Artık o da herkes gibi ...

Erkek arkadaşımla vakit geçirirken konusu açıldı bana başından geçen bir olayı anlattı. bir arkadaşı varmış ve ona demiş ki ; Kapalı ama her yerinden veren bakire bir kızı mı yoksa , sadece bir defa sevdiği kişiyle beraber olup bakire olmayanla mı evlenirdin ?

O da ikisi de değil demiş. Bunu bana anlattı ve bende 2. gruba girdiğim için kendime oradan pay çıkardım. Çok kötü hissediyorum kendimi. Açıklaması ise şu ; biz zaten evleneceğiz diye başlamamıştık ki ilişkiye ve maddi durumumdan dolayoı zatenşu anevlilik düşünmüyorum, zamana bırakalım. yaşadıklarımız sonradan seni pişman decekse yaşamayalımşu anseni sevdiğimi bil.

Konuşasım gelmiyor bitirmeli miyim ilişkiyi ?

Güncellemeler:
bakire olmadığımı biliyor ve bile bile bunu anlattı belki iyi niyetliydi ama kırıldım

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• seni seviyorsa kabullenmesi lazım diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bakire değilsin biliyor peki birlikte oldu mu seninle ? ve o ikisi de değil demiş cevap olarak ne cevap vermiş ? Darılma ama hata zaten kızlığını önceki sevgiline vermekte.Bence yanlış.Kendi düşen ağlamaz.

0|0
    0|0
  • bitirmemelisin.. bir ilişkiyi bitirmek kolay tek bir cümleye bakar. ama kurtarmaya çalışırsan yıllar sonra dönüp geriye bir baktığında çocuklarına ve onlarca toruna bir baktıgında gururla hatırlayacaksın bu günleri ve kurtardığın ilişkini..

0|0
    0|0
  • Niye bakireliğinizi veriyorsunuz anlamıyorum.Ben 21 yaşındayım daha hiç bir kadınla birlikte olmadım.Pişmanda değilim.Sevdiğim kadına saklıyorum kendimi.Dinle felan alakası yok bu olayın yanlış anlamayın.Tamamen kendine saygı ve ilerde evleneceğin eşine saygı...Senin için üzgünüm..Günümüz gençliği nereye gidiyor arkadaş.YAZIK.Çocuk senden ayrılsa haklı..Şahsen bende ilk olmak isterdim..

0|0
    0|0
  • Anladıgım kadarıyla sevgilinin senin bakire olmadıgını bilmiyo. Sen bir şekilde bunu ona anlat. Anlarsa seni seviyodur. Anlamazsa zaten bitirmeniz ikiniz içinde iyi olur.

0|0
    0|0
  • bitir canım bitir

0|0
    0|0
  • İlkin sevgilinmiydi bir başkası mı yoksa ona göre cevap vereyim?

0|0
    0|0
    • ilkim bir önceki sevgilimdi

• Eğer zevk aldıysan devam et ilişkine heyecanlanıyomusn peki ilişki esnasında

• bitti :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belli sorunlari var...ic dünyasi karmasik.

Su anda evliligi düsünmedigini acikca dile getirmis.Eger birbirinizi seviyorsaniz

güzel bir sekilde iliskinizi yasayin,elinizden geleni hep yapin birbiriniz icin.Vakti geldiginde,uygun olursaniz evlilige dair de bir adim atarsiniz elbet.

Her seyin hayirlisi bence...cok fazla sorun etmeyin bunu kafanizda.

Eger sizin beklentileriniz tümü ile farkliysa da zaten uzatmaya gerek duymadan iliskiyi sonlandirabilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...