Erkekler için bekaret çok mu önemlidir?

ben kızlık zarımı mastürbasyon yaparken yanlışlıkla kendim bozdum. çok pişmanım ve bu evlenirken çok büyük sorun olur mu ? ileride eşime açıklasam durumu inanır mı sizce ? :((

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• valla aslında haklı olabilirsinde inanmaz sanırım...ben inanmanm şahsen...eski bir sevgilim vardı...ayrıldmıştık 15 gün içinde adamın birinin kollarına atmış kendini..neyse barıştık...zaman içinde ben kaza geçidim dedi...ne kazası dedim işte sivri bir şeyin üstüne düşmüş falan tabi ben kızlık konusunda birşey bilmediğim için tepki vermedim yemedi sanmış...az zaman sonra bir kaç şey daha dedi...tabi ben kızlığın ne olduğunu dahi bilmiyorum...sonra birgün ititrf etti...olur dedim beşer şaşar...az zaman geçti yok arkadaş...yapamıyorum yukaırda arkadaş yorum yapmış sevgilimi hayvanca düzecek diye...aynı o durum ...ben nasıl eş olurum ona ...bir sınırı yokki bunun az buçuk p*rno izlemişliğimiz var zamanında...baktım dedim adamın birisi göğsüne boşalacak veya ağzına bende onu nasıl öper koklarım aklıma gelir klan..çocuğum o göğüsten nasıll meme emecek..dedim ve be yapamıyorum diyerek bitirdim...yani anlatma yanlışşlıkla olduysa sıkıntı yok anlatırsan eğer bu tip şeylere önem veriyorsa (ki bence erkeklerin %100 e yakını verir vermese ilk kavgada yüzüne vurur...) iş yürümez..bu durma takılmayacak adam buluran sııkıntı olmz ama her umursamıyorum diyene de anlatma belli olmaz ...(bu arada önemli olan zar değil sevgiliye başkasının dokunulmasının bir nevi ispatlanmasıdır.zaten akıl kaybetmeye seven bir adam için bu sebep olur..yoksa bakire olup her haltı yiyen de var..)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Uc cozumun var:

Zar konusuna takıntısı olmayan ve sana zardan cok cok daha fazla onem ve deger veren biri ile ciddi anlamda bir beraberlik ve evliliğe yurumeye dikkat edeceksin , ya da

Bir jinekologa gecikmeden git ve hasarın tırnak izinden kaynaklandığını gosteren bir rapor al , durumu anlatırsan verir sorun cıkarmaz . Zaten tırnak yırtığı kendini tanıtır. Cok gerekirse ilerde bnu gösterirsin resmi belge olarak . Ya da

Hic ugrasmadan , doktora evlenmeden 3 gun once gidip hasarın bir yakasını diğer yakasına tutturtacaksın. Daha erken olmaz zira , dikiş duşer tutmaz . Bozulma nedenini sen bildiginden , bu icinde bir sahtecilik olarak vicdanınla savaşmanı gerektirmez .

2|0
    0|0
    • o dikişler normal ameliyat gibi mi oluyor ?

• iyimiş ya ama araştrdım en geç 1 yıl sonra yapmak gerekiomuş

• Yok boyle bir bilgi bende , bildigim ; o izin türünün belirlenmesi 1 hafta içinde mümkün , daha sonra zardak yara kapanır ve zamansızlasır. Yeniden kanaması için de , bir ilişkiden 2 3 gun once dikişin atılması gerek , yoksa kulakta agır kupenin yararak zamanla deligi acması gibi bu dikis de etrafını acar ve duser

• yürü git lan kaç kişiye verdin deme olasılığı yüksek..! ama gerçekten mast. yaparken yırttı sen yanılmıyosam 6 ay içinde onarıyor kendini..! sonucta parmak bu çok fazla derinlememişsindir..! 4 yıl içinde ise tamamen eski haline dönüyor galiba bir okusana makaleleri felan..!

