet geçer misin esmer pişmaniyem <3

0|0
    0|0
    • ben geçiyim mi okumadım ama :(

• bi de fakir olduğunu yazmadım diye mi sıpanın ?

çok çilekeşmiş bu sıpa dert kervanında yolcuymuş hep :(

• Uzaktan akrabam olur:(( Bem de hiç sevmem hem şişman hem bencil :(( Bi de Hakkı var o da topal, kar da kıçının üstüne düşüyor :(

• senin adin ahmetmis bir de senin melis diye bir kiz arkadasin varmis error error...

0|0
    1|0
  • Melis ile olan ilişkini bir an önce kes.İsterse seni ömrü boyunca unutamayacak olsun o kızın geleceğine ,hayallerine ,umutlarına mani olma.Bende sizinle yaşıtım .sadakatsizlik bu devirde çok iğrenç .Hele ki sen Melis i deli gibi seviyorum derken bunu yaparsan .Evlendiğinizde sıkılınca daha da fazlasını istersin ,daha fazla kadın,daha fazla ilişki ve bozulan bir evlilik olur.Ne olur yapma.Bende ilk sevdiğim insanla lişkiye girdim.Reel de birsey olmasa da sanal da aldatıldım .Ve biliyorum o benden tamamen ayrılana yüzümü görmek istemeyene dek yanında olucam .Geceleri dua ediyorum .Beni bıraksın .Yüzümü bile görmek istemesin diye.Ağlaya ağlaya hemde.Şu an anlatırken bile tutamıyorum kendimi.Üzüldüm .Neyse sen bilirsin tabi.

0|0
    3|0
  • incici ergen detected .

0|1
    3|0
  • hatun sarsılarak boşalmamış, klasikleri es geçmemelisin genç.

1|0
    1|0
  • Okumaya ne göz dayanır ne bişey.özet şeysi yapsan ya :/

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• gol varmı gol...okumadım sadıc

0|0
    1|1
    • :) sonuna kadar gidemedim ben sorunun ama ofsayta düşecek gibi

• Herkese -1 veren delikanlı kim !

0|0
    0|1
  • mahsun kırmızıgüle gönder

hemen bir dizi film yapar :D

1|0
    1|1
  • sende beyin yok mu arkadaş, neyse seni ayartmıs alev , o* olduğu belli zati karının . Bence alev'e şantaj yap ilişkiyi bitir. Melisle yola devam

1|0
    1|0
  • arkadaşım 2 kişiyi birden parçalamışsın:( acıdım kızlara. ikisi ile de mutlu olamayacaksın söyleyim sana. İki arkadaş bozuşacak ve sen de ikisi ile de birlikte olamayacaksın. Herkes darmadağın olacak.

0|0
    1|0
  • sevgilim den sonrasını okumadım :)

0|0
    1|0
    • kardeşim bence sen hem melisi hemde alevi al canın hangisini çekerse onunla birlikte olursun ikiside senin kadının artık gül gibi geçinip gidersiniz:D

• lisede artık bunlar mı oluyomuş tekrar liseye dönesim geldi mk geç kalmışım biraz :)

0|0
    1|0
  • başını okuyabildim ... sonunu okuyan özetlesin ama lisye dönmek istiyorum ben :(

0|0
    1|0
  • Öyle bir yazmışsın ki reklam çıkmamış sağ tarafta. Gece gece okuyamam malesef. :(

0|0
    1|0
  • Pc kastı lan! Bu ne kadar yazı böyle.

0|0
    1|0
  • koçum kopyala yapıştır mı yaptın ne yaptın bunları nasıl usanmadan yazdın :))

0|0
    1|0
  • Abicim ne yaptın sen ya cinsellik sekmesi burası bu yazdığın destanı kim okuyacak

0|0
    1|0
  • Okudum , tam bi ergen muahbbeti :D

0|0
    1|0
  • Bence Alev'i ortadan kaldır. İntihar süsü ver. :D

1|0
    1|0
  • isim vermeseydin iyiydi. Okulda gorusecegiz senle burasi yeri degil. :) sinirden guluyorum.

0|0
    1|0
  • tamam castı ben ayarlarım. haftaya başlarız çekimlere. :)

0|0
    1|0
    • alevi ben oynuycam entrika tavan :) hürrem olsun isim değişikliğine gidilirse.. :)

• tamam ama senaryoyu okudun şimdi. yastığınla gel.. :)

Yükleniyor...