Merak ediyorum acaba evlenince cinsel hayatımız olmayacak mı?

1 buçuk senelik bir ilişkimiz var evlenmeye karar verdik. sevgilim tam bir çocuk aşığı. tutturdu evlenince hemen çocuk yapalım bebeğimiz olsun diye. hasta olduğumda vs bana küçüğünü üşütme o bana lazım diyor. neye lazım diyorum evlenince çocuk yapcaz çünkü diyor. ilişkimizde cinselliği yaşamıyoruz. bakireyim. ama evlenince kocamla bunu sıklıkla yaşamak istiyorum. ve bazen kafama takılıyor, bir buçuk senelik ilişkimizde sevgilimden evlenir evlenmez çocuk yapıcaz cümlesini sıklıkla duydum ama cinselliğe dair hiç birşey duymadım. ve şöyle düşündüm, galiba biz cinselliği yanlızca çocuk yapcağımız zaman yaşayacağız, onun dışında evliliğimizde cinsellik olmayacak. sizce acaba cinsellikten uzak bir evliliğimiz mi olacak, yoksa şu an evli değiliz diye utanıyor bahsetmiyor da evlenince cinselliği sıklıkla yaşar mıyız? ben kocamla bunu yaşamak istiyorum sıklıkla ama çocuk yapmak dışında yaşamayacakmışız gibi geliyor bazen.. ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bende ilk 5 yıl çocuk düşünmüyorum hayatımızı yaşayalım sıkılınca yaparız çocuğu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen aç o zaman, bir erkeğin en son sevmeyeceği şey sekstir, evlenince aynı yatağı paylasacaksınız,sana sarıldığında kendine engel olamayacak merak etme, bir erkekle ilgili kaygın seks olmasın :))

0|0
    0|0
  • yok be olur mu evlenince gör sen onu :D utandıgından demiyodur

0|1
    0|0
  • yahu bence abartmışsın konuyu çocuğa saygı duymalısın senle öyle konulara girmiyor bile..

kafandan saçma sapan düşünceleri atmalısın

0|0
    0|0
  • yaşayınca görecen ne dersek yalan olur

0|0
    0|0
  • Cinsellik romantik bir evliliginiz olur sanirim

0|0
    0|0
  • Söyle o Arkadaşa Senin gibi düşünen birini en az 3 yıl sabah aksam baş başa kalmalısınız

0|0
    0|0
  • Sevişecez diyemiyor ergen, dolaylı yolla anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünemiyorum bu soruların aynısını ona sor...

0|0
    0|0
  • Çok yanılıyon :) hergün ilişkiye girersiniz merak etme. Tahminimce sevgilin cinsellik konusu açmaya korkuyor ( senden kaynaklıda olabilir ) bu isteğini çocuk yaparız ayağına getirip cinsellik yaşayacağınızı belirtiyor

0|0
    0|0
  • Utangaç daha küçüğüm falan diyor baksana :))) okurken bile güldüm siz yataktan çıkmazsınız bir dönem dert ettiğin şeye bak her gün yaparsın 3 defa ilk zamanlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• niye olmasın ki ?

0|0
    0|0
  • bırak da o istesin erkek olarak sen bayansın ve bu azgınlık ne:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...