0|0
    0|0
    • gerçekten mı ben onaramaz diye okumuştm ama çok az sokmştm zaten umarım öyle bişey vardır

• offf ya :((

• anlamıştım :D

• Hayır önemli değil artık bekarete bakan erkek çok azaldı hem ne güzel işte kurtulmuşsun bekaret zincirinden...

0|0
    0|0
  • Merak etme, gerçekten seven kızlığa takılmaz. Anlatmana gerek yok. Şüphesi olan sorar, o zaman izah edersin.

0|0
    0|0
  • Biraz klişe olacak ama... Buna inansa inansa kim inanır biliyor musun?

.

.

.

.

KADİR İNANIR :D

Mu ha ha ha ha :))))

Oh be buna ihtiyacım vardı...

1|0
    0|1
  • Eğer gerçekten kendinin bozduğuna inanırsam önemli değil, ama sonradan öğrenirsem ilişkisi olmuş kendini rezil etmiş erkeklerin altında işte o zaman tüm herkese ben rezil ederim. Yapım bu.

0|0
    0|0
  • Benim için hiç hiç önemli değil.Yeterki benimle evlendiği zaman duygularıyla sevgisiyle güveniyle benim kalbimle beraber olsun.Sakın böyle şeyleri aklına takma lütfen!..Ne kendini üz nede beni üz rica ediyorum..

0|0
    0|0
  • bu eşinin görüşüne bağlı

0|0
    0|0
  • inanacağını sanmıyorum...toplum bozuk kimseye güven olmuyo diye düşünecektir...

0|0
    0|0
  • seni asarlar keselerler sen ne yaptın tüh tüh

0|0
    0|1
  • inanmaz..!

0|0
    0|0
  • şahsen ben inanmam. ne kadar güvenirsem güveneyim inanmam. o iş biter

0|0
    0|0
  • beynın bakıre olsun benne bakırelergördum ınan sadece bakıregerısını burada yazmayayım bır kadının sade3ce sanaaıtoldugunu bılmek ıste bekaret budur

0|0
    0|0
  • ben problem etmezdim

0|0
    0|0
    • keşke her erkek boyle olsa :((

• her şeyi problem edersek hayat zehir olmaz mı ? hem namus oranda mı ? bence değil

• inandırman lazım ınandırırsan sorun olmaz

0|0
    0|0
  • nasıl bir zevktir de bozdun kız.

0|0
    0|0
  • kafamda hep soru işareti olacagına bırakırdım seni

0|0
    1|0
  • kimseye bişey açıklama eğerki söylediklerinde samimiysen ve kimse sana dokunmadıysa bir şekilde yuttur geç. Kimseyi kandırmış olmassın mrk etme.

0|0
    0|0
  • inanmaz bana desen bende inanmam durum sıkıntılı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Benim eşim'i ya da sevgilimi eski sevgilisi hayvanca düzecek bende onla evlencem yooohhh yaaaaaaaaa

0|2
    0|0
    • peki sen ? hıcmı kızla yatmadınmı ? kızı bakıre ıstıyorsunuz ama sız kendınız her haltı yapıyorsunuz :)

• yaparsın bı gun :)))

• Bakarsın ilk deneyimim senle olur ?

Kızlar Ne Diyor 5

• Çevrene yaşadığın yere göre değişir mesleğin olsun ayaklarının üzerinde dur karekterin kariyerin sağlam olduktan sonra azda bakımlıysan her türlü Talib'in olacaktır

0|0
    0|0
  • Ilk seviscegin kisi daha onceden sevismedigini anlayabilir eger tecrubeliyse hem ilk iliskide o tahmin ettigin sey olmuyor. Esneslik faln iste.

0|0
    0|0
  • sen dürüst ol inanmazise kendi kaybeder

0|0
    0|0
  • her kzıa sahip ol , sonra bakire he ...

0|0
    0|0
  • ne zaman oldu?

0|0
    0|0
    • dun :(

• belki zedelenmiştir olabilir mi sizce ? çünkü gerçektn hicbişey hissetmedm

• hiç bir şey hissetmemen çok tuhaf. normalde acır, ben acısından kaç gün ay hali gibi idim.

Yükleniyor...