Kocam gay mi yoksa sadece samimi mi?

kocam ofise yenı bir eleman aldı cocuk gaydi biliyorduk. eşim iyi anlaşıyordu. son aylarda sureklı bırlıkteler. konusup fısıldasıp gulusuyorlar. eşim ona bana baktıgı gıbı bakıyor. ve telefonuna kılıt koydu neden koydun dedıdımdeyse erkek muhabbetı yapıyoruz sen okuma dıyor.en cok suphe ise o gay cocuk ızınlıydı esım onu aradı sabah telefon kapalıydı nerde bu dıye delıye döndu aksama kadar saate baktı. aramasını bekledı. eşimden boyle bırsey beklemem. belkı onu yolundan dondurmeye calısıyordur. seks hayatımızdada sorun yok ama sureklı mesajlasıyor o cocukla. anlamadım. acaba benmı fitneyim?

1|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• hocam şimdi olay şöyle. hemen böyle kötü düşünmene gerek yok. Hani biraz empati yap. O çocuk gay. Bu ülkede çoğu olgu şundan ibaret: Gayler sürekli seks yapar fırsat kollar falan hiç yalnız kalmazlar falan. Bilemeyiz ki belki eşin onla arkadaş olarak ona çok büyük iyilik yapıyor. Ki gerçekten hani her insanın özeli var. Belki o çocuk konuşulanların okunmamasını istiyodur. Kocana özel hayatından bahsetmiş olabilir. saçma gibi gözüküyo ama öyle değil işte. Senin de zaten okumaman gerekir. Nasıl ki siz bayanların kızlara özel konuşmaları oluyosa erkeklerde de aynı konu var. eşin rahatsız olmuyo olsa bile karşısındaki kişi rahatsız oluyosa eşin doğru olanı yapmıştır. ona artık bu durumdan rahatsız olduğunu belli etmen yeterli olur diye umuyorum. Ben bir homofobiğim. bir erkekle el sıkışmadan başka bir temasta bulunmam asla sarılma falan. Ama empati yapmak önemlidir. çünkü onların yani lezbiyenlerin, gaylerin ve biseksüellerin de insan olduğunu tercih hakları olduklarını göz önüne almak gerekir. hemen yanlış düşünme. gayler tüm erkeklere o gözle bakmazlar. Normal tercihli insanlar da olduğu gib insanlar tercih yaparlar farklı tercihlerde bulunanlarda aynıdır. özeti rahatsız olduysan git konuş anlat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kufurlesiyor filan olamazlar mi ? Ve bunu senin okumani istemiyordur . Ne biliym evli bir adam o yola dusmez bence

0|0
    0|0
  • Mümkündür ama gözünle görmeden zanla hareket etme.

0|0
    0|0
  • Git çocukla konuş.

0|0
    0|0
  • bekle ver gör endişelenme bence ama telefondaki mesajları okumaya bak ne yazıyor ben bile merak ettim.

1|0
    0|0
  • eşiniz öyle bir şey olsa bile gelip geçicidir bir hevesdir fazla ilerlemez.

0|0
    0|0
  • Şimdi kim kime veriyo bide bence asıl soru bu!

0|0
    0|0
  • Var bir durum o cocuk eşini kendisine benzetiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Bilmem. pjşiljlmş

0|0
    0|0
  • Arkadaşı gayse mutlaka kendini yaptırıyordur çok samimi olduklarına göre yani onunla birlikte oluyor akşam seninle düşüncesi bile iğrenç

0|0
    0|0
  • dibini görmediğin suda yüzmeyeceksin derdi bana

cıkkk olmaz bulanık bu su

0|0
    0|0
  • onla anal seks yaşardır oral yaptırırdır

0|0
    0|0
  • Hukukçular bilir ki; Şüphe varsa ihtimal kuvvetlidir.

