Doğumdan sonra kiloları nasıl veriyorlar ve doğum sonrası cinsel hayat nasıl oluyor ?

hamile kalmak istiyorum ama şuanki vücudum bozulmasını istemiyorum çatlaklar fazla kilolar nasıl vercez o kiloları ayrıca doğumdan sonra cinsel hayatınız nasıl oluyor ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• merhaba arkadaşım.

Hamilelik esnasında alının kilolar emzirme döneminden sonra hızla verilir spor da yaparsan eğer eski kilona ve sıkılığına kavuşursun.

Çatlaklar kalıcıdır oluştuktan sonra önlemek zor. gebelik ilerledikçe her gün bebe yağı ve badem yağı ile karın kalça bölgene masaj yaparak sürersen çatlamazsın pek.

sezeryanla doğum da aynen kalır vajinan. normal doğumu da emin ellerde yaparsan dikişin düzgün atılırsa sıkıntı olmaz.

annelik çok güzel bir duygu tüm bunlara değer emin ol. 2 çocuğum varmaddi gücüm olsa bir kaç tane daha olsun isterdim.

gebelik süreci doğum anı, bebeği kucağına almak müthiş bir haz. Allah sana da nasip etsin

2|0
    0|0
    • çok teşekkürler amin canım :)

• ben teşekkür ederim gönlüne göre olsun her şey:)

Erkekler Ne Diyor 3

• sezeryanle olursa doğum cinsel hayatın iyi geçer , kilo problemin düzelir doğumdan 1-2 sene sonra ,birazda bünye ile alakalı konu

0|0
    0|0
  • anne olacaksın bu kısmı düşünsen aslında

0|0
    0|0
  • bizim karşı komşu vardı çok şişmandı hamileyken çocuk doğdu 6-7 ay geçti hatunu gördüm bir zayıflamış güzel olmuş alıcı gözüyle baktım tabi dedim töVbe :D

0|0
    2|0
    • kilo alımını duydum ama kilo vereninide senden duydum :D ciddimisin bu konuda

• çok saol iyiymiş :D

• okumadım valla hepsini ama doğrudur heralde :D annelik zor iş valla iyiki erkek olmuşum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• hesap ettiğin şeylere bak annelikden söz ediyosun aklından neler geçiyor doğurma bence sen

0|0
    0|0
    • hayır istiyorum eşimde bende ama korkuyorum fazlalıkları verememekten bazılarıda kilo alıyor sarkıyor heryeri

• kilo da alacaksın sarkacaksın da her şeyin bozulacak da . annelik için he r kadın bunları göze alıyor. sonrasında sporla diyetle toparlarsın.

• anladım saol

Yükleniyor...