Ayrıldık mesaj attım ama olmuyor :(

1 yıllık ilişkimiz vardı. çok aşırı kavga ediyoruz önceden kavgalarımızda ayrılığımız kısa sürerdi 1 gun falan artık 2-3 aydan beri 1 haftadan aşağı sürmüyor suçlu olsa bile mesaj atmıyor benden bekliyor mesajı bunun bu huyunu bildiğim için hep ben atıyorum..artık ayrılmak istemediğini söylemişti ayrılıktan sıkıldığını söyledi ama sonra ben onun bişeyini yanlış anladım diye patladım ayrıldık . Suç ikimizdeydi ama ben ondan bekledim mesajı çünkü yanlış anladığım şey işe o gün gidip gitmeme konusunda kararsızdı gitmiycem dedi bana nedenide işe geç kalmasıydı. gitsemde gitmesemde kızacaklar dedi bende gitme o zaman dedim o da tamam dedi. bana kalkar kalkmaz mesaj at dedim hani ne yaptığını bileyim diye çünkü 7/24 iletişim halindeyiz hep mesajlasıyoruz. Ben kalkar kalkmaz mesaj at dediğimden beri hep sürekli geç kalkıyorum diyor 3-4 gun aynı seyi yaptı bende madem gec kalktın ise gitme dedim tamam dedi. ama kavga büyüyüncede 1 saat mesaj atmadım atıncada gittinmi diye sordum gittim dedi. niye gittin dedim o da cevap verseydin o zaman dedi ne alaka cevap verip vermememle dedim. ikimizde suçluyduk aslında. En son ayrılığımızda artık bende tuttum kendimi sıkıldım o huyundan diye 1 ay ben mesaj atmadım o da atmadı ayrıca o ay doğum günüm vardı onuda kutlamadı. Merak ettim mesaj attım tersledi beni sonra upuzun ayrılık mesajı attım sıkıldığımı söyledim beni terslemesinden. Bana iyi diye cevap attı. amacı ne bunun ? Bir süre mesaj atmasam sessiz kalsam hatasını anlayıp dönermi ? çünkü o kadar düşüncesizki suçlu olduğunu bile ben söylersem anca o zaman düşünüp anlıyor. yokluğum ona koyarmı ? çünkü çıkarken çok iyiyiz ayrılınca düşman gibi oluyor :( ve daha öncede hiç kimseyle bu kadar uzun ilişkisi olmadı aramızda cinsellik falanda oldu.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Büyüyünce normale biner .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlişki Finito

0|1
    0|0
  • yeterince tadına bakmış sonuçta sanat bu hergün aynı yemek yenmez :)

0|0
    0|0
    • öyle bir amacı olsa 1 yıl ilişkisini sürdürmezdi ayrıca ailelelerimiz tanıyor sözlenicektik

• bilmiyorum ama eğer öyle bişeyi amaçladıysa harbiden şerefsizmiş

• abi veya kardeş tavsiyesi bilmiyorsan beni dinle, mesaj atma takma ve geri dönme onu amaçlamış ve amacına ulaşmış bırakmış seni yoksa senin o kadar mesaj atmana geri dönerdi ;)

üzülmene değmez.

eğer cinsel ilişkiye girmemiş, öpmemiş deseydin derdimki iyi biriymiş bekle döner amaa üzme kendini şerefsizmiş.

Kızlar Ne Diyor 1

• Alakasız olack ama kayse4ridemi yaşıyorsun ?

0|0
    0|0
    • hayır

• hmm. Sen alttan almışsın hep hata yapmışsın böyle yaparak. Oda havalanmş tabi.

Yükleniyor...