Sizce kabul etmeli miydim?

Sevgilim anal seks yapmak istedi ama bana çok itici,iğrenç geldiği ve bakire olduğum için kabul etmedim sizce kabul etmeli miydim ?

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Anket ekleseydin oral anal..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• anal sexsi genelde bakire kızlar tercih ediyor ama seni seven bir insan senden bunu neden istesin ki bir hayat kanının namusu arkasıdır.. bence kabul etme

2|0
    0|0
  • bekaretle arkadan vermenin ne alakası var 10 dakikadır düşünüyorum...

2|0
    0|0
  • Kabul ettin diyelim sonra ayrılırsa senden ne yapacaksın ? Namus gitti bi kere

2|0
    0|0
  • Eğer yapmak istemiyorsan yapma.İlla sevgilin istedi diye değil;bir şeyi sende isteyince yap:

1|1
    0|0
  • Kabul etme, onu isteyen devamını da ister. Tercih senin..

1|1
    0|0
  • boşver ne kabul etcen..ama anlaşılan sen ondan daha istekliymişsin

1|0
    0|0
  • bakire olmak , anal seks , kıyaslama , sonuç paganistmisin? o dindemi anal seks bekareti alıyor.

1|0
    0|0
  • Bize bir giren çıkan yok...Bize neki ?..

1|0
    0|0
    • Yanlış ve kötü yorumlamayın..Kime ne lazımsa derdine o düşsün...Bize neki ? Demek istendi...Nokta.

• en doğrusunu yapmışsın istemiyorsan hiç bir zaman kabul etmemelisin

1|0
    0|0
  • seviyorsan et. vede gercekten seni sevdigine inanaıyosan

1|0
    1|0
  • erkeği kendinden soğutmak istemiyorsan yapma

1|0
    0|1
  • arkadaşım senin beynin yok mu da gelip burda millete böyle bir soru soruyorsun? vücut senin vücudun burdan birisi git yap dese yapacak mısın yani? büyüyün biraz büyüyün.

1|0
    0|0
  • Onun zevki için etme. even adam zaten böyle bişeyi teklif etmez.

0|0
    0|0
  • temizlen yap çok zevk alıcan rüyalarına girecek

0|0
    0|0
  • et bnceee adamı doyurr sonra gıder baskasına bak

0|0
    0|0
  • Canının istemediği bir şeyi kimse yaptıramaz sana bu kocan dahi olsa geçerli.

0|0
    0|0
  • bence analı yalatmadan yapma

0|0
    0|0
  • hemen kabul etmelisin

0|0
    0|1
  • tabiki hayır etme, sağlık açısından cidden kötü bir durum üstelik dışkını tutamazsın sirküler kasların bozulabilir kapanmaz orası kaçırırsın cırt cırt :D

0|0
    0|0
  • mutlaka kayganlaştırıcı kullan yoksa canın yanabilir

1|0
    1|0
  • Et bari et memlekette düzgün kız kalmadı yarısı bakire ama senin gibi yapıyo sende yap ne olacak bi tane daha artar sayısı nasıl olsa herif zevkin doruklarına çıksın sen acı çek tamam mı sonra seni bırakıncada bakireyim diye gez

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kabul etme bence ,çok iyi yapmışsın sakın sakın...

1|1
    0|0
  • Sende istiyosan yapmalısın ,şöyle düşün sen anal seks yapmak istemiyorsun o yapmak istiyor ,neden sen onun istediğini yapıyorsunda o senin istediğini yapmıyor ?

0|0
    0|0
  • nerden bulursunuz böyle yurdumun ergenlerini anlamam ki

0|0
    1|0
  • Anlaşılan trip yapmışki bunu sorgulamışsın kafanda. İstemediğin birşeyi yapma o kadar.

1|0
    0|0
  • Anal yapma,çok istiyorsan bakire isen sadece seviş,bununla idare et

0|1
    0|0
  • Et :D

0|0
    0|0
  • canın istemediği sürece hiç bir şey yapma. o anlayışı sana gösteremiyosa şutu çek sevgiline.

0|0
    0|0
  • istemediğin hiç bir şeyi yapmamalısın

0|0
    0|0
  • neden reddettın çok ayıp etmişsin :D

0|0
    1|0
  • yapma

0|0
    0|0
  • Anal sex ile bakirelik arasında ne tür bi ilişli kurdun :) Onunla bozulmaz yani tabi yanlış deliğe isabet ettirirse o başka :D Soruya gelince bence yapma kadınların çoğu ordan zevk almıyor zaten o erkek için zevkli.Çünkü girecekbaşka bir delik buldukları için seviniyorlar. ;)

1|0
    0|1
Yükleniyor...