Bir cevap verin; çelişki değil mi bu?

karşı cinse biraz ilgili görünürsün abaza derler, ilgisiz görünürsün gay misin derler. çelişki değil mi bu? şunu adam akıllı açıklayabileni en iyi cevap seçicem, özellikle kızlardan cevap bekliyorum. isteyip de yapabilen iyi hoşken yapamayan mı abazan oluyor? hepsi bir değil mi aslında? yapan çapkın, yapmayan/yapamayan abazan, bu mudur?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya kızlara bunu diyen erkeklere ne demeli?Erkek kendisini kabul etmeyen kıza burnu havada,kabul edene de basit kız hemen atladı diyor.

0|0
    0|0
    • bu da doğru. bunun gibi çelişkilerle dolu hayat. şimdi benim böyle şeylere kafayı takmam aptallık olarak görülecek belki, umrumda değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• yaklaşım yanlışlığından oluyor hep.

0|0
    0|0
    • yaklaşımın yanlışlığı... çok klasik bir cevap. benim derdim kimseyi elde etmek değil, aksine birini elde etmek etmek için yapılan her şeye karşıyım. bu içgüdüsel dürtüyü kabul ediyorsunuz, bunu bastırmaya çalışanları gay likle bastırmadan olduğu gibi görünene abaza diyorsunuz. amacına ulaşmak için tüm imkanları sinsilikle kullananları ise baştacı ediyorsunuz. bence yanlışlık sizde.

• bak bunu doğru dedin. 3 dakikada insanda kaçma hisi yaratıyosun. kafan ağzına kadar klişelerle, saçma geyiklerle dolu. ne desek olmayacak. hakikaten içimi daralttin. daha yazıp durma ne olur aynı saçmalıkları okuyacak derman kalmadı. offff

• herkes yanlış olamayacığına göre sorun bende heralde. açıksözlülüğün için sağol, herkes benle böyle konuşsa kendimi daha iyi tanırım daha mutlu olurum. hoşçakal

• işi bilmiyorsunuz^^

0|0
    0|0
    • aşağıdaki cevapla birebir aynı bir cevap daha. kadınlardan başka kandırılmaktan bu kadar hoşlanan başka bir cins tanımadım. ben bu paradoksu çözmek istiyorum, siz açıkça kandırılmak istiyorsunuz, sonra da hayat neden böyle.

• yav he he ^^

• "yav he he" dedin ve tartışmayı sen kazandın tebrik ederim.

Erkekler Ne Diyor 1

• yae ne çok takıyorsunuz başkalarının ne düşündüğünü. ne derlerse desinler yahu. delirtmeyin adamı

0|0
    0|0
    • sen takmıyo musun başkalarının ne dediğini. marsta yaşıyosun heralde.

• yoo ciddiyim. biraz büyüyüp tecrübe kazanınca hayatta en önemli vasıfın kimseyi takmamak oldugunu öğreneceksin. insanlar neler neler yapıyor sonra da hiç yapmamış gibi geziyor, üstüne üstlük bunu bilenler tarafından saygı görüyor. biraz tecrübe et ne demek istediğimi anlayacaksın.

• bunu ben de görüyorum zoruma gidiyor. demek ki herkes birbirinin aynısı herkes kötü.

Yükleniyor...