Doğum kontrol hapını saç için kullanan var mı ?

bayanlar sorum size .. gerçekten saç çıkardığı söyleniyor ama sonuçta basit bir ilaç diil bu hormonlarımıza olumsuz etkileri olabilir ? saçıma maske şeklinde yapmayı düşünüyorum ama hormonlarımı etkiler diye korkuyorum .. kullanan ya da bu konuda bilgisi olanlara soruyorum ciddi zararı olur mu ?

1|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• sacinami suruceksin anlamadim ben 3 ay kullanmistim sadece o hapi oda yarim yamalak basima gelmeyen kalmadi incecik olan ben davul gibi sistim sistim ve tuylendim birde cocuk istedik 6. ayda ama 3 sene ugrastik tup bebek dahil olmadi hepsi zarar genc ölum riski cikmis birde gecenlerde kullanma derim sacina suruceksen

0|0
    0|0
    • şampuana katılıyor ilaç içilmiyor ya da maske şeklinde kullanılıyor .. o zaman bu kadar etkisi olacağını sanmıyorum

• olmaz icmekle disardan kullanmak farklidir ama cok sey getirdi basima valla korkuyorum artik ne olursa olsun önermiyorum zeytinyagini surerim saclarima

Erkekler Ne Diyor 3

• duymustum ama zararı olur mu bilinmez yanlıs anlasılma olmus aradaslarda

0|0
    0|0
  • Bepanten - Evigen - Bemiks Badem Yağı - Yumurta sarısı

bunları karıştır akşam yatarken saçına sür yat sabah kalkınca yıka saçının dökülme durumuna göre haftada 1-2 kez tekrar et emin ol faydasını göreceksin ben saçlarıma bu yyöntemi yapıyorum 1 aydır ve daha ilk yıkamada dökülmeyi kesti

0|0
    0|0
  • ilacı yapanlar salak mı öyle faydası olacak bir şeyi o şekliyle satarlardı değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yuh yok artık.

0|0
    0|0
    • yuhh ? araştırında bakın ! kuaförüm bile tavsiye etti

• Başlatma kuaförüne. Benim arkadaşım kist için kullandı hem kilo aldı hemde saçları bir bir döküldü. Her söylenene uymak zorunda mısınız ya siz. Tamam herşeyi geçtim geçtim bir saç için bu hap kullanılır mı !

• edebini takın ! ilaç içilmiyor şampuana katılıyor ..

• sadece saçını yıka paraben içermeyen şampuana koy kısa sürede etki gösteriyor ama kestiğinde uzun süre uzamıyor sanırım. Başka yerlerinde de çıkabilir kıl bu açıdan sadece başını yıka :D bir arkadaşım uyguladı faydasını görmüş. Benim bilgim bu kadar.

0|0
    0|0
  • işinin ehli olmayan insanların böyle ciddi konularda ahkam kesmelerini napıcaz bilmiyorum. iyi araştır arkadaşım kuaförmüş bakkalmış oymuş buymuş bunlara bakma sen, östrojen ve progesteronun nasıl bir artısı var saça? saç dediğimiz şey keratin. saç kökünü besliyo belli ki bu iki hormon bu da demek oluyo ki riskli iş. iyi araştır

0|0
    0|0
  • Google'da yazılan herşeyi hayatının merkezi yapmış bir kezo daha .

0|0
    1|0
  • Canım bana da kuaförüm önermişti ama sakın kullanma çünkü saç çıkarmakla kalmayıp yüzde de tüğlenme yapma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • Urafe dediniz mı anasını bellersiniz.

1|0
    0|0
  • uygulama yan etkisi olur.kafandan emilip kana geçiyormuş.doktor söyledi.

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten saçı çoğaltıyorsa dikkatli kullan. Çünkü bu tarz şeyler yüze değerse tüylenme yapabiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...