1|0
    0|0
  • bir ara rka tarafını elinle yokla

1|0
    0|0
  • kocanı kaybetmişsin ulan kadın varken gayle ne işi var anlamış değilim ya neyse

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın eşini sende böyle sev olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • belki kadınları kolay yaklaşır diye tutuyordur elinde maşa olarak kullanıyordur :D

0|0
    0|0
  • eşiniz bir seksüel bir değil malesef

cayırt

0|0
    0|0
  • anlattıkların şüphe uyandırıyor gerçektende

0|0
    0|0
  • olabilir sen fitne değilsin ama kesin karar vermek için varsayımlardan daha fazla bilgiye ihtiyacın var. Bir de seninle düzenli birlikteliği var mı?

1|0
    0|0
  • seks yaşantınızda, önceden eşinin gay oluğu düşüncesine meil verecek bir fantazisi, arzusu vs. bişeyi olmuşmuydu? hatırlıyor musun bu tarz bişeyi ?

evli bir adam bu yaştan sonra gay istesede olmaz, ya sen kuruntu yapıyosun ya da bu zaten hep vardı

1|0
    0|0
  • Erkek teni kadın tenine göre daha sıcaktır bir erkekle anal seks yaşamak bir kadınla yapacağın seksten daha iyidir erkeğe erkeğe seks kadınla yapılan seksten daha doyurucudur.Yanılma ihtimalim yok osmanlı hareminde o kadar kadın varken padişahlar hep oğlanları tercih etmiştir!

0|0
    4|0
  • Kesinlikle degilsin emin ol var aralarinda birsey yolundan dondurmeye calissa bunu sana anlatir telini gizlemez

0|0
    0|0
    • yani de hadı var dıyelım duygusalmıdır cınselmı?

• Sen buna inanmak istemedigin icin toz kondurmuyorsun ama o kadar acikki uzgunup berbat bir durum.cinsellikte degisen birsey yok deme mutlaka vardir iyi dusun

• Ne yapmayi düşünüyorsun

• güzel hikaye seks hikayeleri yaz sen

0|0
    0|0
  • çok tehlikeli şahsen ben bile şüphelendim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Öyle gibi duruyor ama yaniliyor olabilirim günahını almıyim.yalnız senden gizlediği birşey kesin var sor kocana ağzını ara.

0|0
    0|0
  • mikiyo olabilir *.^

0|1
    0|0
    • kaşılıklı mikişiyorlardır

• yavrum neye moralim bozuluyo.. emin değilsin iyice didikle eşinin ailesiyle korkut gözünü .. sonuç alınca yaz merak ederiz ^.^

• tavsiyem seks yaparken çaktırmada parmakla yokla

• Merak ettim eşin gaymıy mış öğrenebildinmi

0|0
    0|0
  • bende olsam aynı

0|0
    0|0
  • eşim telefonuna kilit koysa o telefonu kafasına vura vura kırarım. erkek muhabbetiyse zaten bir cümle okur iğrenir bırakırsın. sen fitne değilsin bir gün zorla açtır oku mesajları.

1|0
    0|0
  • Ben olsam gay birini kocamin yanina işe aldirmazdim. Gay bir erkekler seksi bir kadın ayni şey bana göre. Ikiside kocana hallenebilir. Sen en iyisi o adamı uzaklastirmaya çalış ya da iş yerinde biraz gözlem yap.

0|0
    0|0
  • ya canım düşüncelerinde haklısın ama belki onun özel hayatına girip detayları öyrenip onu bu yoldan vazgeçirmeye çalışıyo olabilir hemen kötüye yorma o yüzden de mesajları okumanı istemiyor olabilir biraz daha izle bakalım...

0|0
    0|0
  • gizli anların yolcusu kitabı gibi

0|0
    0|0
  • evli olması böyle bir ilişkisi omasına mani değil. 13 yıllık evli çok yakın bir arkadaşım eşini bir erkekle bastı ve boşandı 2 tane de çocuğu vardı

1|0
    0|0
    • çok kötü yaaaa.hepsine yazık.nasıl anlamış arkadaşın

• anlamak değil evde basmış. meğer zaten yıllardır böyle yaşıyormuş toplum baskısnı nedeniyle evlendiğini söylemiş

• kendi evindemi.çok kötü.tabi erkek olunca şüphelenmiyor normal .şans eseri yakalamıştır

• ilginç şüphe edilmicek gibi değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...