Bisex veya lezbiyenlerin konuştukları ortamlar yok

Merhaba arkadaşlar.Genelde bisex ve lezbiyenlerin rahatça buluşup konuştukları ortamlar yok biliyorsunuz.Var olan yerlerde bile kandırmayıa çalışanlar var.Sitede gerçekten bisex veya lezbiyen arkadaş varmı?

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• ben bisexım ve etrafımda o kadar cok var kı gay,bisexual kişiler.erkek arkadasım oyle bır mekan ıslettıgı ıcın de tanıma fırsatım oldu.bırıyle tanısınca bıraz tanımadan soylemıyorum cunku heran sexe hazır,aklı sevısmekte olan kısıler olarak sınıflandırıyorlar bısexlıkten zıyade kı bu bence rahatsız edıcı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ben biseksüelim. kız arkadaşımda var ama o bilmiyor. hep gizli yaşadım. çoğu bisexüel bence gizlidir. açık söyleyen olacağını zannetmiyorum. mutluyum. yakalnma korkum falan yok. en cok bir bayanla yaşadığım o erkek ben pasif rolde olan ilşkiydi. erkeklerle aşk yaşayan biri değilim.o açıdan hiç ilgimde olmadı. kızlar her zaman duygusal anlamda ilgimi çekmiştir. cinsel açıdanda çekiyor ama yarı yarıya. neden böyleyim onuda bilmiyorum. aile baskısı vs. veya illaki bişey yaşamış değilim. ereksiyon vs. de ok iyiyim yani öyle bir problemimde yok. sanırım psikolojik bir şey bu. hastalık olarak görenlere şaşırıyorum. yani bu değişmez bişey. dünyada örnek gösteremezssiniz bu istekleden vazgeçen yani isteği giden bundan. sadece yapmayabilir ama isteği gitmez.bu konularda konuşmak isteyen vara mesaj atabilir.

3|4
    0|0
    • delikanlıca yorumlamışsın +1

• guzel aciklamissin sagol. benimki de senden pek farkli degil. nedenini sordugumda kendi kendime asla cevap bulamadim. bulamiyorum da. kimine gore hastalik kimine gore tercih meselesi kimine gore dogustan gelen birsey.. diye suruklenir gider. Bazi insanlarin cezalandirma gibi istekleri disinda halimden memnunum.

• Vardır kesin...

Sallayan çok çünkü.

0|0
    0|0
  • diyelimki var öğrenince ne olacak.? madalyamı takacaklar. :-) ben öğrendim birini ne değiştiki. :-(

0|0
    1|1
  • var bi kaç tanesini biliyorum en azından :) ben heteroyum

0|0
    1|0
  • Ben lezbiyenim...bayanlardan hoslaniyorum..

1|1
    1|1
  • var... ben biliyorum ama söylemem...:) eh bi senemizi tamamladık bilelim artık değil mi:D

0|0
    0|0
  • var hepimiz leziz

0|1
    0|0
  • beni sec beni sec :) noldu ki ?

0|0
    1|0
  • ben gizli lezbiyenim bayanlardan çok hoşlanırım

0|1
    1|1
  • ben varım

0|0
    0|0
  • rumuzumdan yeterince belli oluyordur sanırım

0|0
    0|0
  • olmazmı wardırrr tbııı

0|0
    0|0
  • Var 3-5 kişi.

0|0
    0|0
  • bikaç tane gay im ve lez im diyene rast geldim ben

0|0
    0|0
  • hangi site için soruyorsunki sen bu soruyu.

0|0
    0|0
  • burda konusuyolar, arkadas bile olmuslar herkesin bilmesine gerek yok :)

0|0
    0|0
  • pek kimseyi tanımıorum illa ki vardır burada

0|0
    0|0
  • o türleri cinsellik bölümünden açık verir ama ben sanmıyorum olacağını

0|0
    0|0
  • vardır bence kesin

0|0
    0|0
  • Var olsa ne olacak olmasa ne

0|0
    0|0
  • bn fetıstım

0|0
    1|0
  • Allah Korusun. Ben kendi halimden memnunum.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bkz. Zenci kız arkadaş nasıl edinebilirim?

bu soruyu gördüğümde aklıma ilk gelen o olmuştu :)

0|0
    0|0
  • var vallaha, ben bitanesine rastladim ..

0|0
    0|0
  • bunu geçen bende düşünmüştüm sonra vazgeçtim sormadım :)

0|0
    0|0
  • mutlaka vardır

0|0
    1|0
  • ben varım

1|0
    0|0
  • het ehete heteroyum ben. Vardır tercihi farklı kişiler. neden olmasın.

0|1
    2|2
Yükleniyor...