Bakire Misiniz ? Milli Oldunuz mu ?

Arkadaşlar merhabalar.

Bayanlar için bakire misiniz ? Değilseniz kaç yaşınızda kaybettiniz ?

Erkekler için, milli oldunuz mu ? Kaç yaşında oldunuz ?

Gizli cevaplar serbest. Her cevaba +1 var : )

Başlayayım.

17 yaşında milli formayı giydim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 30 yaşındayım milli olmadım .yanlış anlamayın .benim hayatım kendi yaşımda olan arkadaşlarımdan daha zor dönemler den kurulu bir hayatım oldu .kendime özel hayat yaşayamadım .kendime ayıracak imkanlarım olmadı .utanmıyorum aslında gizli cevap vermek istemezdim kusura bakmayın .

0|2
    0|0
    • Gizlemeseydinde senin her paylaşımını gördüğümde övgüyle ve saygıyla anma fırsatım olsaydı

• koraybey ilk kez bir yorumunu beğendm. :)

• teşekkür ederim .( ttlsvr ) ben gerçekten kötü biri değilim .

Kızlar Ne Diyor 3

• bakireyim

0|2
    0|2
  • 16 yasimda biriyle yatmistim lise son siniftaki bir abiyle

2|3
    0|0
  • ben 16 da bakireliğimi kaybettm malesef,

1|2
    0|1
    • 16 çok erken değil mi

• Dövseydin Bari

Erkekler Ne Diyor 8

• yaş 21 istesem yarın bile milli olabilirim ama müslüman birinin evlilik harici bir ilişki yaşaması affı olmayan bir günah oldu icin ve bende müslüman biri oldum icin ahireti düşündüm icin kimsenin günahına girmedim harama el uzatmadım evlenene kadar cinselliğe hayır diyenlerdenim :)

1|1
    1|2
    • vücudunu sergileyip teşhircilik yapıyorsun ama :s bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezler mi adama ?

• sen şuraya yarı çıplak fotonu koysan bu dingilll seni eleştirir ama sadece kadınsın diye

• cinselik ayrı bişey kas baklava ayrı bişey din ayrı bişe ben 5 vakit namaz kılıyorum sen gelip resimlerimi eleştire bilirsin ama din veya cinselik hakında bana yorum yapamasın resimlerimde üstüm cıplak terciğim oydu cünkü saygı duyarsın ya da duymasın bilemem ama unutma para ve iman kimdedir bilinmez ;)

• Ben futbolcu değilim bir dönem oynadım ama bırakmak zorunda kaldım devam etseydim fatih hoca tarafından çağrılırmıydım pek sanmam

0|1
    0|0
  • 17 de bakireliğimi kaybettim ogün bugündürde hükümsüzdür:)

0|1
    0|0
  • 13 yaşında milli olmuş genc bir aday var burda dağılın lan :D

0|1
    0|0
  • bakirim milli olmadım mutluyum :))

0|1
    0|0
  • bakirim :)

0|1
    0|0
  • 17 yaşında milli oldun da ne oldu?

0|0
    0|0
  • ben 19 yasimda milli oldum, 8 partnerim oldu. esimin skoru benden daha fazla, 20 yasinda kaybetmis bekaretini, 14 partneri olmus, baslarda cok zordu kabullenmek.

0|1
    0|0
    • Evlenirken bakire olmadığını biliyor muydun

• Genis insanmissin sen. Iyi kabullenmissin. Neyse.

• mezhepe bak içinde at koştur.

Yükleniyor...