Nasıl karakterde bir erkekle birlikteyim?

ya bir türlü çözemedim:)29 yaşında biraz abaza demeyelimde ateşli:)2 buçuk yıl birlikteliğimiz oldu , cinsel ilişkimiz tamamen var bana karşı verdiği sözleri tutmadı hayatımızla ilgili kararları ama mecburdu buna karşı gelemem gerçekler:) yanlız çok şey yaşadık ve ben hep fedakr hep çabalayıp çırpındım oğlak burcu hiç birşeyi takmaz kafasına asla işine geldiği zamn güzel sözler söyler işine gelcek ama normalde balım aşkım seni seviyorum ömrümün dışına çıkmak ıicnde yaşar fırtanıyı ayrılklarmızda çok dağıttır ama aramaz hep ben peşinde koşarım popusu kalkar yanlız gün gelir şaşırtır ve bana hep şunu der bugüne kadar birlikteliğim oldu bir bok anlamadım sevgiyi gerçekten senden öğrendim ama senden önce kendimi kaybediyodum sen değiştirdin beni der yani bunu ondan duymak 3 cu dünya savaşının çıkması gibi vahim bir durum:))utangaç sanki duygularını içinde yaşar fazla umursamaz ben bir mesaj aatrim 20 dk 15 dk sonra gelir ve bu hafta buluşcaz beni özledi ateşide basına vurdu ve ben bu durumu biraz kullanmak istiyorum:D açıkçası biraz özlesin göster elletme misali:Daramız suanlık iyi sayılır ama her buluşmada cinseliğe taşımak istemiyorum misal 2 ci buluşmada cinsellik fazlada buluşmayooruz malum şartlar vs vs sizce gerçekten seviyomu beni amacı ney morelimi bozmak istemiyorum:( söz verdi ayrlik yok uzmiycem diye bende hata çöktü bu cinsel konu olunca arayası geliyo normaldede arar genelikle mesaj zaten komşuyuz birazda müsait olmuyo

Güncellemeler:
bu aarda çok fırlma arıza acıkcası

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• afferın sana

0|0
    0|0
    • neye aferin:(

• bu yasadıgınız sevgı deıl sadece fızıksel bır olay ıcın deger veren bır ınsan

• benimki öylede onun için birsey diyeemem ama bende farkındayım artık cnaımı sıkmaya başladı her buluşmad bır öpsem ker sayıyo gııbı gelıyo bılmıyorum off ağır başlıda

Erkekler Ne Diyor 1

• pek hoş biri değilmiş bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...