Sizce GAY nedir? Bildiğiniz kadarıyla cevaplar mısınız?

Gay nedir? Cinsel boyutu, kişilik boyutu, sosyal boyutu vs. aklınıza gelen tüm bildikleriniz neler merak ediyorum... Yazacaklarınız bilimsel olmak zorunda değil, araştırmış olanlar araştırdıklarını, araştırmamış olanlarda çevresinden duydukları veya kendi düşündükleri kadarıyla bildiklerini yazabilir mi? Bakalım ne kadar doğru, ne kadar yanlış biliyoruz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnsandır en nihayetinde insan olsun gay,lezbiyen,trans,erkek,kadın herkesi severim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gedeolu ayı yavrusu

1|1
    0|2
  • Sen diyip geçebiliyor muyuz yoksa illa tartışmak adına bişeyler mi yazmamı istersin? Çünkü her sorunda tartışıyorsun insanlarla.

0|2
    0|0
  • Gay erkeklerin erkege ilgi duymasi hoslanmasidir . Cinsel ihtiyaclarini arka taraftan anal yoluyla hallederler . Bazilari yumusak yumusak konusur gay olduklari belli olur mesela. O değilde coguu yakisikli olur :( ve cogu kiz gaylerle iyi anlasir eglenceli bulur :)

0|0
    0|0
  • Gay deyince aklima domalmis erkek geliyor

0|1
    0|0
  • Gay ;

Hemcinsine karşı cinsel ve duygusal yönden eğilimi olan kişiye denir .

Bazılarının beden diline de yansır , bazıları gizli olarak yaşar .

0|0
    1|0
  • Erkek eşcinsel.

Kendi cinsine karşı cinsel istekte bulunan homoseksüel erkekler.

0|0
    0|0
  • o değil de çok yakuşuklu oluyolar . bizler için büyük kayıp..acımız büyükk :(//

0|1
    1|0
  • Kendi cinsine karşı hislere sahip olan kişi. Kromozom bozukluğu ve hormonel bozukluk sonucu da olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bende bir gayım ve her gay olmasada cinsellik dusunuyorlar o tur gaylari sevmem. ve insanlar bizleri sadece cinsel iliskiden ibaret saniyorlar.

0|2
    0|0
  • Bilemiyorum eskiden kötü bakardım ama bu salak hatunları görünce aslında ne kadar zeki erkeklermiş hiç bu salak hatunlara muhtaç olmadan afra tafra çekmeden işlerini hallediyorlar diye taktir etmeye başladım gayleri..

0|1
    0|0
  • direk açılımını söyleyim i*ne dir

0|0
    0|1
  • erkeği seven bir erkek be

0|0
    0|0
  • bizde gay homoseksüel falan yoktur bildiğin i*nedirler işte halk diliyle bunun karşılığı i*ne topdur bilimsel açıklamasını da sosyal boyutunu da yerim i*nenin neresini araştıracaksın ?

0|0
    1|2
  • Rahatça dolaşıp ben gay im dedikleri her zaman mutlu oluyorum ...

0|0
    0|0
  • Hakan Kakız

0|0
    0|0
  • kendi cinsiyle cinsel ilişki yaşayan erkek.

0|0
    0|0
  • Gay''ılabilen kişilere gay denir.

0|0
    0|1
  • Neden bu kadar merak ediyorsun hayırdır ?

0|0
    0|0
  • Arka deliğini yardırmaktan zevk alan hem cinsim "gay" olarak ifade edilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...