Evlendiğiniz kişinin bakire olması yeterli mi?

gördüğüm kadarıyla bakirelerde kızlıktan hariç hiçbirşey yerinde durmuyor (yapmayanları tenzih ederim) evlendiniz eşiniz bakire. ama görüyoruzki burda bakireler yok sürtünmeyle, yok oral, ters ilişki... gibi yöntemleri yapıp bakireliğini saklıyorlar. sizde evleniyorsunuz bakire.

ben bakire olmasının yeterli olmadığı kanaatindeyim. sizler ne düşünüyorsunuz. bakirelik aramam diyenlere değil sorum. ha sorcaksınız sen bakirmisin diye evet ben bakirim. uzun süredirde ilişkim var. benim için problem yok çocukluk aşkım. beraber büyüdük. düşüncelerinizi alayım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• değil tabi değil ama olay tamamen sizde bitiyor siz istemeseniz bir bayan kalkıp da anal yapalım sana oral yapmak istiyorum demez ya da siz o zarı yerinde görmek istemesiniz onun dışında her şey yapılmazdı

0|0
    0|1
    • Bayan Salakmı? Vermeyen Vermiyo. Zorla Gel Arkadan Yapıyım Diyemez Kimse. Paylaşımlardanda Görüyoruz. Kızlar Sütten Çıkma Ak Kaşık Değil. 3 Erkekle Grup Yapan Kızlar Sence Erkek İsteği Üzerinemi Yapmıştır. Kimse İstemeden Sex Yapmaz. Erkek İstiyo Diyede Yapmaz.

• Ya Güzel Kardeşim. Sen Domalmazsan Kimse Zikmez. Kuyruk Sallamazsan Kimse Yanaşmaz. Sırnaşırsan O Yolun Yolcusu Oldunu Belli Edersen. El Oğlu Ziker Anladın. İyi Geceler.

• siz ağzınızı açmazsanız böyle bir sorun olmaz yeter sus artık ayrıca bakireyim yazma sakın

• Değil

0|1
    0|0
  • Ben bakir erkek isterim,çünkü bu benim de hak ettiğim birşey.Eğer ilişkiye girmiş olsaydım,aramazdım.Erkekler de eğer ilişkiye girmişlerse başkalarıyla o zaman bakire isteyemezler.

0|1
    0|0
    • Bencede Kadında Bakir İstemekte Gayet Haklı. İlk Gece Deneyimsiz ve Heycanlı Olacak Senle Olduğunda. Ama Prof Olsa Herzamanki Sex Gibi Gelcek Ona

Erkekler Ne Diyor 4

• odun. kızına tecavüz eden sapıkardan ne farkın var? kızlık zarıymış da bekaretmiş de mıy mıy mıy

yıl olmuş 2013 hala orta çağ kafası.

1|0
    0|0
  • Bakir olmayan bir erkeğin bakire kız isteme lüksü yoktur

0|2
    0|0
  • önemli bence namusla alakası yok zevk meselesi

0|0
    0|0
  • bu devirde hicbirseyin garantisi yok hicbiseye inanmam ben

0|0
    0|0